Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,674
Poena
845
Kao sto naslov kaze,svako ima potrebu da pre ili kasnije otkljuca svoj telefon koji je "zarobljen" na neku mrezu.
E sad, postoje sajtovi koji naplacuju te kodove za otkljucavanje, a moze i besplatno.
Evo jedan forum gde mozete otkljucati svoj telefon (vecina modela). Samo morate ostaviti svoj IMEI od telefona a i ID broj (sta vec ko trazi) i neko ce vam dati "Unlock Code"!

Da ne placamo servisima bez razloga. I ako neko zna jos neki dobar forum/sajt koji ovo isto radi neka ga okaci ovde!Siguran sam da ce ovo mnogima pomoci.

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f88/

----------

Zvanične uslove za otključavanje telefona sa mts mreže možete naći u dodatku ovog posta.
 

Prilozi

  • mts.png
    mts.png
    355.8 KB · Pregleda: 5,081
Poslednja izmena od urednika:
na tom sajtu mozete i modeme da otljucate -)))
licno sam HUAWEI E3251-mts , ALCATEL X500D - vip , VODAFONE MOBILE R206 WIFI -vip ,,,tako da ako kome zatreba i to moze ;-))):type:
 
Hvala na informaciji. Upravo sam pitao za staru Nokiu i cekam odgovor.
 
A gde mi je hvala?;) Ccc:)
 
Jel ima neko program za otkljucavanje
 
Hvala Alfa!:)

Ti si ovaj forum "otkrio" nama!Vecno fala!:d

Evo upravo sam malopre otkljucao Alcatel Idol 6030x,ovaj sa Vip-a,bez problema!:banana::banana::banana:
 
Pogledaj mail, neces uvek dobiti odgovor u temi, vec ti salju na PM (pa dobijes u mailu reminder da imas PM, ako nisi podesio drugacije forum), da ne vide drugi da ti traze "donaciju" od 3$ :D
 
Jel moze neko da mi posalje link za odkljucavanje s5. Ortaku bi trebalo, a bas se ne snalazimo ni on ni je gde da postujemo IMEI pa da mu posalju odgovor.
 
Toga vec nema free:(
 
Tamo za svaki telefon treba otvoriti novu temu ili kako vec?
 
Nisam nasao za moj telefon...
Ali sam vec dobio dva komentara da za moj telefon to nije besplatno.

Jel da se nadam i dalje, ili je to to?
 
Samsunge ne rade free. Samo Alcatel, Hyawei i slicni sa malim brojem korisnika.
 
krastavac zato i nije free.
 
Ovo je LG, izgleda da i za njega nije free.
 
Ja nikako da dobijem kod da otključam moj tablet Huawei ideos s7 slim, a pisao sam dva puta :(
 
Ja cu na kraju da kupim na ebay-u...
ne znam koliko se ceka unlock kod od vip-a?
 
Min. 2 nedelje, pa ako treba da dopunis neki podatak jos 2 nedelje, i tako...
 
Samsung Primo s5610 kod za otkljucavanje da radi na sve mreze je #*7337# Ukucate na
pocetni ekran, telefon se sam resetuje i to je to. S tim da će IMEI biti sve nule. Neće obrisati kontakte i slike
 
Da li je problem ako je IMEI broj sve nule? Imam kutiju, imam račun, iza baterije na poleđini telefona stoji IMEI broj. Telefon nisam priključivao na komp i čačkao mu softver, samo je ukucan taj kod. Ako crkne kako će proveriti IMEI? Ne bi trebalo da gubim garanciju.
 
imam htc one m8 jel mogu njega otkljucati free, sad sam usao na ovaj sajt al se ne snalazim bas najbolje
 
Da li je problem ako je IMEI broj sve nule? Imam kutiju, imam račun, iza baterije na poleđini telefona stoji IMEI broj. Telefon nisam priključivao na komp i čačkao mu softver, samo je ukucan taj kod. Ako crkne kako će proveriti IMEI? Ne bi trebalo da gubim garanciju.
Ja sam tako koristio galaxy nexus. Bez problema, godinu ipo dana.
 
Koliko se ceka da posalju kod otprilike?
 
Nekad stigne odmah,nekad sutra dan.

Mada,budi dosadan mozes na svakih par sati opet traziti,da te slucajno ne preskoce.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno