Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Uspeo sam da otključam.
Ljudi su uspeli da nađu ugovor i odoše u yettel da probaju i dobiju papir za taj telefon. Ugovor je iz 2011 ili tako nešto :D
Otključavanje preko koda nije bilo moguće, ali zato smo uspeli kroz BB5 utility by fr3s1s.
Stara verzija app je uspevala da očita podatke, ali ubacivanje koda nije prolazilo zbog greške. Nova verzija prijavljuje grešku prilikom očitavanja, ali zato prolazi send unlock code.

BTW, našao sam neki programčić koji kreira unlock kodove. Pre nego što sam postovao ovde, probao sam kodove, ali ne na ovaj finalni način koji je otključao telefon. Ako mi pošalješ imei na pp, rado ću ti poslati kod za otključavanje i link za download app da probaš.
Poslao sam ti pp.
 
Pozdrav, imam neki stari iPhone XS koji bih da dam klincu, kupljen nov preko KP, zaključan na MTS. Ne znam sada kako se zove vlasnik ugovora davno je prošlo a dao bih klincu taj telefon ali on ima A1 karticu...
Da li taj program za unlock kodove i dalje radi ili da tražim neku online uslugu otključavanja?
XS ima eSim podrsku pa probaj tako.
 
Имам пар мобилних купљених у Теленору на којима је симлок. Имам уговоре, да ли ће Јетел као купац Теленора Србија да прихвати захтев за декодирање?
 
Sadasnji Yettel, nekadasnji Telenor su pravno gledano ista firma. Samo je vlasnik promenjen.
 
Имам пар мобилних купљених у Теленору на којима је симлок. Имам уговоре, да ли ће Јетел као купац Теленора Србија да прихвати захтев за декодирање?
Na njihovom sajtu piše da telefonski aparati zaključeni na njihovoj mreži, dekodiranje je besplatno.
 
Претпостављао сам тако, али свашта је могуће.
Захваљујем на одговорима.
 
Тачно, послао сам захтев са траженим подацима, за 2 сата је стигао код, телефон откључан.
 
Pozdrav, imam A1 Alpha 2021 uzet kod A1 pre dve godine. Za sina, u međuvremenu uzeo novi telefon.
Odem danas u poslovnicu i lik me ubeđuje kako se telefoni više ne zaključavaju.
Međutim kad ubacim MTS karticu neće da sa zakači ba mrežu, kaže nefostupna. I automatskii manuelno.
A kad ubacim A1 karticu radi?
Imate li neku ideju o čemu se radi ?
 
Pozdrav svima.

Nadam se da mi možete pomoći, ako je to uopšte više aktivno za otključati.
Ovih dana me stigla nostalgija za starim telefonima i kupim danas Noku E72.
Telefon je zaključan na BH Telecom mrežu, da li je moguće otključati na sve mreže?
Hvala Vam unaprijed!
 
Moguće je za većinu primeraka. Ja sam nedavno otključao svoj primerak E72. Plaća se. Najbolje poseti obližnji servis za telefone ili potraži po netu kako da iščitaš SL3 hash fajlove i pošalješ ih da ti izračunaju kodove za otključavanje.
 
Ćale ima matoru Nokiju C1 koju je dobio kad je postao korisnik VIP-a, tj. A1. Sad je promenio operatora i prešao u MTS, ubacio novu karticu, kad ono telefon traži šifru za otključavanje. Dakle, treba mu dekodiranje. Da li to A1 može da uradi na daljinu ili mora da se nosi u poslovnicu/servis ili radi neki od metoda pomenutih ovde?
 
Ćale ima matoru Nokiju C1 koju je dobio kad je postao korisnik VIP-a, tj. A1. Sad je promenio operatora i prešao u MTS, ubacio novu karticu, kad ono telefon traži šifru za otključavanje. Dakle, treba mu dekodiranje. Da li to A1 može da uradi na daljinu ili mora da se nosi u poslovnicu/servis ili radi neki od metoda pomenutih ovde?
Нека се обрати А1 са својим подацима, најбоље ако има уговор, пошаље број уговора, модел телефона и ИМЕИ и добија код за откључавање.
Ја сам скоро од Јетела добио тако, нисам нашао уговор, а послао сам своје податке и од телефона.
 
Nazad
Vrh Dno