Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Da li je neko uzimao patike sa outdoor.rs. Ne bih da kupim neke divco varijante, a video sam da imaju zimskih patika po korektnim cenama.
 
^ Ne znam za patike, ja sam kupio dve Jack Wolfskin jakne kod njih i nemam primedbe.
 
Zna li neko gde kupiti Nike Lunar Force 1 Duckboot sem Buzz-a kod nas?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Djaksport...

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Hvala na odgovoru. A negde preko možda?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Za praznike ako imate prilike, kao i uvek oficijalne radnje + specijalizovane za obucu u Nemackoj tipa Zalando.de, Amazon, Outletcity i sl nude odlicne modele po super cenama.
Iako je najskuplje bilo, narucio sam direktno od Reebok-a jer nude 30 dana try & free return + garancija i savrseno pasuju po velicini. Isto vazi i za Nike i Puma.
59dc7912c74151ac07b2b455cfba8968.jpg


...riding on 720p...
 
Za praznike ako imate prilike, kao i uvek oficijalne radnje + specijalizovane za obucu u Nemackoj tipa Zalando.de, Amazon, Outletcity i sl nude odlicne modele po super cenama.
Iako je najskuplje bilo, narucio sam direktno od Reebok-a jer nude 30 dana try & free return + garancija i savrseno pasuju po velicini. Isto vazi i za Nike i Puma.
59dc7912c74151ac07b2b455cfba8968.jpg


...riding on 720p...

Izvini, a što nisi kupio neki od tih "odličnih modela" nego baš ove? :d Dobro ajde, ima free return.

Sorry :D
 
:D

...riding on 720p...
 
Jel naručivao neko odavde
https://www.asicssrbija.com/
Slučajno malopre naleteh na ovaj sajt. Stoji da je besplatna dostava Iznad 179e ali ne znam odakle se dostavlja, dal se plaća carina i sl...dal je uopšte sajt legitiman
 
Vrišti na neku mutljavinu. Zaobići. Sajt registrovan pre 20 dana. Nema paypal itd.
 
Meni ovde smrducka nesto. Uputio pitanje za potvrdu sajta Asicsu, jer iako jako lice, par stvari ne stima...
Najvise mi bode oci sto je asics srbija a nema dinara kao valute... ja bih zaobisao.
 
Ja napisao post o tom asics sajtu, iznad.
Niko nije odgovorio, odem lepo na zvanicni Asics sajt i udjem na chat i pitam ih dal imaju oni veze sa tim sajtom ili je fejk, cekamo odgovor 5min i stize poruka, mi nemamo veze sa tim sajtom nikakve,znaci fejk, prikupljanje informacija o "kupaca" i uzimanje love, ceo izgled sajta pokupljen od zvanicnog asicsa i kao bogata ponuda modela, i jos snizili cene za 30-40e hahahaha navlakusa. Tu treba Tref da reaguje kao zvanicnni uvoznik za Asics a i Asics bi mogao da ih skine, koriste im ime neovlasceno i lazu ljude
 
Bilo mi sumnjivo jer je sertifikat izdat na 3 meseca. Pomislih jbbt ko još to radi. Verovatno ne planiraju dugo da "rade".
 
Da li je možda neko nekad naručivao sa AliExpressa patike?
Naleteo sam slučajno u jednoj radnji Nike Lunar force 1 duckboot za koje sam ranije pitao, prodavac tvrdi da su original ali nešto nisam baš ubeđen.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Da li je možda neka muva nekad sletela na gov**? :-devil-:
Naravno, ali su ljudi većinom išli na kineske brendove jer su ovih zvučni tipa nike-patike, ribok, adidas isl. uglavnom kopije, čak njih ni ne smeju da reklamiraju pa je većinom fotošopirana a na zahtev ti preko poruka pošalju slike kako zapravo izgledaju, barem je nekad tako bilo.!
 
Evo konkretne koje su u pitanju. Samo jedan review ima i malo porudžbina.

US $88.00 56%OFF | Original Nike Lunar Force 1 Duckboot 17 Men's Skateboard Shoes Comfortable Wear Resistant Encapsulated Outdoor Sneakers 922807
https://a.aliexpress.com/4kDZBlxS

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja sam letos sa alija uzeo ove, crvenu varijantu i bile su oko $50. Prodavac je imao gomilu pozitivnih ocena, ali ta prodavnica vise ne postoji. Vidim sada ima u par prodavnica za vise novca, ali sve su bez ocena.
Uglavnom, ja sam prezadovoljan patikama. S obzirom na to da sam kupio original Air Max 1 Premium u Nike Store u Becu i da mi je nastala rupa na djonu posle mozda 2 meseca nosenja, koju sam morao da zalijem smrt lepkom, posle ovih sa alija, kupujem takve patike iskljucivo iz Kine. Uzeo sam i jedne Air Force koje su od prave koze i jedne Sean Wotherspoon sa DHGate. Isto sam zadovoljan, pogotovo za te pare. Sva tri para ukupno sam platio manje nego sto bih platio taj crveni Air Max 1 Anniversary u tikama ili buzzu.
 
