Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Moze li da se otkljuca Moto C plus zakljucana na telenor mrezu?
 
Zovete call centar telenora ili mreže na koju je zaključan i oni vam posalju cod za otkljucavanje. Jedini je uslov da ste vi taj tel uzeli na ugovor i da je taj ugovor istekao.


Poslato sa Huawei P10 lite
 
e tu je problem:)
 
Pa i ne mora da vi budete vlasnik ugovora, bitno da je ugovor istekao, par telefona sam otkljucao tako sto sam poslao mail, lepo napisete mail, posto je ugovor istekao da zelite da vam se telefon otkljuca, napisete IMEI telefona, za neke sam cekao 2 do 3 dana za Sony se najduze ceka od 6, 7 dana do dve nedelje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zovete call centar telenora ili mreže na koju je zaključan i oni vam posalju cod za otkljucavanje. Jedini je uslov da ste vi taj tel uzeli na ugovor i da je taj ugovor istekao.


Poslato sa Huawei P10 lite
Može. Pozovi 063/9000.
Moze li da se otkljuca Moto C plus zakljucana na telenor mrezu?
Više nije uslov da ugovor istekne. Samo pozoves i daju kod. Tako je od prošle godine. Mozes da trazis otključavanje već posle 1 dan od potpisanog ugovora.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Moze li se otkljucati 6s na O2 uk mrezi? Ugovor je istekao, cimao sam podrsku ali oni kazu da moram da imam karticu u telefonu i da se registruje na mrezu pre nego sto mogu da mi otkljucaju.
 
Može. Pozovi 063/9000.Više nije uslov da ugovor istekne. Samo pozoves i daju kod. Tako je od prošle godine. Mozes da trazis otključavanje već posle 1 dan od potpisanog ugovora.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Da li je ovo proverena info za Telenor? Da možeš da tražiš odključavanje iako ti nije istekao ugovor?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa i ne mora da vi budete vlasnik ugovora, bitno da je ugovor istekao, par telefona sam otkljucao tako sto sam poslao mail, lepo napisete mail, posto je ugovor istekao da zelite da vam se telefon otkljuca, napisete IMEI telefona, za neke sam cekao 2 do 3 dana za Sony se najduze ceka od 6, 7 dana do dve nedelje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Ovo ne vazi za Mts, trazili su da sam vlasnik i kopiju ugovora iako je istekao pre 5 god

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja kada sam tražio da odključaju kolegi fon u Telenoru (posle isteka ugovora), traže samo jmbg vlasnika ugovora, ime prezime i broj telefona na koji je bio ugovor.. To sve preko fejsa ili Twitter-a poslao i tjt

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari,
da li neko moze da mi posalje unlock code za samsung s9+
IMEI 357630091819287
Hvala.
 
Otkljucan telefon,
hvala forumasu koji mi je poslao kod .:wave:
 
moze za iphone unlock imam stari 3g, ne znam sa koje mreze ili da me neko uputi. moze i pp
 
pogledaj malo po netu 3g ili 3gs mislim da moze da se uradi jailbrake i preko neke app da se otkljuca.
 
da, to je vec odradjeno, nego neki sim unlock a da nije jailbrake mislio sam mozda neko moze da me uputui, posto je jelte iphone i trazi svaki put aktivaciju, pre nego li dozvoli da se udje u sistem.
 
Zdravo kolege, da li moze neko da mi pomogne da otkljucam s9+ sa telenora? Moze kontak na PM da posaljem sta treba. U garanciji je jos, da li se gubi garancija ako se otkljuca kodom?
 
Ne gubi se garancija, meni su pre par godina poslali kod preko kontakta na mejl [email protected]
Ovo je za zvanicni unlock naravno...

Huawei P30
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da posalje kod za sony xperia z5 na mts je zakljucan kupljen preko kp i istekla je garancija pa nemam opciju da saljem ugovor ili jmbg ili sta vec traze na email jer neglasi na mene a nemam opciju da kontaktiram vise tu osobu od koje je uzet telefon.
imei je 354187073563618 Hvala
 
Stigao je kod od telenora za moj s9+, proslog cetvrtka poslao zahtev prodavac i danas je stigao. Osim toga sto je uputstvo netacno, kod je odmah prihvacen.
 
"Sramota me priznati" da ne znam gde i kako se upisuje kod u telefon za otkljucavanje?
Kako dobijete kod od mts-a za otkljucavanje, pisete im email, navedete IMEI i svoj telefonski broj i oni posalju sms sa kodom ako je telefon otplacen?
Ako nije zakljucan na mrezu, a kazivali su da preordered S9+ nije bio zakljucan kod mts-a, onda oni ne posalju kod ili obaveste da je vec otkljucan...?
 
Poslednja izmena:
Posaljes mail i trazis da se tel otkljuca, na taj isti mail ti posalju kod. Ubacis karticu drugog operatera, upalis tel. izadje ti polje za otkljucavanje i tu ukucas kod.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moze li bez sim kartice drugog operatera?
 
Mislim da verovatno ne moze. Jer nemas nacin da dodjes do tog dela...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moze li bez sim kartice drugog operatera?
Moze ali ide kombinacija nekih kodovo ( nesto, npr. *444555# ) da bi se usao u servis meni telefona gde su ukuca taj kod, sad koja kombinacija kodova zavisi od marke, modela...jednom sam iz radoznalosti ulazio u taj servis meni u jednom Samsungu s4 i video gde je opcija za kucanje tog koda za otkljucavanje sa mreze al to je zezanje. Lakse je otici i uzeti neku pripejd karticu drugog operatera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zdravo,
dobio sam na poklon Samsung S9 i naravno baksuzluk zaključan jer je kupljen u Telenoru i to na pravno lice. Zatražili smo unlock kod i dobili smo odgovor da se čeka... da li je neko zna koliko se obično čeka kod?
Hvala unapred i pozdrav,
Željko
 
Zdravo,
dobio sam na poklon Samsung S9 i naravno baksuzluk zaključan jer je kupljen u Telenoru i to na pravno lice. Zatražili smo unlock kod i dobili smo odgovor da se čeka... da li je neko zna koliko se obično čeka kod?
Hvala unapred i pozdrav,
Željko

Ja sam posle tog njihovog odgovora čeko 6 dana odgovor proizvođača. Koji mi se u opšte nesviđa u kom kao odobravaju moj zahtev ali traže da uz taj mail predam telefon u najbližu poslovnicu da bi ga oni poslali serviseru na otključavanje.
 
Ako može pomoć oko telefona Lenovo A2010-a MTS
IMEI:867204020697454
 
ima li resenja za otkljucavanje Huawei E5785Lh-23c?
 
Isti modem imam, zakljucan na mts. Spreman sam da platim i neku normalnu cifru za unlock.
 
Nazad
Vrh Dno