Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Pozdrav, jel zna neko kod za samsung gt-s5611 (na mts je mrezi)... :) hvala unapred:)
 
POSTOVANI POTREBAN MI JE KOD ZA DEKODIRANJE MOB. TELEFONA SAMSUNG GT-E2550.RADIO JE NA MREZI TELENORA.UNAPRED HVALA!!!!
:):):):type::wave:
 
Pa niko ti ga ovde ne moze dati,idi tamo gde treba pa ces dobiti.
 
Evo da javim, lik mi resio za ot 991. I doniracu mu nesto na paypal, bolje i to nego da dajem ovima 800-1000 din.
 
Само да јавим да сам управо откључао Huawei g300 са GSM-forum-a. После два дана лик ми је поставио чак четири кода.
 
Poslednja izmena:
Moze li da se otkluca nokia x2-00 ?

Edit : Registrovao sam se medjutim da bi komentarisao temu moram da imam 10 postova,pa ako je neko raspolozne da umesto mene u ovoj temi http://forum.gsmhosting.com/vbb/f88...k-unlock-codes-only-here-684738/index566.html postavi "Can you help me to unlock nokia x2-00? imei 35165705109693 its locked on MTS Serbia.Thanks" bio bih mu zahvalan.
"All posts regarding NOKIA DCT3/DCT4/WD2/TIKU Unlock codes will be requested only here in this thread."
na zalost :(, x2-00 je SL3, dekodira se bruteforce metodom
 
Poslednja izmena:
Moze li Nokia 6303 da se otkljuca preko nekog od ovih sajtova?
 
Само да јавим да сам управо откључао Huawei g300 са GSM-forum-a. После два дана лик ми је поставио чак четири кода.

Ti si srećnik... ja čekam već 4 nedelje na kod za X500D i još uvek ništa :(.
 
Pa nemoj da cekas,postavi ponovo zahtev.Posle 4 nedelje ti sigurno niko nece poslati.Na par dana slobodno ponovo trazi kod,budi uporan.
 
sta je to x500d? neki telefon ili alcatel usb modem?
mozda ja mogu da ti pomognem
 
Meni su odgovorili za Alcatel i sve sam sifre uneo i nijedna nije tacna. Onda me neki lik kontaktirao u pm i trazio 1$ da mi posalje, ja mu uplatio preko paypal na ebay-u i on mi poslao ja probao i nece. Lik mi vratio pare a ja ispucao 7 sansi da otkljucam preko koda. Sada pise leziste kartice trajno zakljucano. Sta da radim sada, da rutujem telefon?
 
uradi hard reset telefona, sad ne znam koj je model u pitanju verovatno drzis taster za pojacavanje tona i taster za paljenje. Onda se pojavi specijalan meni. Posle ces se vec snaci u meniju.

Napomena
Svi podaci sa telefona bice obrisani
 
Poslednja izmena:
U pitanju je Alctatel OT 985 iliti Telenor smart. Uradio sam vec hard reset ne pomaze. I dalje oise leziste kartice trajno zakljucano.
 
Odnesi telefon u servis da bi ti ga otključali.
 
Meni su poslali kodove za 2h. U pitanju je Huawei P1, i radi :) Svaka čast na postu...
 
Ja sam za drugara trazio, pisao mail VIPu.

Sastavio sam kako treba mail, sa IMEI brojem, na koga je bio telefon, kad je isteko ugovor i sve to.. Odgovorili su posle par dana da je u procesu, a kod mu je stigao posle mozda 2 nedelje :)

Inace htc one V :)
 
Jest da tema ima u naslovu "besplatno" ali moram da pitam jel neko zna gde bi se u BG-u mogao otključati X500D po nekoj prihvatljivoj ceni?

GSM forum ne radi posao... a više mi se smučilo da gledam modem i ruter dok mi telefon glumi njihovu ulogu.
 
@teletabis pogledaj u Doktor Mobil, u Kamenickoj. Cene su bile ok pre par meseci. :)
 
Ja sam X500D bez problema otkljucao na gsm forumu

Mogu se kladim da je to bilo u prvoj polovini prošle godine, jer nakon toga otključavanje je bilo na kašikicu ili srpski rečeno imao si lude sreće ako ti je to prošlo od prošlog leta... normalno pod uslovom da je sa VIP-a.
 
Nazad
Vrh Dno