Poslednja izmena:
Sad si me bacio na razmišljanje da ih možda poručim. Čekam prodavca da mi pošalje slike pa da vidim šta mi je činiti.
Kod nas ih nisam nigde našao sem u Buzz-u jedan broj ostao i to su 12 hiljada, ali ovo je stariji model doduše. Novi model mislim da je blizu 25 hiljada što ja lično ne bih dao nikad za obuću.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mogu da potpisem da te Lunar Force nisu original [emoji4]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
naravno da nisu original glupo je i pricati o tome.

nego je meni uvek interesantno kad vidim da je neko za fake patike spreman dati 100$:wall:
 
Poslednja izmena:
Ja sam eto dao 100e za original patike u original nike radnji, pa su pukle. Ako za 100e mogu da dobijem dve dobre kopije koje nece da mi puknu(evo vec 6 meseci su kao nove), uvek cu to da izaberem.

Nisu sve kopije iste, idu od kvaliteta sa pijace i buvljaka do toga da ne mozes da napravis razliku u odnosu na prave. Samo treba naci.
 
Ako puknu original vratis

Kad puknu kinezi sta radis?

pricas kako je to sve isto samo jeftinije:d
 
Kao sto sam rekao, kopija imas od kvaliteta sa pijace i buvljaka do toga da ne postoji razlika. Ne mozes da ih sve stavljas u isti kos. Naravno da su te najbolje kopije jako slicne originalima, zato i kostaju.

Kinezi mi nisu pukli, original jeste, vise puta. Meni je sasvim dovoljno. Takodje ne mogu da vratim, kupio sam u Becu, necu sigurno da idem u Bec samo da reklamiram patike. A ovde ih ne prihvataju u Nike radnji.

Drugo, ako je patika original i kosta 100e, ne sme da pukne djon. Ja sam sasvim prosecna osoba od 85kg, nemam 120 pa da pravim neko veliko opterecenje. Takodje, ne trcim u patikama, samo hodam, a Air Max su navodno patike za trcanje.

Poslednji put sam kupio dobar Air Max 2009. godine u Grckoj i taj par mi je trajao jedno 4 godine bas aktivnog pesacenja, trcanja i igranja fudbala. Na svakom sledecem koji sam kupio posle toga i koji sam pritom koristio samo za hodanje, je pukao djon, a na jednim se i odsio spoljasnji sloj koze, sve u roku od 2-4 meseca.

I ajde, meni je pukao par od 100e, zamisli kad ljudima pukne par od 200e i 250e iz Buzz-a ili Tike? Pa onda prepirke kako nisu pravilno koristili patike i kako ne mogu da im uvaze garanciju. Em prodaju fus robu po radnjama, em i to sto je original nije kvalitetno.
 
Poslednja izmena:
Znaci kvalitetnije su kineske kopije od originala :)
 
Cak ni na zescim akcijama nisam video air max ispod 100e po radnjama.
Mada verujem da je vise problem kako gazis a ne u kvalitetu patika.
Sin i ja uzeli isti model u istoj radnji pre 3 god, meni i dan danas traju, njemu se raspale za 6 meseci, ali kod njega je uvek tako jer gazi na prste a ne na petu.
Imamo u famili oko 5-6 air i ni jedne se nisu raspale osim kod najmladjeg sina.

P.S.: uzmes Nike Monarch IV, te ti se nece raspasti pa ne znam sta da radis...

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
@DukeLander

Air Max 1 Premium, kostale 135e, snizene na 97e, Black Friday akcija u Nike Store u Becu u Maria Hilfer ulici prosle godine. Pun je Bec bio Air Max patika za 100e i manje. Kecevi koji nisu skroz kozni su cesto 70e, cak i kad nisu popusti.

A te price oko toga ko kako gazi, neka vode oni koji proizvode i prodaju patike, a ne mi... Ume da stavi cenu patika preko 100e, a one da puknu posle par meseci. Ako one propadnu od obicnog hodanja, to je odlika najnizeg kvaliteta, ko god da ih je nosio.

Ja imam jos dva para onih jeftinih Nike patika za trcanje od 3-4k dinara koje isto nosim jako cesto i nikad nisu pukle nigde. Jedan par imam 6 godina, drugi 4. Imao sam i one nike ms78 dok su ih prodavali, isto su trajale jako dugo. Imao sam i nike 6.0, trajale su 8 godina. Samo na Air Max mi obavezno pukne djon. Znaci ne vazduh, nego bas djon sa strane kod pete. Jedino mi nije pukao na Air Max BW sto sam uzeo 2009. i evo sad na ovim kecevima sa Alija.

Ubuduce kupujem samo te kvalitetnije kopije sa Alija ili DHGate, pa ako ce da puca djon, nek puca na kopiji, a ne na originalu od 100e. A evo jos su mi kecevi sa Alija kao novi. Vec sad su izdrzali duze od svih original Air Max modela koje sam imao u poslednjih par godina.
 
Poslednja izmena:
^Tebi ono beše i kineske baterije traju duže od Appleovih?
 
Nazad
Vrh Dno