Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Za sada ne, samo su rekli da pocinje 24. septembra, I da ce biti closed, sto znaci moraces da nabavis neki kljuc, nazalost :p

Nabavio sam ga, izguglao beta key i nasao link preko nekog gejmerskog sajta.

THANKS FOR REDEEMING YOUR CLOSED BETA ACCESS CODE

WE ARE HAPPY TO CONFIRM YOU THAT YOU HAVE GUARANTEED CLOSED BETA ACCESS TO TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE ON PC*
WE WILL CONTACT YOU PER EMAIL AS SOON AS THE CLOSED BETA STARTS.

THANKS FOR YOUR SUPPORT!
 
Da, ali ja npr dobijam mail-ove od IGN-a, pa je bila kao akcija da se prijavis za betu, ali preko njih, ja to uradim nemam sta da izgubim I dobio code, koji sam redeem-ovao na tom linku, i posle dobio mail od Ubi-a kako sam dobio pristup beti bla bla bla... Uglavnom beta pocinja 24-tog Septembra!
 
Ima li neke najave, zar nije bilo za 24ti?

EDIT> I dalje stoji da pocinje za 2 dana... dakle, vidimo se na frontu u cetvrtak,petak...

122.jpg
 
Poslednja izmena:
kolko sam skapirao....(ovo će biti shit igra) celi koncep se zasniva na postavljanju barikada i rušenja istih,pa rušenju zidova,ne celih,pa vratiju
onda sam se setio zadnjeg Ghost Recona,di su serveri bili prazni,pun ku-fer bugova,nemogučnost ulaska na server...itd itd.....uninstal
 
Ne znam sta im bi i kome na pamet pada ova ideja da ovo osmisli.. ubedljivo nesto najgluplje sto sam video, ne pada mi na pamet ni da probam ovo a kamoli da se otimam za beta kljuc :D
 
Ideja još i nije tako loša, da zabarikadiraš određene prilaze pre napada, dok protivnički tim šalje osmatračke dronove da vidi odakle bi mogao napasti, ali u praksi je užas. Još napucavanje, koje je blago rečeno katastrofa, saspem 10+ metaka u nekoga, od čega ga barem 6-7 pogodi, i ništa. Onda padnem od jednog metka. :d

Dovoljno je reći - Ubisoft. Pametnome dosta.
 
Pa njiej bas da je ubisoft zasluzan za losu igri. Ghost recon phantoms je odlicna takticka igra. Ovo sam pokusao igradi ali su sevreri bili haoticni i izasao.
 
Meni je tek sinoc stigao access code, igrao sat vremena, dosadna igra. Ghost recon je i pored svih problema interesantan.
 
Takodje probao sat vremena i smorio se. Ionako nista nisam ni ocekivao, pogotovo od same najave kad su pokazali gameplay i rekli da je igra multiplayer only.
 
Svaka čast Ubisoftu, svojim predanim radom su za samo 12 godina stigli od Raven Shielda do ovoga.
 
Unistili su Red Storm, cak ih nisu ni ukljucili u razvoj ove Ranbow Six igre.
 
Ne znam zašto pate da unište i izbace sve što je činilo njihove franšize uspešnim i kultnim.
 
Posle 30-ak odigranih "meceva" mogao bih stosta da prigovorim sadasnjem stanju igre: matchmaking je katastrofalan, hit detection urnebesan, a hardverska zahtevnost nejasna obzirom na grafiku. Ali da je glupa - nikako. Upravo suprotno.

