Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Mesec dana cekam kod od telenora za huawei y530...

Btw vec posle nedelju dana cekanja sam se smorio i platio 500din za otkljucavanje u servisu :D
Na onom gsm forumu sam pokusao i nista, daju neke kodove ovima pre i posle mene, a moj post ignorisu :)

A prethodno iskustvo (telenor) za alcatel idol mini, poslali mi mail sa kodom bukvalno 2 sata nakon podnosenja zahteva...
 
Poslednja izmena:
На овом форуму мораш да будеш упоран и пар пута да шаљеш исти пост..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Trazio sam kod za svoj HTC i poslali su mi ovo ,moze neko da mi pomogne jer se bas ne snalazim najboljee.
Model: HTC Desire 500
Part info:
Part #: 99HWS028-00
Serial #: HT41RWE03706
IMEI: 358044052886914
Series: Z4#U-C9
Part Desc: SKU HTC English-WWE GENERIC E.EU+Balkans Bootloader Lock Glacier Blue w/o SIM Lock Z4#U-C9#EMEA
Customer Desc: TCCM S.R.O.
MEID:
Ship Country: CZECH REPUBLIC
DOA: F
DOA Warranty Month: 12
Warranty FG: N
Warranty Month: 27
Warranty Date: 2014/01/29
Warranty End Date: 2016/04/29
 
У којој тачно теми? Изгледао као да си послао у теми за check imei и слично, само за проверу..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
ej, hvala ljudi puno za ovo.
samo jedno glupo pitanje - sta tacno radim kad dobijem kod? :/ nisam video ni tamo ni ovde da pise
 
ej, hvala ljudi puno za ovo.
samo jedno glupo pitanje - sta tacno radim kad dobijem kod? :/ nisam video ni tamo ni ovde da pise
Зависи који је фон упитању.. Код неких је довољно да убациш картицу која није подржана и избациће ти да куцаш код.. А код неких имаш да укуцаш као неки код па одатле да откључаш, углавном куцај на google за модел твог телефона.. Или ако ниси сигуран који фон користиш да ти нађем ја како да укуцаш?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Зависи који је фон упитању.. Кодих је довољно да убациш картицу која није подржана и избациће ти да куцаш код.. А код неких имаш да укуцаш као неки код па одатле да откључаш, углавном куцај на google за модел твог телефона.. Или ако ниси сигуран који фон користиш да ти нађем ја како да укуцаш?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Molim te ako mozes, malo se mucim... Huawei P8lite. Hvala puno
 
Molim te ako mozes, malo se mucim... Huawei P8lite. Hvala puno
Требало би да ти понуди да унесеш код када ставиш картицу од другог оператера..
Instruction for unlocking Huawei P8 Lite:
Huawei service provides from 1 to 4 codes depending on the network
1. Insert foreign unaccepted SIM card (foreign means a simcard from different network than the one in which the device works)
2. Enter the first code received from sim-unlock.net. If the first code doesn't work try the second or the third code.
3. Your phone is now unlocked
In some cases You need to enter the last code, confirm unsuccesfull message and enter previous codes again.


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Требало би да ти понуди да ун!д ?авиш картицу од другог оператера..
Instruction for unlocking Huawei P8 Lite:
Huawei service provides from 1 to 4 codes depending on the network
1. Insert foreign unaccepted SIM card (foreign means a simcard from different network than the one in which the device works)
2. Enter the first code received from sim-unlock.net. If the first code doesn't work try the second or the third code.
3. Your phone is now unlocked
In some cases You need to enter the last code, confirm unsuccesfull message and enter previous codes again.


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Hvalaaa!! Jos sad samo da docekam kod :-\
Zna li neko za jos neki sajt gde ih daju mozda?
Znaci ovi serviseri bukvalno samo unesu tih nekoliko brojeva koje pretpostavljam skinu odnekle I to je 2 soma? Hmm
 
Hvalaaa!! Jos sad samo da docekam kod :-\
Zna li neko za jos neki sajt gde ih daju mozda?
Znaci ovi serviseri bukvalno samo unesu tih nekoliko brojeva koje pretpostavljam skinu odnekle I to je 2 soma? Hmm
Има на овом форуму из првог поста.. Или имаш да узмеш за пар евра..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Huawei 330-u01
Imei
863962025554046
Mreza je telekom u cg.
Hvala
Не овде речено милион пута.. На форуму из првог поста у овој теми...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
E pa ovako dragi moji sunarodnici a i sunarodnice TAKODJE , srdacan pozdrav i dobro vam ja dosao , novi korisnik iz Smedereva . . . I upravo zbog ove teme sam se i prijavio odnosno registrovao ovde , jer imam jedan mali problem i pojma nemam kako da ga resim , posto mi je oduzeo preko 10-12 sati vremena koje sam lagano mogao da spicim u WoW Legion na levelovanju treceg alta ( da main i jos dva alta na 110-m su , ukupno 3 za sada ) , zainatih se i ima da ga resim ovako ili onako , sto bi kauboji rekli : " One Way OR MY WAY " :p . . . Da ne duzim dalje , ovako , danas odnosno vec juce sam dobio neki telefon Samsung Galaxy Trend Plus od poznanice ciji otac otisao na privremeni rad u Rusiju , i cim sam ubacio moju MTS Telekom SIM karticu na ekranu mi iskocilo : " SIM network unlock PIN " sto me je iznenadilo jer imam Galaxy S3 i Galaxy S4 oba su kupljena u inostranstvu , S3 2012. odk sam bio sa firmom na radu u Svabiji , a drugi da'l 2013. ili 2014. kad smo bili opet na ekskurziji radnoj u bratskoj nam Francuziji , i ni jedan od oba navedena uredjaja mi nikada nisu trazili nikakve pinove niti bilo sta drugo kada sam ubacio moju SIM karticu , a i stara u S3 i ova druga SIM kartica u S4 su na postpaid . . . ovo mi stvarno nije jasno , kapiram da je ovaj Galaxy Trend stariji model od ova dva , ali sta je ovo tacno u pitanju ne znam . . . Kao sto rekoh , taj covek je na putu , u vazduhu za bratsku nam Rusiju , ovu ortakinju sam pitao ona nema dve cuke o kakvom pinu se radi ovde , samo mi je rekla da je taj telefon valjda kupljen , odnosno njenm recima : " uzet " u VIP valjda , tako nesto . . . Tako da vise nista ne znam , a i ono malo sto sam znam sve se pomutilo , googlovao sam , isao na youtube , cak i trazio po onom krkljancu od sajta foruma bloga cega vec sto je onaj prvi ovde i postovao gergoli gregojlo kako kod , ni tamo ne nadjoh nista osim nekih box-ova uredjaja kojima se dekodiraju valjda i flesuju ili sta vec se radi telefonima . . . Tako da The PunisheR unapred ti se izvinjavam ali ja stvarno vise ne znam gde sta i kako osim da ovo postujem ovde , a ti se ljuti kol;ko ti je volja .

Samsung Galaxy Trend Plus
GT-S7580
imei : 353738/06/110144/8

Pomagajte ljudi ako za Boga znate :D
 
E pa ovako dragi moji sunarodnici a i sunarodnice TAKODJE , srdacan pozdrav i dobro vam ja dosao , novi korisnik iz Smedereva . . . I upravo zbog ove teme sam se i prijavio odnosno registrovao ovde , jer imam jedan mali problem i pojma nemam kako da ga resim , posto mi je oduzeo preko 10-12 sati vremena koje sam lagano mogao da spicim u WoW Legion na levelovanju treceg alta ( da main i jos dva alta na 110-m su , ukupno 3 za sada ) , zainatih se i ima da ga resim ovako ili onako , sto bi kauboji rekli : " One Way OR MY WAY " [emoji14] . . . Da ne duzim dalje , ovako , danas odnosno vec juce sam dobio neki telefon Samsung Galaxy Trend Plus od poznanice ciji otac otisao na privremeni rad u Rusiju , i cim sam ubacio moju MTS Telekom SIM karticu na ekranu mi iskocilo : " SIM network unlock PIN " sto me je iznenadilo jer imam Galaxy S3 i Galaxy S4 oba su kupljena u inostranstvu , S3 2012. odk sam bio sa firmom na radu u Svabiji , a drugi da'l 2013. ili 2014. kad smo bili opet na ekskurziji radnoj u bratskoj nam Francuziji , i ni jedan od oba navedena uredjaja mi nikada nisu trazili nikakve pinove niti bilo sta drugo kada sam ubacio moju SIM karticu , a i stara u S3 i ova druga SIM kartica u S4 su na postpaid . . . ovo mi stvarno nije jasno , kapiram da je ovaj Galaxy Trend stariji model od ova dva , ali sta je ovo tacno u pitanju ne znam . . . Kao sto rekoh , taj covek je na putu , u vazduhu za bratsku nam Rusiju , ovu ortakinju sam pitao ona nema dve cuke o kakvom pinu se radi ovde , samo mi je rekla da je taj telefon valjda kupljen , odnosno njenm recima : " uzet " u VIP valjda , tako nesto . . . Tako da vise nista ne znam , a i ono malo sto sam znam sve se pomutilo , googlovao sam , isao na youtube , cak i trazio po onom krkljancu od sajta foruma bloga cega vec sto je onaj prvi ovde i postovao gergoli gregojlo kako kod , ni tamo ne nadjoh nista osim nekih box-ova uredjaja kojima se dekodiraju valjda i flesuju ili sta vec se radi telefonima . . . Tako da The PunisheR unapred ti se izvinjavam ali ja stvarno vise ne znam gde sta i kako osim da ovo postujem ovde , a ti se ljuti kol;ko ti je volja .

Samsung Galaxy Trend Plus
GT-S7580
imei : 353738/06/110144/8

Pomagajte ljudi ako za Boga znate :D
Нема љутње наравно, одговор ти се неће свидети.
Телефон је узет у VIP-у и закључан је на ту мрежи. Ти си убацио картицу која није прихваћена од стране телефона и сад ти телефон тражи код за откључавање SIM слота. Убаци vip картицу и неће ништа тражити. Код за Samsung телефоне (поготово мало новије као тај) се добијају плаћањем и никако другачије..
Ако хоћеш да се одрекнеш ког евра (10ак ја мислим за samsung а можда и мање) јави се да ти нађем где можеш сигурно то да пазариш..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
E pa ovako dragi moji sunarodnici a i sunarodnice TAKODJE , srdacan pozdrav i dobro vam ja dosao , novi korisnik iz Smedereva . . . I upravo zbog ove teme sam se i prijavio odnosno registrovao ovde , jer imam jedan mali problem i pojma nemam kako da ga resim , posto mi je oduzeo preko 10-12 sati vremena koje sam lagano mogao da spicim u WoW Legion na levelovanju treceg alta ( da main i jos dva alta na 110-m su , ukupno 3 za sada ) , zainatih se i ima da ga resim ovako ili onako , sto bi kauboji rekli : " One Way OR MY WAY " :p . . . Da ne duzim dalje , ovako , danas odnosno vec juce sam dobio neki telefon Samsung Galaxy Trend Plus od poznanice ciji otac otisao na privremeni rad u Rusiju , i cim sam ubacio moju MTS Telekom SIM karticu na ekranu mi iskocilo : " SIM network unlock PIN " sto me je iznenadilo jer imam Galaxy S3 i Galaxy S4 oba su kupljena u inostranstvu , S3 2012. odk sam bio sa firmom na radu u Svabiji , a drugi da'l 2013. ili 2014. kad smo bili opet na ekskurziji radnoj u bratskoj nam Francuziji , i ni jedan od oba navedena uredjaja mi nikada nisu trazili nikakve pinove niti bilo sta drugo kada sam ubacio moju SIM karticu , a i stara u S3 i ova druga SIM kartica u S4 su na postpaid . . . ovo mi stvarno nije jasno , kapiram da je ovaj Galaxy Trend stariji model od ova dva , ali sta je ovo tacno u pitanju ne znam . . . Kao sto rekoh , taj covek je na putu , u vazduhu za bratsku nam Rusiju , ovu ortakinju sam pitao ona nema dve cuke o kakvom pinu se radi ovde , samo mi je rekla da je taj telefon valjda kupljen , odnosno njenm recima : " uzet " u VIP valjda , tako nesto . . . Tako da vise nista ne znam , a i ono malo sto sam znam sve se pomutilo , googlovao sam , isao na youtube , cak i trazio po onom krkljancu od sajta foruma bloga cega vec sto je onaj prvi ovde i postovao gergoli gregojlo kako kod , ni tamo ne nadjoh nista osim nekih box-ova uredjaja kojima se dekodiraju valjda i flesuju ili sta vec se radi telefonima . . . Tako da The PunisheR unapred ti se izvinjavam ali ja stvarno vise ne znam gde sta i kako osim da ovo postujem ovde , a ti se ljuti kol;ko ti je volja .

