Šta je novo?

Rainbow Six Siege

1375h, ja sam zavrsio sa igrom, uninstall. Bilo je lepo dok je trajalo.

Igra je krenula u totalno dislajk pravcu sa poslednjih par setova operatera. Umesto da ubacuju mehanicke (more/less moguće gadgete) oni su skrenuli u neki sci fi i ono sto je iritantno je da pola gadgeta sada radi neki disturbance u grafickom smislu blur screen efekata.
 

Prilozi

  • snt.JPG
    snt.JPG
    31 KB · Pregleda: 81
Nisam je upalio od 21 maja. Zar je toliko lose, damn it.
 
Pa nije "toliko lose" nego je meni licno ovo promenjen identitet igre, te ide u pravcu koji mi se ne svidja sto koji izlazi iz okvira realnog. Igra se i dalje drzi sa visokom popularnoscu..
Voleo bi kad ni ubacili neki "classic mode" sa samo standardnim operaterima, bez ovih sci fi zezancija.
 
Zar jos nije startala para bellum.. ja ostavio do nove sezone. Nisam upratio ni kada pocinje.
 
Super. Pozelio sam.
 
Ne bih na hejtam, vec sam par puta rekao da mi se igra mnogo dopala..

..ali je to politika f2p igrara. Na taj nacin stimuliraju, da ne kazem forsiraju, igrace da trose ingame $ ili rela life $. Na taj nacin prakticno zaradjuju. Znaci svaka nova stvar, oruzje, vozilo, vojnik itd, budu OP. A onda kada dodje slijedeci vali, neki DLC, onda nerfaju. Nekada do nivoa da bude neupotrebljivo da budes primoran konstantno uzimati nove stvari. Sve zavisi koliko su izdavaci pohlepni.

Odigrao sam samo deset partija. Samo da zapocnem ranked sezonu. Usao sam u gold I ili II, ali nije bilo meca bez novih operatera. Isto kao sa Lionom kada je bio 100% pick.
 
Poslednja izmena:
U mojim mečevima je baš slabo bilo novih. Alibi je đubre, maestro je odličan da se koristi kao kamera.
 
Meni je isto igra postala iritantna sa ovim sci-fi glupostima koja su počela od prošle operacije sa zombijima. Dodatno me iritira što recimo Jackalov tracking vide svi ostali igrači iz istog tima, čemu onda služi ta kaciga na njegovoj glavi ako drugi mogu da sve to vide. Nadam se da će da izbace vanila mod uskoro, igra se iz taktičke igre pretvara u COD...
 
Jackal pomoću kacige vidi otiske, a kad skenira, vidi se roamer, tj njegova lokacija na svakih par sekundi nekoliko puta. Mene je uplašila ova sa hologramom da ne bude OP, ali posle par partija se vidi da je teško đubre od operatora i niko je i ne igra, a i kad igra, niko ne naseda na klona. Maestro je sasvim okej.
 
Jackal pomoću kacige vidi otiske, a kad skenira, vidi se roamer, tj njegova lokacija na svakih par sekundi nekoliko puta. Mene je uplašila ova sa hologramom da ne bude OP, ali posle par partija se vidi da je teško đubre od operatora i niko je i ne igra, a i kad igra, niko ne naseda na klona. Maestro je sasvim okej.

Znam kako jackal radi, ono što me nervira je što nije da samo on vidi trackovanu metu, već je vidi ceo tim što postavlja pitanje kako ostali mogu to da vide kad samo on nosi tu svoju kacigu na glavi? Finka je već bila prvi korak ka Sci Fi elementima sa nano mašinama ali ovo sad sa hologramima je malo previše.
 
Pa Jackal je jedini koji vidi korake, maska služi da se vide koraci, a tek kad skeniraš, ceo tim vidi. Isto kao i kad taguješ dronom, ceo tim vidi. Slažem se da su počeli da preteruju, pa je sreća da su hologrami teško đubre i totalno beskorisni.
 
Ja cu sacekati da vidim jos sledeci set operatera cisto da vidim da li ce promeni smer novih gedzeta. Ako opet budu neke madjije to ce biti to od rainbowa. Ja vrtim po 3 operatera za napad i odbranu i novi me ne zaniimaju, ali necu da se jurim sa duhovima i vidovitim zorkama po mapi..to mi totalno ubija hard core dojam.
 
Poslednja izmena:
SIege je u opasnom problemu sa čiterima poslednje dve nedelje. Meni se nije toliko dešavalo, a vidim da ovi sa youtuba se žale i onda, ove nedelje, bukvalno svaka druga partija čiter i to onaj očigledan. Jednom tim od 5 ljudi čitovao, radio speed 3 glitch i šta sve ne. Likovi trče sa Ash i Recruit-om i hipfire kroz zidove i nikom ništa. Lik je bio 210. Level, mada mu je možda hakovan account.
 
Voleo bih da upoznam jednom prilikom nekog citera da vidim koji je to sklop u glavi.
 
Idi do prve kineske radnje i kad ti ne izda fiskalni račun upoznaj se sa njim.

Neko ko vara uopšte ne treba ni da igra tu igru. Pogrešio je u izboru. Problem je što svako ko vara želi da bude uključen u društvo u nečemu u čemu vidi da se masa drugih njemu važnih osoba bavi. To se zove kompleks. Jer se ta osoba ostvaruje, psihološki i socijalno, samo ako to neko drugi vidi.

Isto ti je sa filterima za instagram, fotošopiranim fotkama na društvenim mrežama i slično. Jedostavno najšuplji ljudi su oni koji sebe mere samo po onome što drugi vide u njima.
 
Jesu li ovo jedini skinovi za Lesiona ili ima negdje uzeti neki drugi:

FWQFWEFWEFW.jpg


Osim sto su 99% identicni, morao sam dati 12500 ingame keša da uklonim onaj glupi žuti stiker na glavi.

Ne trazim estetiku vec tamniju uniformu. Na nekim mapama crna uniforma ima solidnog benifita dok ovaj glupi skin na Leasionu "svijetli".
 
Ok, ne znam kada je dodat posto je bio kada sam ja uzeo igru.

Meni izgledaju identicni. Samo je ispod pancira camo.
 
Sad ćete da vidite šta je pro uniforma :d Inače, ne znam šta se dešava sa igrom, ali sam do prošle sezone svaki put lagano bio Platina 3 - Platina 2, a ove sezone, kako priđem Plat 3, odmah 8 luzova vežem i odem na Gold 2.
 

Prilozi

  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2018-7-26-12-11-56.jpg
    Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2018-7-26-12-11-56.jpg
    321 KB · Pregleda: 49
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2018-7-26-12-12-13.jpg
    Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2018-7-26-12-12-13.jpg
    385.7 KB · Pregleda: 49
Poslednja izmena:
Najgore mi je u ovim Gold mečevima što neretko imam više killova od ostatka tima zajedno i onda izgubimo, pa onda dođe partija gde je tim okej, a ja imam skor 3-9 i izgubimo :d
 
Ne znam na koji nacin uspjevaju, ali po 2 lika udju u moj tim koji su "špijuni" za suparnike. Dao sam stotinu šansi igri ali ne ide. Ljuidi u goldu trollaju i teamkillaju iz dosade. Najgori community by far. Ne znam kako mogu dizajnirati pvp competative igru u kojoj ne postoji kick opcija. Ala im vera.

Daleko im kuca bila. Kakav cancer.

d32d2.jpg


Zadnji troll team je imao "u_kiss_..." u imenu. Imaam osjecaj da je gore nego prije 3-4 mjeseca.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno