Šta je novo?

[PS4] Bloodborne (Project Beast), by From Software

Navodno Bloodborne dolazi u Remaster verziji na PS5, a ujedno i na PC-u.
 
Glasine su veoma tanke, ali videcemo.

5 godina kasnije :D
u2W5Ji5.gif
 
Ako od ovoga ne bude ništa, stavi i drugu (Demon) stranu duše u pripravnosti. [emoji6]
 
Nema razloga da ne dobijemo obe :) Remaster ne uzima ni približno toliko vremena kao Remake od nule. Iskreno bih se iznenadio ako je Bloodborne Remaster ta misteriozna igra od Bluepoint games na kojoj rade već nekoliko godina...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Za Blupoint se odavno hintuje da rade na Demons Souls-u. Ova pomama oko Bloodborne porta je nastala bas ovih dana, jos uvek nema naznaka da je rumor tacan.
 
Blood, kill, devil, demon, soul, pa valjda smo odrasli bre :)
 
Samo neznalica moze da pljuje po najboljoj PS4 igri ;).
 
Vala baš [emoji16]
 
Izlazi Bladborn za ps5 i PC , remaster, ne remake i dolazi dodatni sadržaj, koga nema u ps4 verziji.

skip to 18:30

 
Kad izlazi remaster? Nikakvih informacija nema na netu izgleda

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Niko nije ni pominjao da ce biti Remaster, osim par nekih "lepih zelja" vesti.
 
Jel moguće da save game sa PS4 neće da radi na PS5?
Krenuo sam igru od početka ima taj novi save. Skinem ovaj sa PS4 i ne nudi mi load tog save?
Isti nalog kao i na PS4.
Neću valjda morati opet celu igru? [emoji849]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Jel moguće da save game sa PS4 neće da radi na PS5?
Krenuo sam igru od početka ima taj novi save. Skinem ovaj sa PS4 i ne nudi mi load tog save?
Isti nalog kao i na PS4.
Neću valjda morati opet celu igru? [emoji849]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

sta fali [emoji1] nikad dosta bloodborne
 
Jel moguće da save game sa PS4 neće da radi na PS5?
Krenuo sam igru od početka ima taj novi save. Skinem ovaj sa PS4 i ne nudi mi load tog save?
Isti nalog kao i na PS4.
Neću valjda morati opet celu igru? [emoji849]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Savegame je vezan za regiju igre. Da li igras apsolutno istu regiju igre sada, ili si mozda ranije igrao US verziju a sada npr skinuo evropsku PS+ Collection igru? Savegame je takodje verzan za verziju igre, ali nisam siguran da li su redovna i GOTY verzija iste.

Svi PS4 sejvovi rade na PS5, skoro sigurno je u pitanju ili regija ili verzija igre.
 
Poslednja izmena:
Savegame je vezan za regiju igre. Da li igras apsolutno istu regiju igre sada, ili si mozda ranije igrao US verziju a sada npr skinuo evropsku PS+ Collection igru? Savegame je takodje verzan za verziju igre, ali nisam siguran da li su redovna i GOTY verzija iste.

Svi PS4 sejvovi rade na PS5, skoro sigurno je u pitanju ili regija ili verzija igre.
Igra je prvo sa diska igrana na US nalogu. Posle sam uzeo DLC na US nalogu. Sad sam skinuo igru preko PS collection na US nalogu.
Možda ovo u PS collection nije GOTY izdanje?
Ne znam šta drugo može biti...

Sent from my Oneplus 8
 
Disk je EU verzija konzola iz Mađarske.
Znači moram pokrenuti igru sa UK naloga ili je skinuti sa UK naloga?
Jel ima uopšte opcija da se vidi u konzoli koja je verzija igre?

Sent from my Oneplus 8
 
Poslednja izmena:
Morao bi kupiti igru na EU nalogu ili kupiti EU disk.
 
Ja sam tu napravio haos na nalozima.
Igru sam dobio uz konzolu znači Eu verzija pa sam greškom uzeo Old Hunters na US nalogu. Pa sam uzeo na UK nalogu. Na US nalogu posle uz plus dobio igru pa je imam na oba naloga, a sad sam je skinuo sa PS collection za koju ni ne znam dal je GOTY verzija.
Skidam sad sa UK naloga mora sa radi save game. Nisam ni prešao Old Hunters [emoji15]

Sent from my Oneplus 8
 
i šta bi ?
 
Mnogo dobra igra, ali teška kao đavo. Udare me dva puta i ja već mrtav... Mogli su malo bar da olakšaju igru...
 
Mnogo dobra igra, ali teška kao đavo. Udare me dva puta i ja već mrtav... Mogli su malo bar da olakšaju igru...

nije, cini ti se. bborne je najbolji uvod u soulsborne univerzum i najlaksa zbog brzog gameplaya i mnogo mehanika gde te nece bas toliko lako ubiti. samo treba da se trudis iznova i iznova i kad jednom klikne, uvucen si :D
 
Brate, radio sam ja sve iznova i iznova, ali izludeo sam vise...ne mogu :) Poludeo sam do te mere da sam prodao igru.
 
grant us eyes ... GRANT US EYES !!!!
 
Ubedljivo najlakša Souls igra ako ne računamo The old Hunters DLC, ono je bolesno [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno