Šta je novo?

Najtisi cpu kuler?

Pa mozes uzeti raijintek aidos nov,ili uzeti polovan themis isto raijintek...Tu ti je dobar i thermaltake contac 21,to su neki nisko budzetni koji ce ti odraditi posao.

Hvala na savetu, sad samo da istražim koji od njih je najtiši.

Vidim da je Raijintek Aidos trenutno na akciji, 1900 din u e***.
To mi deluje kao super opcija.
 
Pozdrav ljudi.
Jel moze preporuka za kuler za i3-3240.
Vazno je da bude sto tisi od stock kulera,zeni smeta uvece pa mi mast vadi da menjam hladnjak :)
Ako ima nesto za oko 1500 rsd bilo bi dobro.
Hvala unapred na predlozima :)
 
Prvo procitaj temu od pocetka,drugo imas sajt emmi,winin,gigatron,sve sto ima do 1500din mozes da kupis...
 
Temu sam procitao.
Mislio sam ako neko iz prve ruke moze da da savet sta je najbolje uzeti.
 
Zahvaljujem na preporuci :)
 
za q9550 bi bio dovoljan LC Power Cosmo Cool LC-CC95 ? ili mora aidos ili TX3 EVO?
 
Poslednja izmena:
Kućišta često imaju otvor na limu iza matične oko mesta gde dolazi kuler radi lakše montaže. Tvoje kućište to nema, tako da bi morao da vadiš ploču da bi namontirao Aidos. TX3 EVO se samo nabode na ploču poput BOX kulera, nema nekog zezanja oko montaže, u tvom slučaju je i najbolje tako da se ne bi zezao.
 
aham ok, znaci prvi onaj duplo jeftiniji otpada jer je slab krastavac, hvala na savetima :beer:
 
Meni je najbolji noctua nh d 14 tih je ima dva ventilatora i drzi temp na 45-50c na 3570K ali kad bacim klok na 4400Mhz onda je 55C super i tih
 
može neka preporuka za cpu kuler za AMD A10-7850K. kućište je LC Power 3000B Mini-Tower. na sajtu proizvođača kućišta piše da je max visina kulera 120mm.
 
Pa ja bih tu stavio raijintek pallas,ili cooler master gemin...
 
gledam i ja ovaj gemini deluje ok. ima li ga neko da vidim kakvi su utisci?
i da li će moći da stane na ovu ploču Asus A88XM-PLUS?
 
Poslednja izmena:
Pa nema tu neke razlike,mislim da je pallas bolji ali je i skuplji,a gemini ce raditi posao.Neces pogresiti.
 
sad premeravam ne znam da li će moći da stanu na ovu ploču Asus A88XM-PLUS.
 
Popuni u profilu konfiguraciju.Moze i jedan i drugi da ide na tvoj socket i moci ce da stanu.
 
hvala na odgovorima.
 
Zdravo, da li bi za G2030, COOLER MASTER X Dream i117 bio dobar izbor u tom cenovnom rangu. Pre svega mi je bitno da da buku svedem na minimum, a koliko vidim ovaj hladnjak ima samo 19 db, sto je verovatnije manje od stock hladnjaka
 
Ne treba ti taj cooler master,dovoljan je i stock.Smanji buku preko pwm.
 
Nazad
Vrh Dno