Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

pozdrav moze li pomoc oko otklucavanja HTC DESIRE 310 Vip mreza IMEI 351912068486993 Unapred hvala
 
Pozdrav,

jel moze neko meni da odkljuca iphone 5s:

IMEI: 352051061510811

Zakljucan na telenor mrezu (Srbija)
 
Juče otišao do mts ...istekla ugov.obaveza. .I podneo zahtev za otključavanje, danas stiže sms sa unlock code . Brzi su [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima!
Da li može da se otključa ZTE Blade Q-mini sa VIP mreže?
IMEI: 862310025162561
S/N: 322640643559

Hvala unapred! :)
 
Ja ne znam da li je većina vas pročitala prvi post.....
 
Ne znam gde bih preneo ovo iskustvo, pa da pokušam ovde... :) Kupio G3 (zaključan) u VIP-u pre nekih godinu dana, dakle nije istekla ugovorna obaveza. I rešim da ga ustupim drugom licu, koje bi koristilo mts karticu. Odem do poslovnice, pitam za kod, oni kažu > nije nikakav problem, imamo ga u sistemu, izvolite. Za mene, iznenađujuće pozitivan slučaj...
 
Zdravo svima! Zamolila bih vas da otkljucam alcatel OT871AGPIB . IMEI. 013756008114102 , ID (PISE FCC ID , VALJA JE TO) RAD264. S/N je HTJE53AH40WMH08
telefon je koriscen u Sad pre nego sto smo ga dobili, nije dakle neka nasa mreza u pitanju. Hvala vam unapred!
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima! Zamolila bih vas da otkljucam alcatel OT871AGPIB . IMEI. 013756008114102 , ID (PISE FCC ID , VALJA JE TO) RAD264. S/N je HTJE53AH40WMH08
telefon je koriscen u Sad pre nego sto smo ga dobili, nije dakle neka nasa mreza u pitanju. Hvala vam unapred!
Људи читајте први пост..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da li je lako otkljucati Alcatel Pop Star 5.0 (Telenor) pre isteka UO? Zna li neko - kako? :)
 
Imam sony xperia E4g kodiran je na vip mrezi moze li me neko uputiti kako da ga dekodiram

Sent from my E2003 using Tapatalk
 
Dobio sam unlock code iz VIP-a za Lumia 925, i uputstvu mi je navedeno da se ukuca kratki kod, pa onda unlock code, ali je stvar u tome sto posto je 4 kratka koda, a ima samo tri pokusaja :D Da li neko ima iskustva sa time, ili da li postoji neki nacin da se sazna koji kratki kod se koristi?
 
Ćao ljudi, potrebna mi je mala pomoć. Poslala sam podatke na ovom sajtu iz prvog posta na temi, i oni su mi u roku od pola sata odgovorili sledećom porukom
IMEI: 353038066824478
Model Name: Nokia Lumia 630
Warranty Status: Out of warranty
Product Code: 059V950
Model Type: RM-976
Network: VAR EURO 7F CV
Factory Unlocked: Yes

Telefon mi je bio kodiran na Telenor, nakon što sam dobila ovaj odgovor stavila sam u telefon mts karticu i ukljucila ga. Sve je radilo najnormalnije i nikakav kod mi nije nigde tražen, i poziv mogu najnormalnije da obavim. Recite mi samo da li je to to ili treba još nešto negde da uradim? :)
 
Не, чим је очитао картицу другог оператера слободна си да користиш шта хоћеш. :)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
@kapljica Telefon ti je bio već otključan, tačnije, nikad nije ni bio zaključan. I ja imam Lumiu 630, od Telenora, i takođe nije bila zaključana.
 
meni su sa gsm poslali ovo :IMEI :353633062505491
model name:nokia lumia 930
warranty status:eek:ut of warranty
product code:059w2z8
model type:rm-1045
network:var euro ie meteor
factory unlocked: no
i sta ja sada treba da kucam? nista ne razumem:smash:
 
Imam Lenovo Vibe C i poslao sam podatke na onom forumu. Ne vidim temu za lenovo pa sam u nekoj levoj. Možete mi poslati link gde da pitam. Da ne lupam
 
Da li neko moze da mi otkljuca
Huawei 330-u01
Imei
863962025554046
Mreza je telekom u cg.
Hvala
PS
mozda nije mjesto ali popravite polje pozicija info bloka jer kada sam pokusavao da se registrujem preko telefona ni sa jednog browsera nisam mogao da ga popunim. Vec sam morao daidem na full site prewew. Cisto primjedba koja vam mozda koristi.
Jos jednom pozdrav i hvala
 
Da li neko moze da mi otkljuca
Huawei 330-u01
Imei
863962025554046
Mreza je telekom u cg.
Hvala
PS
mozda nije mjesto ali popravite polje pozicija info bloka jer kada sam pokusavao da se registrujem preko telefona ni sa jednog browsera nisam mogao da ga popunim. Vec sam morao daidem na full site prewew. Cisto primjedba koja vam mozda koristi.
Jos jednom pozdrav i hvala
Погледај први пост ове теме..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Postavio sam na naj forum, nego sam vidio da ponekad i neodgovaraju a neki odje imaju prg za otklj. Huawei tel.
P.S.
Ovaj tvoj link je "page not found"
Ali hvala svakako
 
da li moze pomoc, treba mi kod za
Alcatel Idol 2 mini
IMEI : 8638280233335177
Telenor Srbija

hvala unapred :)
 
HTC desire 310
Imei 351912069280262
Mts
Molim za otključavanje.

Послато са HTC Desire 310 уз помоћ Тапатока
 
Ја сам то писао једно 20 пута али не вреди, толико су тврдоглави да је то страшно.. Једноставно шта год ви рекли овде вам апсолутно нико не може помоћи да откључате телефон осим на линку из прве теме или изнад овог поста..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ja im poslao za Samsung Galaxy Grand Prime oni mi rekoše da ne mogu da otključaju.
Šta raditi sada?
Ugovor sa Vipom mi još nije istekao a potrebno mi je da se otključa
 
Ovako su mi odgovorili:
sorry but nobody offers free samsung code

also to get an unlock code for samsung you need to provide info about regoin or country of your phone

regards
 
Ето баш то што пише.. Нема џабе за samsung.. Једино ти остаје да нађеш најефтиније што можеш, а то је отприлике 6-10 долара..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno