Šta je novo?

Mortal Kombat X (2015)

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
BpDkHVNIcAAkcqv.jpg


http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_st_date-desc-rank?keywords=Mortal+Kombat+X&qid=1401637448&rh=n%3A300703%2Cn%3A676193011%2Ck%3AMortal+Kombat+X&sort=date-desc-rank

Sutra zvanicna najava, kao sto vidite igra je cross-gen i izlazi istovremeno i za PC! :happy:
 
Napustice se oldgen cim install base nextgena naraste jos malo, i pritisak konkurencije natera developere da budu "bolji od proseka".
 
Ovog puta ne kupujem dok ne dobijem potvrdu da je online upotrebljiv.
 


:Klanjanje
 
Poslednja izmena:
Muzika je totalni promasaj, ali igra izgleda perverzno.
 
Trejler objasnjava. Jedva cekam, kao i predhodnika sto sam.
 
Gle ove pavijane sto raspravljaju o ukusima. Ja ne diram vas hipsteraj, seljaniju, metal ludilo ili sta god da ste.
Ali se slazem da repu nije mesto u MK.
 
Update: Warner Bros. confirms it's bringing Mortal Kombat X to PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One and PC in 2015. The game will make its "first public appearance" at E3 next week. :happy:


bo4usiltbh9apopz0dj5.png


Fueled by next-gen technology, Mortal Kombat X combines unparalleled, cinematic presentation with dynamic gameplay to create an unprecedented Kombat experience.

Mortal Kombat X combines cinematic presentation with all new gameplay to deliver the most brutal Kombat experience ever, offering a new fully-connected experience that launches players into a persistent online contest where every fight matters in a global battle for supremacy. For the first time, Mortal Kombat X gives players the ability to choose from multiple variations of each character impacting both strategy and fighting style. Players step into an original story showcasing some of the game's most prolific characters including Scorpion and Sub-Zero, while introducing new challengers that represent the forces of good and evil and tie the tale together.
 
Poslednja izmena:
Igra izgleda fantasticno. Mislim da je krajnje vreme bilo da MK predje na visi nivo grafike (da ne kazem next gen, posto su svi alergicni u zadnje vreme) :D
 
Trejler je potvrdjen kao CGI. Sacekajmo jos nedelju dana da vidimo kako igra ZAISTA izgleda. :)
 
Pa ok neki delovi su CGI, ali zar je ceo CGI? Bas sam se ponadao da su odredjeni delovi ingame.
 
Al su uklopili muziku u trailer...ovo kao da je neko random pustio pesmu dok je uploadovo video na youtube.
 
Sta ces, na to se omladina danas lozi.
 
Isto nisi morao tolike slike stavljati. Cisto zbog nas sa 2Mb protokom...
 
Editovano u linkove, zbog vas sa 2MB.

Slike nisu ni teske, oko 1MB.
 
Nesto mi se tesko otvaraju. Moze biti da je do mog provajdera.
 
Sta ces, na to se omladina danas lozi.

Dobro ukusi su razliciti ne ulazim u to. Ali pesma se jednostavno ne uklapa nikako. Npr jel se secate trailera za Saint Rows 3, i tu imamo rep pesmu ali se super uklopila (nadam se da ne gresim i da to spada u rep pesmu :), nije moja oblast) ja sam vise :guitar: )

edit: :p

PMA5VVZ.jpg
 
Poslednja izmena:
Impresivno, ne racunajuci muziku i dalje stoji tvrdnja da se borilacke igre dele na mortal kombat i ostalo... :)
 
MK KE 5e na steamu :)
 
Sta ja znam, ja igram sve i SF i Teken i MK, tako da ih dijelim na ove tri. Dobro je sto izlazi i za PC.
 
Opasno izgleda igra. Jedva cekam da je osetim :)
 
Igrace se. Animacije i dalje lose izgledaju.
 
Nazad
Vrh Dno