Samsung Galaxy Trend Plus
GT-S7580
imei : 353738/06/110144/8

Pomagajte ljudi ako za Boga znate :D

Kolega telefon je zakljucan na mrezu vip.Uzet je u vipu na ugovor,takvi telefoni su zaljucani dve godine.To je stariji model,verovatno su prosle dve godine od kad je uzet,a mozda i vise.Kad prodje UO,lepo zatrazis od vip-a kod,oni ti lepo posalju i to je to.Znaci pozoves lepo vip,kazes im imei broj telefona i bogme sacekas jedno 20 dana,gore dole.Mali problem moze bude sto treba licno vlasnik telefona da pozove.Ali to je bas star model,ti probaj da se predstavis kao vlasnik.Jednostavno si ga kupio i zakljucan je.Svi operateri danas uglavnom daju kodove za telefone koji su uzeti kod njih,ovi skluplji su odmah i otkljucani.Samo prodje i po mesec dana nekad dok sam dobio kod iz vip-a.
Naravno ako bas zelis mozes i da platis,nesto sto ne moras.Tvoji novci kolega. ;)
 
Cao ekipa,

za sve clanove Benchmark foruma koji su registrovani minimalno 1godinu i koji imaju preko 75postova, saljem kodove za otkljucavanje BESPLATNO, kao doprinos ovoj zajednici i zbog toga sto ga koristim kao korisnik duze vrijeme i zato sto mi je pomogao vise puta.
 
Cao ekipa,

za sve clanove Benchmark foruma koji su registrovani minimalno 1godinu i koji imaju preko 75postova, saljem kodove za otkljucavanje BESPLATNO, kao doprinos ovoj zajednici i zbog toga sto ga koristim kao korisnik duze vrijeme i zato sto mi je pomogao vise puta.
Поздрав, за које телефоне делиш кодове?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Za sve modele(osim Apple iPhone odredjene mreze), ne u cilju distribucije, vec samo za clanove foruma.
 
@epidemija ja bih te zamolio ako moze unlock kod za Huawei G700-U20

IMEI 862699020880304

zakljucan je na mts mrezu.
 
da li moze pomoc, treba mi kod za
Alcatel Idol 2 broj modela: 6037y
IMEI : 864694020481714
SVN:01004
Vip Srbija

hvala unapred :)
 
da li moze pomoc, treba mi kod za
Alcatel Idol 2 broj modela: 6037y
IMEI : 864694020481714
SVN:01004
Vip Srbija

hvala unapred :)
На форуму из првог поста имаш тему да поставиш, има пар људи који даје кодове за алкател тамо...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa nokia 222 mts i huawei p8 lite telenor ,moze li se za njih dobiti kod ?

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
@The Punisher

IMEI: 359608055070632
Network unlock code: 8375632347649482

Kodovi za Sony, poz.
 
Nazad
Vrh Dno