Kada se svare mape & provale svrhe gadgeta, igra dobija sasvim drugu dimenziju i run-and-gun vise ne prolazi kao prva dva dana bete. Juce sam imao nekoliko fantasticnih partija, a briljirao je jedan mamojebac iz suprotnog tima koji je bio toliko kreativan kao "attacker" da nisam znao zelim li pre da ga zadavim ili da mu cestitam... Highlight mu je bio kada je njegov partner poslao onog "dronica" da skenira gde se ko zabarikadirao u sobi sa bombom, a onda nas za 10 sekundi potamanio sacmarom - sa donjeg sprata, kroz pod (tj. njegov plafon). Kao "defender" je pak bio truba, to mu nesto nije islo :)
 
Poslednja izmena:
BTW, evo 4 nekoriscena koda za betu, produzena je do 4. oktobra:

RE9X-MUK7-X3WC-LEJ6
LFDE-MHPC-7TED-QWBR
ACUP-6XYL-QD3L-KXWW
9NDL-FLCL-BJAW-3VM7
 
Poslednja izmena:
Mene zapravo i mrzi da igram taj pvp multiplayer a onaj Terrorist hunt ispade dobar. Danas sam odigrao gomilu partija na Realistic i mogu reci da je sasvim uzbudljivo i da je AI na momente poprilicno zajeban i treba biti esktra pazljiv. Ovaj mod je bio dobar i u Vegasu ali sam ga cepao samo single, dok je ovde bas dobro u kombinaciji sa uigranom ekipom.

btw, kad rece za rokanje kroz pod odzdo, danas me je odusevila jedna bukvalno filmska scena u TH modu gde je onaj suicidialni manijak trcao kao meni, moji ga skidaju na par metara od mene, on eksplodira i raznosi pod i ja lezeci propadam dole pravo medju gomilu terorista koji se okrecu ka meni i pocinje bacanje fleseva i masovna rokacina. :) U svakom slucaju veoma impresivan momenat, a sto se tice same igre in general, ovo po meni ne vredi ove pare, tako da mozda razmislim da uzmem ako bude bilo neko bas veliko snizenje iduce godine...
 
Evo i od mene 4 guaranteed koda.

RNCE-UNPW-MAC3-WVAG
BJUA-N9AM-CGVL-GNLA
YXDT-VLBA-YWB7-HU36
6ADM-TQMA-M3L7-6C3G
 
image.png



Meni je beta simpaticna, pikam Realistic COOP...
 
VMTA-UKP3-PGLR-8EXM
L68W-3CDC-JGU8-WL4Y
REKP-TH6C-YBPJ-BADP
946H-V3CV-VEBU-XAE3
 
Ima kljuceva gomila:

MQ84-49XX-9GRW-NNX6
DVVJ-PMQL-NKA6-3LGF
FYJQ-A3TL-NUNT-K8CK
FAPN-4WME-LGXF-T3Q4

Da nema mozda neko slucajno za PS4?
 
F73V-DRTD-DM9T-ELEM
WKKB-JTMB-MFC6-48BD
ALMA-7MCJ-Q6T4-JMDY
TCC3-X8AM-FXHP-KTW9
 
ova igra će jedino proči kao F2P,sa mikrotransakcijama,tj sa šminkom za oružja,armore,karaktere....drugačije nikako
ima na tone fps sa boljim gameplajom koji su F2P
 
UPLAY PC: Launch Uplay PC, the Tom Clancy's Rainbow Six Siege Open Beta will be in your Games list znaci kad krene bice u listi, super :D
 
Ako bude kao prva beta, morat ce placati ljudima da ovo testiraju.
 
Ako bude kao prva beta, morat ce placati ljudima da ovo testiraju.

Iskrena sugestija je da igri pruzite jos jednu sansu - haos sa pocetka zatvorene bete je dobrim delom nestao u poslednja 2-3 dana. Tehnicki problemi su delimicno ispravljeni, klinci sa deficitom paznje su pobegli glavom bez obzira, a oni koji su ostali poceli su da kapiraju koncept. Kriva ucenja je u ovom slucaju ipak osetno duza od uobicajene... Uglavnom, ja sam se sit naigrao, i pitao ima li jos.

Naravno, kome je smor igra u kojoj najbolji igrac ima 2-3 killa u 5 minuta - ne treba ni da pokusava.
 
Nazad
Vrh Dno