Šta je novo?

[PS4] Bloodborne (Project Beast), by From Software

Markomaniax

Čuven
Učlanjen(a)
16.06.2008
Poruke
4,072
Poena
625
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700X & scythe mugen 5
Matična ploča
Asus TUF B550-Plus
RAM
G.Skill Ripjaws V 2x16Gb kit
GPU
Red Devil AMD Radeon™ RX 6900 XT Ultimate 16GB GDDR6
Storage
M.2 NVMe Intel P660 1TB ; WDC 6TB 3.5 SATA III 256MB 7.200 Gold
Zvuk
Sound Blaster Z & Edifier 75w neki zvucnici
PSU
Corsair AX860i 80+ Platinum
Kućište
Lian Li Lancool II Mesh C RGB TG Snow edition
Monitor
ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 170Hz
Miš & tastatura
Logitech MX Master 3 & Keychron V6 custom PBT Hot swap RGB Pro Braon lubed QMK
Ostale periferije
Xbox ONE joypad
Pristup internetu
  1. Optički internet
project-beast-logo-720.jpg


Procureli prvi snimci iz igre :)

[YOUTUBE]IoKvK2gQa3I[/YOUTUBE]


E sad , sva je sansa da je ovo novi Demon`s Souls , ali bi mogao biti i Shadow Tower

Jedno je sigurno , delo je Miyazaki-a tako da nema da omane.
Ceka se E3
 
da li je exkluziva, pitam se pitam se...
 
Zato sto je Demon's Souls bolji od Dark Souls? Oh, wait...
 
Ajde razmisli malo zasto je bolje da bude ekskluziva, a ne da bude na 12 platformi....


Za ovaj naslov to nije slučaj. Da se Sony pitao prvi Deamon's Souls bi načisto propao...

Yoshida je tada izjavio da je to najgora igra ikada izdata za Sony i sprečio je izdavanje igre van Azije. Na svu sreću igrači iz celog sveta su prepoznali kvalitet, tako da je From Softvare prvo našao partnera u US za izdavanja (Atlas), a zatim i Namco za partnera u Evropi.

Lako se moglo desiti da zbog gluposti jedne kompanije svet ostane uskraćen za ovakvog dragulja i najbolju igru u generaciji :)
 
@shin-bojan - atmosfera iz Demon`s Soulsa jos nije dostignuta :) , barem po mom misljenju.

svidja mi se sto je exkluziva, trebao mi je "izgovor" da uzmem ps4. takve igre se igraju na velikom TV , sa joypadom , zavaljenim u fotelju , bez cheatera :p
 
Poslednja izmena:
Mislio sam pre svega na prvi deo kada sam to napisao, sada je sasvim jasno da će dobiti punu podršku za sve što im treba, uostalom Yoshida im se i javno izvinio za ovu pogrešnu procenu.
 
Slazem se za prvi deo, ali to je sada proslost.

Anyway, klip na YT sada ima 500+k pregleda, faith in humanity restored :D
 
Ajde razmisli malo zasto je bolje da bude ekskluziva, a ne da bude na 12 platformi....

Nema šta da razmišljam, jednostavno bih voleo da igra izađe na PC-ju, kao što je slučaj sa DS2 i to je to.

Neću sigurno kupovati ps4 samo zbog ove igre, a ako zaista bude ekskluziva, neće mi biti ni prva ni poslednja dobra igra koju neću odigrati zbog toga.
 
Kupiš, izigraš se mesec-dva i prodaš. DS igre vrede toga :)
 
Kupiš, izigraš se mesec-dva i prodaš. DS igre vrede toga :)

Ma evo, sve trčim pa se saplićem da to uradim.

Pa ja imam toliko malo slobodnog vremena da ne stižem da odigram ni sve što bih želeo što izlazi na PC-ju, a kamoli još da kupujem konzolu zbog jedne igre pa da je prodam posle.

Možda da sam jedno 15 godina mlađi i imam pregršt slobodnog vremena...

A ovako, ako izađe i za PC, verovatno ću je odigrati jednog dana, kad mi bude stigla na red, pošto imam naslove na čekanju još iz 2011. godine... :d
 
tema moze da se rename-uje u Bloodborne :p
 
Baš sam hteo to da napišem, tj. slučajno sam napisao u DSII temi, pa obrisao :D
 
"As has been at the core of our development philosophy since Demon’s Souls, we make true games for people who love games."

Heh, Miyazaki prica istinu :D

Malo vise informacija:
They are replacing magic with gadgets, guns and such. Main mechanic seems to be related to blood and blood is also used to regain your HP and gain various other benefits. You get blood sucking it from corpses or items. Sucking too much blood will turn you into a beast which I suppose is this game's Soul/Hollow form. The game will apparently become a lot harder to play/control when in beast mode. To become a human again you need human blood and is where the online component comes into play.
 
They are replacing magic with gadgets, guns and such. Main mechanic seems to be related to blood and blood is also used to regain your HP and gain various other benefits. You get blood sucking it from corpses or items. Sucking too much blood will turn you into a beast which I suppose is this game's Soul/Hollow form. The game will apparently become a lot harder to play/control when in beast mode. To become a human again you need human blood and is where the online component comes into play.

Zvuci kao Nightmare Creatures.
 
Miyazaki je napisao(la):
If you remember the Tower of Latria level in Demon's Souls, that's the kind of atmosphere we want to create with Bloodborne.
Kad se setim zvuka onog zvonceta jeza me hvata...
 
https://www.youtube.com/watch?v=KJtzLXg9AB0&feature=player_embedded
http://www.gametrailers.com/videos/96i0v0/bloodborne-e3-2014--eyes-on < lol koliki hype :D


Famitsu:
- Spring 2015 release window
- They started work on this right after finishing Artorias of the Abyss, targeting Sony's new hardware
- The world and story is completely new, and the setting takes full advantage of the PS4's capabilities
- They're targeting 30fps at 1080p
- The keywords for the game is "blood" and "beast"
- There will be melee and long range weapons (guns) this time
- Character customization is confirmed
- There will be no map display in the game
- He wants combat to not just focus on action but also the strategic element
- The combat in the game is designed to feel like a life or death struggle
- There will be online elements of some sort, and it will involve players "discovering" together


bloodborne4eddh.jpg

bloodborne-4smcif.jpg

bloodborne-3dxib5.jpg

bloodborne-2k1c4f.jpg

bloodborne-1qwdar.jpg
 
vala da ponove atmosferu iz Demona , moze da radi i sa 20 fps ne` da mi smeta :p
 
Ne smeta ni meni, ali da je bolji filing DkS2 u 60 fps tu nema zbora.

 
Poslednja izmena:
Ovo izgleda sjajno, ali ne svidja mi se to sto nema blokiranja (kako sam razumeo). Blokiranje napada i ucenje obrasca napadanja protivnika je kljuc u Souls igrama i jedna od vaznijih, interesantnijih stvari u gejmpleju, ali izgleda da ovde toga nema.
 
Nazad
Vrh Dno