Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

uspeo preko lika sa Ebay-a za otprilike 200 dindzi....
Live long and prosper \\//
 
Pozdrav, dobio sam neki telefon na korišćenje, ali je zaključan na VIP, u pitanju je
alcatel one touch 6030x
imei 869796013406239
a ne znam gde da nađem taj vip id broj koji traže na onom sajtu za otključavanje, pošto se na ovom modelu ne vadi baterija?
Pomoć? Kod?
Hvala
 
Pozdrav, dobio sam neki telefon na korišćenje, ali je zaključan na VIP, u pitanju je
alcatel one touch 6030x
imei 869796013406239
a ne znam gde da nađem taj vip id broj koji traže na onom sajtu za otključavanje, pošto se na ovom modelu ne vadi baterija?
Pomoć? Kod?
Hvala

Izvoli: 6030X-2BVNRS1

A za kod idi na eBay, kucaj alcatel unlock code i za 1$(da baš za 1$) naruči kod koji stiže u roku od par min. Ako se ne snađeš da nađeš na eBay cimaj me u pm da ti pošaljem link. Nažalost pre sam mogao da generišem dzabe kod za alcatel ali više ne mogu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam Huawei Y530, zakljucan na Telenor mrzi. Da li moze neko da mi iskalkulise kod?
IMEI: 869563015905858
S/N: C2ZNB9493014256
Hvala unapred
pozz
 
moze li mi neko odraditi ovo, bio bih zahvalan.. da ne moram tamo da se registrujem, i tako mi treba samo za ovaj telefon (hvala unapred)

moze li LG G3, konkretno d855 model?
ako moze, evo podataka:
IMEI: 354153068412211
IMEI SV: 00
serial number: LGD855b70fc076
telefon je zakljucan za MTS mrezu...
 
Za lg 2 dolara na eBay, za huawei slično takođe.. Nemojte biti bezobrazni i pitati non stop istu stvar.. 100 puta rečeno gde se može skoro pa dzabe nabaviti kod.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
na ebayu se placa paypalom, nemam nalog tamo... ako neko hoce da pomogne, neka pomogne...
ko ne zeli ili hoce da filozofira, neka me zaobidje..

hvala i jednima i drugima :)

Za lg 2 dolara na eBay, za huawei slično takođe.. Nemojte biti bezobrazni i pitati non stop istu stvar.. 100 puta rečeno gde se može skoro pa dzabe nabaviti kod.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može niko da ti pomogne jer je rečeno sto puta, jedino ako neko hoće da plati za tebe, to je onda sasvim druga priča. Jednostavno nema dzabe osim da pitaš operatera da ti otključa što i rade ako ti je istekao ugovor. Više ne radi ni metoda za alcatel za dzabe.. Ali cene su smešne tako da..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji li mogucnost otkljucavanja Samsung j3 emerge sa boost mreže?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Danas mi lik preko K.P. podvalio Nokia 6650d zakljucan na T-mobile, kao kod njega sve mreze radile. Da li neko ima informaciju da li moze ovaj telefon da se dekodira posto je u odlicnom stanju i koliko se krece usluga.
Unapred zahvalan. Imei: 353103022260934
 
Hvala puno na brzom odgvoru, nisam odmah ukapirao taj link. Izgleda ce ovaj morati preko nekg programa.
 
Da li moze neko da mi pomogne kod otkljucavanja ovog telefona

Alcatel 5038x
864589020218555
5038X-2BTNRS1

Poslao bih na gsmhosting ali iz nekog razloga mi ne dozvoljava da posaljem pitanje
 
Da li moze neko da mi pomogne kod otkljucavanja ovog telefona

Alcatel 5038x
864589020218555
5038X-2BTNRS1

Poslao bih na gsmhosting ali iz nekog razloga mi ne dozvoljava da posaljem pitanje

Ne daju ni tamo više za dz. Idi na eBay npr i uzmi kod za 1 euro..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio sam Nokiu 225 od drugara koja je zakljucana na Vip mrezu, i kad sam otiso kod njih da ga otkljucaju posto je proslo vise od 2 godine, gospoda iz Vipa mi traze broj telefona sa kojim je uzet telefon, a decko dobio taj telefon od firme i ni on ne zna koji broj ide uz taj telefon jer on koristio svoju Vip karticu, a ovi iz Vipa kad ubace imei broj kazu da taj broj nema kod njih u bazi a telefon zakljucan na njihovu mrezu! Totalna ludnica. Pa me zanima jel moze nekako da se otkljuca ta Nokia preko ovih servisa?
Imei je :352395063072472
 
Posalji imei broj na njihov mail i otkljucace ti, tako sam ja radio. Napiso istekao ugovor, evo imei broja, marka i model i za dve nedelje mi poslali kod, ovi u poslovnici su uglavnom dijabole koje sluze nesto kao saksija za cvece. Fikus je za njih doktor nauka.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Poslao sam im sada mail pa cemo da vidimo sta ce strucnjaci da kazu. Jer totalno mi je nelogicno da taj imei broj nepostoji u njihovoj bazi. Kako su ga onda uopste i zakljucali, nista ih ne razumem, luda kuca ovaj Vip...
 
Sony Xperia M4 Aqua -VIP mreža - čekam kod od VIP operatera već neke 3 nedelje.
 
Imam neku staru nokiu 3510i, koja je zakljucana. Našao sam na netu par sajtova koji je otključavaju, ali mora da se unese zemlja i operater na koji je telefon zaključan, a ja nemam pojma koji je. Ima li neki način da saznam?

Ili je jednostvanije da kupim otključanu? :)
 
Unlock service provider: Insert sim, turn phone on and press vol up-arrow keys) for 3 seconds, should say pin code. Press C, then press * message should flash, press * again and 04*pin*pin*pin#

http://www.hardreset.info/devices/nokia/nokia-3510/codes/

Pa ako si spreman da rizikujes :)
 
Spreman sam da rizikujem, tel stoji u fioci pa sam se setio da probam da ga otkljucam.

Kad se upali sa sim karticom pise samo Phone restricted, i ima opciju undo, kad je pritisnem dobijem samo "enter restriction code" i back. Nista se ne desava sa volume tasterom ili bilo kojim drugim...
 
Samo da se zahvalim i pohvalim da mi je Vip poslao cod za otkljucavanje telefona. Inace poslao sam im mail ali nista mi nisu ogovorili. Onda sam im se sinoc obratio preko twitera i jutros mi poslali cod za otkljucavanje i telefon je upravo postao simfree :)
 
Ma to samo preko tw ili Fb, odmah odgovaraju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam imao telefon zakljucan na Telenor. Poslao mail i posle tacno dve nedelje dobio code.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Dobio sam Nokiu 225 od drugara koja je zakljucana na Vip mrezu, i kad sam otiso kod njih da ga otkljucaju posto je proslo vise od 2 godine, gospoda iz Vipa mi traze broj telefona sa kojim je uzet telefon, a decko dobio taj telefon od firme i ni on ne zna koji broj ide uz taj telefon jer on koristio svoju Vip karticu, a ovi iz Vipa kad ubace imei broj kazu da taj broj nema kod njih u bazi a telefon zakljucan na njihovu mrezu! Totalna ludnica. Pa me zanima jel moze nekako da se otkljuca ta Nokia preko ovih servisa?
Imei je :352395063072472

Ovaj model moze na direktan unlock.
 
@epidemija, HTC M8, zaključan na Telenor, mora servis pretpostavljam?
IMEI - 358714059333330

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
imam neki s3 ali sa 4.3 androidom i išao sam na xda ne može sa tim androidom da se otključa.... zaključan je na telenor.... dajte neki pouzdan link gde da pazarim network code sa ebay-a ili ali ekspresa pominjao je neko na prethodnim stranama da ima za dolar ili dva.... ?
 
Pozzz ekipo, moze li se otkljucati ZTE BLADE A310
IMEI:861174035599506
M:tel (BiH)
 
Nazad
Vrh Dno