Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

odlican je, baterija drzi 12 sati bez problema, 5GHz wireless, za turizam dusu dalo :)
 
Daj jos neki detalj, verziju dc unlockera, proces....
 
Daj jos neki detalj, verziju dc unlockera, proces....
Sad sam proverio, moj je e5577.
Otkljucao sam ga pre nesto vise od dve godine.
Bio je na telenor mrezi i tada nije bila druga opcija za otkljucavanje.
Prikljuci se na usb, detektuje ga dc unlocker, odradi downgrade firmware, otkljuca, pa upgrade firmware.
U pitanju je legalna verzija unlockera, kostalo je ako se dobro secam oko 10e.
Pogledaj na njihovom sajtu, sigurno pise ako podrzavaju otkljucavanje za ovaj tvoj model.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Kako otključati LG Journey i LG Rebel 4 za američko tržište? Ne primaju naše kartice.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Шта, и даље се продају закључани телефони?
Ја сам мислио да је то давно прошло?
 
Pozdrav, da li neko zna kako da kontaktiram da mi otkljcaju P10 Lite Huawei kupljen u MTS-u. Hvala unapred :)
 
Pozdrav, da li neko zna kako da kontaktiram da mi otkljcaju P10 Lite Huawei kupljen u MTS-u. Hvala unapred :)
Pošalješ im na fb/tw poruku da imei-jem telefona, brojem sa koga je uzet fon i podacima vlasnika ugovora koji je uzeo fon (ime prezime jmbg)

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poštovanje,

Da li bi neko od kolega forumaša mogao da pomogne sa otključavanjem Huawei P20 koji je sa MTS mreže. Ugovor je istekao u junu ove godine. Na žalost nemam podatke od prethodnog vlasnika, čak ne postoji ni broj telefona na koji je uzet jer je dobijen na nekoj MTS promociji ako sam ja dobro razumeo tadašnjeg prodavca. Činjenica 1 slot mi je zaključan.. :).

Ostavicu IMEI od telefona pa ako neko može da pomogne unapred hvala.

IMEI : 867128032622103, 867128032634116
Model : Huawei P20 (EML-L29, Dual Sim ).

Sve najbolje i pozdrav, Minja.
 
Ne mogu da odgovaram na onom forumu iz nekog razloga pa cu postaviti ovde post ako moze ko pomoci
Alcatel pop c4 (5051x)
Zakljucan na telenor cg
Imei: 357369073231381
Onaj imei sv ne znam sta je ako treba mogu i to da okacim
 
Napravio ja nalog i sve to i pitam za kod kad kaze ne moze moras da platis da bi dobio. Ok nema problema ionako sam to hteo i preporuci mi neki clan neki sajt za 7 evra otkljucavaju sto je fina cena jer mi jedan trazio u nekom servisi 3000 cini mi se, zabiravio sam tacno. I ja platim svojom karticom i pise da je paid. Cekam dan dva tri nista. Posle 5 dana posaljem mejl i ubrzo mi stize i povratna info da moj telefon ne moze da se otkljuca, da ce mi refndirati itd. Stvarno kad se takne baksuz necega nema tu srece
 
Može li neko da mi pomogne oko otključavanja Huawei E5330Bs-2 3G modema zaključanog na Telenor?
 
Završeno sve još prvog dana. Hvala korisniku na G što mi je svesrdno pomogao.
 
Model:ZTE-G R220
IMEI:355191034440519
Zakljucan je na mts
Da li ima neko kod za otkljucavanje,unapred hvala
 
Poslednja izmena:
LG Arristo 2 plus
T Mobile Usa.
Jer neko moze da otkljuca.Za prijatelja mi treba placam neku razumnu cenu.Telefon je kupljen kao prepaid koliko znam tamo.
 
U MTS su previse bezobrazni. Skoro dve godine je proslo od isteka ugovora (naravno da ugovor ne cuvam kada je istekao). Poslat JMBG i mogu da provere, ali cekam nedelju dana i nista. Ako neko hoce neka pomogne. U pitanju je iPhone SE, zakljucan na MTS.
IMEI: 356607080561816


Hvala puno...
 
Da li su telefoni kupljeni u Telenoru sim free? Kupio bih telefon koji je uzet u Telenoru a imam MTS karticu.
 
Treba mi pomoć da otključam telefon
Lenovo a6020a41
IMEI 868538020950747
Zaključan je na Telenor mrežu

Unapred se zahvaljujem za svaku pomoć, jer nisam upućen kako bih mogao da ga otključam (ne vodi se na mene, a ugovor je istekao još 2018.)
 
Moze li neko da mi pomogne da otkljucam Sony Xperia XA2 (3113)?

IMEI 35276509-187632-8
Kupljen u VIP Mobile Serbia

Hvala unapred
 
Može li neko da mi pomogne ili uputi kako da otključamo iPhone7 za VIP (ili valjda sada A1) mrežu; to je devojčin stari telefon, ona je prešla na 8, jer je ovom bio slomljen ekran. Namenjen je kao rođendanski poklon za sestričinu za 12. rođendan, platili smo zamenu stakla, ali se ispostavilo da je telefon zaključan na MTS.
Kupljen je davno preko oglasa, kontakt te osobe smo izgubili. Poznanik koji je zamenio staklo nam nudi da reši problem preko lika iz VIP-a za 60 (šesdeset!) evra, samo da mu pošaljemo IMEI?! Ako neko može da pomogne, sve bi nas obradovao! =)
IMEI 355315085227208
 
Iphone je specifican, nema easy way (neka me neko ispravi ako gresim).
Skoro sam otkljucavao par komada koji su kupljeni preko firme.
Moras da kontaktiras provajdera kod koga je kupljen telefon da posalje zahtev za Appleu.
Relativno brzo ide.
Bez toga mislim da nema druge opcije osim onih R-Simova i cuda :).
 
Hvala na odgovoru, potražili smo komšinicu koja radi u MTS-u, pa možda uspemo nešto... Imaš pravo da se telefon "skine" sa mreže po isteku ugovorne obaveze, otplatio si ga i ne polažu nikakvo pravo na njega, a oni te tretiraju kao da provaljuješ u Fort Noks, mesto da ide po automatizmu.
Da ne pričam o ovim džukačkim šemama da likovi koji rade u tim kompanijama naplaćuju po 60 evra za tih par klikova.
 
Da li može da se otključa za sve mreže MTS Mobilni WiFi ruter Huawei e5785 92c.

Unapred hvala na odgovoru.
 
pitanje: da li u Telenoru zakljucavaju iPhone 12 samo na telenor kartice ili je SIM FREE? hvala
 
Nazad
Vrh Dno