Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Džaba ovde ostavljate IMEI brojeve i čekate, na početku teme imate sajtove gde se eventualno mogu otključati telefoni besplatno, tj dobiti kodovi.
 
Ja sam poslala IMEI i cekam unlock kod i dobijem ovu poruku:

"this is only carrier simlock check not unlock free service"

kako breeee?! Nista mi nije jasno
 
Zdravo. Zamolila bih za pomoc. Imam alcatel one touch pixi 3 4013X, zakljucan je na telenor mrezu, a ja sam ubacila mts, i kada mi je trazilo kod, ja sam mislila da mi trazi pin od kartice i sada mi pise da je leziste trajno zakljucano. Kako moze i ako moze da se to promeni? Da se vrati opcija za ponovno otkljucavanja? Hvala.
 
Пошто су искоришћена три покушаја, сада ће морати да се плати (барем су тако мени написали, да не погрешим...).
 
Jel moguce otkljucati nekako Nokiu Asha 210.4 ? Htedoh da kupim kod na ebay, ali nema...
 
Da li može da se otključaju sledeći telefoni: SONY Xperia4 koji je na Mts i HUAWEI G630 koji je kod Telenora?
 
Meni ladno VIP posle skoro cetiri meseca jos nije poslao kod za otkljucavanje Samsung S3 mini telefona :D

Pa oni su hit! Zahtev je uredno zaveden u poslovnici. Zvao sam posle nedelju dana da proverim, za svaki slucaj, da li je zahtev zaveden i sve je bilo ok.

Od tada - nista.

Totalna neozbiljnost i neposlovnost.
 
Не знам јесам ли написао, имам неки Алкател коме је УО у мтс-у истекла још пре годину дана, мејл сам послао почетком фебруара (до сада сам ионако користио 064 картице) и за 2-3 дана ми је стигла порука са кодом.
 
Jel imao neko ovde situaciju da mu gospoda iz Telenora ne daju ispravan kod za otkljucavanje?
Komsiji dali 10-cifreni kod za otkljucavanje za Alcatel OT-990 a kada unosim mogu maksimalno uneti 8 cifara. I to dali 4 koda od kojih je 1 ispravan. Sta ciniti? Ili da se ne zeza i plati 400-500din otkljucavanje u servidu..
 
Imao ja dva puta, slali mi više kodova i svi fejk, ograde se da je to ono što su dobili od proizvođača i da ne mogu ništa da urade. Na kraju sam batalio priču i odradio dekodiranje
 
Da li neko može da se pohvali da je u zadnje vreme relativno brzo po ličnom zahtevu dobio od VIP-a kod za otključavanje telefona ?
 
Moželi li neko da otključa Alcatel 6012x
IMEI : 862151026974749
zaključan na telenor mreži
puno hvala
 
Upravo sam poslao Telenoru mail sa zahtevom za otkljucavanje Sony Xperia M2 telefona. Videcemo da li ce/za koliko ce poslati sifru. :)
 
U pitanju je neka Nokia, zaduzena u firmi u kojoj ta osoba ne radi vec 3 godine. Ugovor kod Telenora je znaci odavno istekao. Kako do koda u tom slucaju, koje podatke traze?
EDIT: Vidim na sajtu da pise:
Pravna lica zahtev upućuju isključivo na memorandumu preduzeća, sa pečatom i potpisom ovlašćenog lica.
Dakle pitam da li je neko imao takav slucaj, da li bas toliko zatezu za takav stari model, posto je cimanje gadno ako treba da juris bivsu firmu da salju zahtev.
 
Poslednja izmena:
Odgovorili su mi iz Telenora vec danas, uz model telefona i IMEI je potrebno priloziti i broj telefona uz koji je telefon kupljen, sto ja, eto, ne znam.
 
Мени је мтс пре пар месеци баш на број уз који је узет телефон послао код. Мало глупо јер шта ако је неко угасио ту картицу.
 
Može li kod za Samsung GT-S5611
IMEI 359158056572137

Hala unapred
 
Ukoliko je neko od kolega sa foruma koji je registrovan na tom voljan da mi pomogne u otkljucavanju pomenute Ekspirije neka mi se javi. Nemam internet vec dva dana, a mrsko mi je da otvaram sve preko telefona, potrosio sam i brze megabajte.

Unapred hvala. :)
 
prijatelji, imali neko kod za otključavanje telefona Alcatel 6012x
IMEI: 8621510269747449
zaključan na telenor mreži.
HVALA
 
Jel imao neko ovde situaciju da mu gospoda iz Telenora ne daju ispravan kod za otkljucavanje?
Komsiji dali 10-cifreni kod za otkljucavanje za Alcatel OT-990 a kada unosim mogu maksimalno uneti 8 cifara. I to dali 4 koda od kojih je 1 ispravan. Sta ciniti? Ili da se ne zeza i plati 400-500din otkljucavanje u servidu..

Druze,da li mozes da mi posaljes kod?imam isti tel uzet u telenoru.hvala....
 
Pa ne ide ti isti svakako. Racuna se na osnovu imei broja. Ispravan je bio onaj od telenora vec ja nisam na dobar nacin kucao isti
 
Upomoc,sa telenora je
Sony m4 aqua
imei 358139062565365
 
Poslednja izmena:
pozdrav, dali neko moze da mi pomogne da otkljucam alkatel smart pro2 (ot5020x) sa telenor mreze? IMEI: 863039011657982, SVN: 01006, moj e mail:[email protected]
 
Nazad
Vrh Dno