Šta je novo?

Thermaltake Urban T31 pitanje

Censored

Cenjen
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruke
1,444
Poena
125
Znam da sve piše, ali ne izgleda mi realno, najviše zbog cene i širine kućišta (206mm), pa moram da pitam ako neko zna iz prakse.

Na zvaničnom sajtu piše CPU cooler height limitation: 155mm . To znači da ni običan Coolermaster 212 EVO (visina 159mm) ne može da se koristi, a kamoli neki veći.

Ako neko pouzdano zna, ili može da proveri, da li u Thermaltake Urban T31 mogu da se stave 160mm visoki hladnjaci, molim da napiše u sledećih dan-dva, jer kupovina poklona za jednog klinca zavisi od ove informacije.
 
Pitaš na pogrešnom mestu. :D

Thermaltake je poznat po stavljanju netačnih specifikacija i time ubija prodaju svojih kućišta. Iako sam (smo) apelovali nekoliko puta da to promene i da obrate više pažnje na to, džabe.

Ajmo ovako.

Urban T31, koristi isti skelet kao Chaser A31, Urban S31, Raijintek Agos... itd..... U sva tri nabrojana kućišta staju high end kuleri od 160-165mm. Vidim da i posle godinu dana otkad koriste istu šasiju za kućište i samo nalepe drugu plastiku, nisu u stanju da promene specifikacije za max visinu kulera....

say52b.jpg

r9l8v9.jpg

34602du.jpg
 
Ma pravi ljudi su i ovde ;)

I mislio sam da su oni najverovatnije zeznuli na sajtu (zaista neprofesionalno), jer bi bilo potpuno neverovatno da sa tom širinom kućišta, i u tom cenovnom rangu, ne može da se ubaci neki mainstream aftermarket cooler :smash:

Hvala na otklanjanju svake sumnje cheers
 
meni isto pitanje zanima. T31 nema providnu stranu ima na bocnoj stranici kao neku penu, pretpostavljam radi zvucne izolacije. Da li to utice na dimenzije kulera?
 
Poslednja izmena:
taj supressor neki fractal za siromasne? :) to plastika na prednjem panelu,nije aluminijum/mjetal?
 
Moze se reci, s tim sto ima magnetic dust filter na gornjoj povrsini za razliku od Fractal-a, HDD moze 3 da se stave iza maticne, (3 mesta) tako da nema nista u prednjem delu. filter s donje strane preko cele povrsine. a noise dump. material moze da se skine s gornje stranice. Prednja plastika je mat, kao stealth, nije brushed metal ako me to pitas. Ne ostaju prsti.
 
da,zrtvovan mjetal,a ubacena koja funkcionalnost i feature vise.
 
ne znam za sve tehnicke specifikacije i ostalo ali meni su Thermaltake jedna od najlepsih i najelegantnijih kucista, npr Core serija, cak mu ne bih ni ubacivao dvd uredjaj da ga ne "nagrdim" (furao bih neki externi) mnogo mi se svidja onakav klasican i masive look
 
Nazad
Vrh Dno