Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Izbegao bih shipping, koji uglavnom postoji ako je druga zemlja u pitanju cak i unutar EU
 
Jedino ako se u francuskoj ne naplacuje shipping u ostatku evrope se obavezno naplacuje
 
Decathlon je francuska firma i ponekad imaju u ponudi salomon, asics...
Takođe Salomon je iz Francuske, sigurno imaju radnje gde je moguće online naručivanje.
Probaj i Intersport, Amazon...

s10e on Tapatalk pro
 
Kakve su Lowa cipele u Djak-u, jel uzimao neko, zanima me kvalitet? Trenutno ima akcija u Djaku, tako da bi me ispale dosta jeftinije.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Spominjano vise puta, odlicno su se pokazale.

...Helios rising...
 
Mhm dobro, hvala ti. Nisam imao vremena da pregledam temu, zato sam tako napisao. Planiram da uzmem irox gtx mid, ako ih neko ima nek napise kakve su, moze i na pp.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Mjok bre, nisam mislio da ti prebacim vec da je vise puta spominjan u kontekstu zadovoljstva :)

...Helios rising...
 
Pozdrav drugari.
Kupio bih nove patike za svakodnevnu upotrebu (ne za sport). Probao sam od skoro svakog proizvođača, pa sam mislio sada da uzmem Nju balans. Dajte neku preporuku, bitno je da su patike udobne i lake kada ih nosim ceo dan.
 
Pozdrav drugari.
Kupio bih nove patike za svakodnevnu upotrebu (ne za sport). Probao sam od skoro svakog proizvođača, pa sam mislio sada da uzmem Nju balans. Dajte neku preporuku, bitno je da su patike udobne i lake kada ih nosim ceo dan.

Od onih sto sam nosio, a da su extra extra udobne:
Adidas Supernova Glide Boost 8, ako mogu da se nadju jos negde posto je stariji model,
ili od povoljnijih, a isto udobnih varijanti:
Adidas Solar DRIVE 19
Adidas Questar BYD
 
Ima Boost modela na ogromnom popustu u autletu u Indjiji, cini mi se da i dalje traje.
 
https://www.adidassrbija.com/

Da li je neko poručivao patike sa ovog sajta? Htedoh da poručim pa se zapitah u jednom trenutku da li je ovo neka prevara.:S:Da li neko ima neka iskustva?

https://www.adidassrbija.com/
Besplatna dostava iznad 179€. Dovoljno ti je da vidis ovo. [emoji846]

@dzonihsv
Kako da proverim neki sajt kad nadjem? Ja obozavam converse patike i kad nadjem neki sajt ne znam kako da vidim da li je fake ili ne.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ajde da pitam ovde,možda je mali off. Kako nabavljate patike velikih brojeva (49.5 ili 50). Nema šanse da nadjem. I to što nadjem uglavnom budu modeli koji mi se ne svidjaju. Znam da ne mogu da biram nešto puno ali baš te neke ružne modele bih preskočio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@dzonihsv
Kako da proverim neki sajt kad nadjem? Ja obozavam converse patike i kad nadjem neki sajt ne znam kako da vidim da li je fake ili ne.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Proveriš kada je kreiran/registrovan sajt/domen i na koga (ako nije sakriveno). Sve što je novo ili skoro napravljeno i ima nešto povoljno je "red flag". Ovo ti isfiltrira minimum 50% sumnjivih sajtova.

Proveriš pravopis. Niko ko se ozbiljno bavi time neće sebi da dopusti da ima sajt preveden u Google translate-u. Neko se potrudi i odradi to lepo, ali opet...

Gledaj kontakt informacije. Ako ih nema, fejk.

Ima tu još stvari sigurno, ali ovo troje je mahom ono što ti može biti kao prvi indikator da li sajt legit ili ne.

Naravno, one nebuloze gde možeš uzeti RTX 2080 i slično za 200e bi trebao i bez ovih saveta da filtriraš u mozgu. :)
 
Dobro za tehniku mi je lakse da skapiram kad je fake. [emoji16]
A patike to malo teze. Mada kad vidim da nema placanje PP onda mi se ne kupuje. [emoji846]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ajde da pitam ovde,možda je mali off. Kako nabavljate patike velikih brojeva (49.5 ili 50). Nema šanse da nadjem. I to što nadjem uglavnom budu modeli koji mi se ne svidjaju. Znam da ne mogu da biram nešto puno ali baš te neke ružne modele bih preskočio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Moj brat nosi te brojeve i izbor je jako mali. Pravi broj mu je 50.5, ali mu odgovaraju i Nike Air Force 49.5, pa najviše nosi njih, ima ih često u Buzzu, Sport Visionu itd. Našao je i jedne za trčanje, takođe u SV, a ostale koje ima su košarkaške.

Naručivao je i odavde, pouzdana je radnja - https://www.prodirectbasketball.com/

Baš je muka s tim brojevima.
 
Gajba piva za onog ko zna gde mogu da se nadju Adidas Top Ten Hi (1979) :D

https://sneakernews.com/2019/02/20/adidas-top-ten-40th-anniversary-release-date/

Naleteo sam totalno random ja mislim u Planeti u Valjevu jos 2015te na njih i to samo jedan par moj broj (48EU/12,5UK) za nekih 8-9 hiljada ako se dobro secam. Nosio sam ih od tad do pre mesec dana bukvalno - maltene neunistive! Trazio sam svuda kod nas nigde ne mogu da nadjem, onlajn obucu nikad nisam kupovao pa nemam iskustva bas. Pitao sam na Redditu kazu ljudi Amazon medjutim oni ne znaju u kakvoj zemlji ja zivim i da u 99% slucajeva nema dostave za Srbiju.

Koje su mi opcije ako ih uopste ima? Svaki predlog je dobrodosao.
 
Vidim da ima na Adidas-ovom sajtu.Ako imas nekog u EU narucis pa da ti donese?
Ne moras da mi uzimas gajbu. [emoji1]

Inace i ja jurim neki shop koji ima veci izbor Converse patika, a da je cuo za neku tamo Srbiju u koju ce da posalje. [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Vidim da ima na Adidas-ovom sajtu.Ako imas nekog u EU narucis pa da ti donese?
Ne moras da mi uzimas gajbu. [emoji1]

Inace i ja jurim neki shop koji ima veci izbor Converse patika, a da je cuo za neku tamo Srbiju u koju ce da posalje. [emoji16]

Redje malo da mi neko donese. A gde si video uopste? Mislim Adidas sajt za koju zemlju, ja nigde ne vidim moj broj da ima.

Ovde - https://www.prodirectbasketball.com/search.aspx?q=Top Ten

Burazer je naručivao tu prošle godine neke druge patike na adresu u Zagrebu, stigle su jako brzo, tako da je sajt za preporuku.

Pih ovo odlicno izgleda ali samo nema moja varijanta (boja). Cak imaju i moj broj ove sa zelenim...
 
Kakva sjajna patika ova adidas o kojoj se pise.

Ja i dalje paitm za "Pipenkama" one sto su imale Air preko bocnih strana ispisano. Mada realno ne znam da li binih sada nosio. Te i one adidas rukometne najudobnije patike koje sam nosioa.

https://www.ebay.com/c/1978481370
 
Na te sam i ja mislio, ali nisam video da nema broj 48 kpji njemu treba.
Iskreno ni ja nisam video koji broj mu treba,ali na ovom sajtu mozes ostaviti email na koji ce ti javiti kada im stigne potrebna velicina,a ukoliko je vise nece biti posalju ti info i izvinjenje uz neki poklon,ja sam dobio kod za 20% popusta prilikom sledece kupovine
 
Da da, nema broja nigde, to mi je generalno uvek problem i mimo izbora patika, retko ko prodaje za nas sa perajama umesto stopala.

Nadjoh sad ovo https://stockx.com/adidas-top-ten-hi-40th-anniversary-2019

Dade mi neki nas covek na Redditu gde sam pitao link, deluje zanimljivo i imaju svasta jos pored ovih mojih pa eto da stavim i ovde, mozda nekome jos posluzi. Ja cu definitivno da se raspitam jos malo pa najverovatnije i uzmem ovde ako ne nadjem nista drugo.
 
Nazad
Vrh Dno