Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Jer postoji mogucnost da neko otkljuca ZTE MF 193 modem je iz telenor prepaid internet paketa a meni treba za mts mrezu
 
Koji je bese sajt za otkljucavanje telefona mislim da je kostalo otkljucavanje 2 dolara jer na ovom ne mogu da otkljucaju
 
Koji je bese sajt za otkljucavanje telefona mislim da je kostalo otkljucavanje 2 dolara jer na ovom ne mogu da otkljucaju
pa sve zavisi za koj telefon, za neke modele je free za neke ide i preko 100eur. Ostavi model i imei telefona pa cu ti reci kako stoje stvari
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Nisam se bas najbolje snasao na onom forumu. Potrebno mi je otkljucavanje Samsunga s4 mini (i9195) koji je zakjucan na vip. Koja je procedura, imate li neki savet?
 
Pozdrav. Nisam se bas najbolje snasao na onom forumu. Potrebno mi je otkljucavanje Samsunga s4 mini (i9195) koji je zakjucan na vip. Koja je procedura, imate li neki savet?

dekodiranje samsung telefona preko imei broja za sad postoji samo sa solucijomo placanja, trebalo bi da taj model moze da se dekodira preko kabla u bilo kom iole ozbiljnom servisu, i da je cena znatno jeftinija nego preko imei kalkulacije
 
jel moze neko da mi pomogne da otkljucam htc desire c sa vip mreze...hvala
 
Kako mogu da otkljucam xperia j sa vipa je.?
 
jel može neko unlock kod za LG T385
IMEI: 355316050537704
hvala unapred
 
ma ok, koliko dukata i kako da platim?
 
Da li moze unlock za Alcatel OT-4012
PID 4012x2ATNRS1-S40
IMEI 861667011109729
Hvala puno.
 
ostavi imei i provider id telefona
Pogledajte prilog 166344

Evo još jednog "pacijenta" ako može :d

vidim da ste verzirani, a ja se ne snalazim baš,
potrebna mi je pomoć oko otključavanja telefona

Ako možete da pomognete evo podataka za koje sam video da
ste napisali da su potrebni:

ALCATEL onetouch 1046G

PID: 1046G-2AVNHR1
IMEI: 863803020253392

i još jedno pitanjce, ako se otključa telefon da li je onda simfree ?

Unapred hvala
 
Poslednja izmena:
Kome treba unlock za Huawei Mifi E5220 i E5330 neka mi posalje Imei na pp dobice fabricki kod za unlock i to sve algo kodove pa ce neki od 3 koda da upali sve Besplatno znaci mogu svi modemi free ali ako su Huawei
pozdrav
 
Mоже ли код за откључавање ZTE Blade G iMEI: 359765030577865 Закључан је на теленор мрежу.
Унапред Хвала
 
Da li je moguce otkljucati Nokia C3-00 sa Vipa?
 
@zveketeee
Kako si otkljucao, preko kabla u servisu?
Mоже ли код за откључавање ZTE Blade G iMEI: 359765030577865 Закључан је на теленор мрежу.
Унапред Хвала
Mislim da ZTE Blade G moze samo preko kabla.
 
Poslednja izmena:
Druze,meni treba pomoc oko koda...
LG E 610
IMEI 355707059505900
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da otkljucam xperia j sa vipa je.?

Kolko vidim odgovorio sam za sony xperia j sa vip mreze, koj i dalje tvrdim da moze samo preko kabla za 1000din jer je na imei preskupo, ako ti imas nabavku na 1000din, ja mogu da ti dam 20eur po kodu, sto ce reci da imas 11-12eur zaradu, mislim da je ok ponuda
 
Poslednja izmena:
Mоже ли код за откључавање ZTE Blade G iMEI: 359765030577865 Закључан је на теленор мрежу.
Унапред Хвала
Moze bilo koji ZTE preko IMEI koda, pojedini stari modeli moze da se otkljucaju free, za ostale kao npr. Blade G ili bilo koj drugi koji ne moze free cena je nekih 10eur preko IMEI broja
 
Nazad
Vrh Dno