Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Moja preporuka za ove Salewa, ne da su za sneg, nego mozes opusteno u njima u potok da pregazis.

https://planetbike.rs/zimski-sporto...lewa-ultra-flex-mid-gtx-black-holland-10.html

I ove Nike Rongbuk GTX,ja ih imam preko 10 godina, sada ih je naravno teze naci, ali nije nemoguce. Nikad mokre noge!

8f56ad709b128891b7acbec6564c3e8f.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Lowa renegade u Beogradu za 14.000din. Najniža cena ikada, za vrhunsku cipelu.
Ja uzeo LaSportiva, malo mi udobnije [emoji4]
 
Lowa renegade u Beogradu za 14.000din. Najniža cena ikada, za vrhunsku cipelu.
Ja uzeo LaSportiva, malo mi udobnije [emoji4]
Slažem se da je vrhunska cipela ali nije najniža cena ikada. Prošle zime sam uhvatio neko ludačko sniženje u Đaku i uzeo ih za 8 hiljada.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
@beyondtime jel si na ove mislio za ovog lika sto si video u busu?
Epilog danasnje situacije, i za salomon i za dolamite nema broj, niti ce uskoro da ima. Makar sam uzeo jaknu ako nista drugo.2719020119_1485555_png_zoom_5.jpg

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
A da, moja greska, pomesao sam.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Zdravo, ima li neko iskustva sa Skechers Escape Plan patikama?
Interesuje kako su se pokazale, naleteo sam na ovaj model, cena mislim da je odlična:
ESCAPE PLAN 2.0-WOOD
 
Ja nosim plitke i meni su super, baš su udobne. To je extra cena, doduše ja nisam ljubitelj dubokih patika
 
Ko želi imaju Reebok Ridegerider 5.0 GTX Goretex za 6.000 din u Nsp*rtu...
Akcija 50%.
Gledao sam ih zimus, ozbiljna patika, ali mi bilo puno da dam 12.000din.
Sad naručio.
 
Ja nosim plitke i meni su super, baš su udobne. To je extra cena, doduše ja nisam ljubitelj dubokih patika
Hvala na odgovoru, a kakve su u domenu vodonepropusnosti?
 
Pa vidi one nisu Goretex, ali generalno su ok. Materijal je kao vodoodbojan nisam imao priliku za ozbiljnije testiranje. Gazio sam normalno sneg, nisu probile, a što se tiče kiše par puta vrlo kratko sam bio napolju za neku ozbiljniju ocenu. Mislim da nisu za neku ozbiljniju kišu.
 
Ko želi imaju Reebok Ridegerider 5.0 GTX Goretex za 6.000 din u Nsp*rtu...
Akcija 50%.
Gledao sam ih zimus, ozbiljna patika, ali mi bilo puno da dam 12.000din.
Sad naručio.

Da li su ove patike vodonepropusne i da li velicina odgovara klasicnim brojevima(da je 43 broj 43, a ne 42 ili 44)?
 
^ Pa goretex su, trebalo bi da jesu, a u review se niko nije žalio da nisu...
Brojeve pogledaj na sajtu, moraš izmeriti dužinu gazišta svog stopala u cm. Ja sam uzeo br 45, to je 29,5cm... To je standardan kalup isto kao adidas i nike, za druge modele ne znam...
 
Adidas nema standardne kalupe. Adidas mi treba uvek broj ili 2 veci od Nike. Imaju i one neke 1/3 i 2/3 brojeve.

Reebok ima prilicno standardan kalup, bar po onome sto ja nosim.
 
TAF legit prodavnica? Originali ili fake?

Pored Buzz-a, preporuka gde uzimati Nike patike, trenerke, original?
 
To je valjda Intersport radnja. Izbacuje to ime ako zelis da se prijavis na newsletter da dobijes 5% popusta
 
Nemam pojma, vidim da u radnji imaju navodno sve markirano, i jake cene, pa reko da proverim posto merkam neke tike kad budu na snizenju.
 
Poklanjam kod za 10% popust-a u Intersportu.
Kod vredi za proizvode po regularnim cenama samo na web stranici Intersport-a.
Važi do 17.3.2021.
 
Stigla mi je poruka na viber za popust u Djak sportu, pa razmisljam da uzmem neki par patika, izabrao bih nesto od adidas ili reebok, mozda bih i uzeo dva para.. ali jedne bih vise koristio za duze setnje, proseka 10tak km dnevno, koje biste vi patike preporucili - ako je zabranjeno linkovanje moze predlog u PP - u pitanju je radnja "Djak sport".
Da, ne bih uzimao nesto preko 8k RSD.
Hvala
 
Sto se tice Adidas, sa Boost djonom su preskupe, ali evo par predloga za neki midrange 7000-8000 hiljada sto se tice udobnih adidas modela za setnju, a i trcanje.
Uglavnom sa cloudfoam djonom su jako udobne, a nisu preskupe, imam par takvih i super su udobne. Isprobaj ove modele, imas i link ka recenzijama sa RunRepeat.

Adidas Questar Flow
Adidas Response Super
Adidas Cloudfoam Ultimate
Adidas Kaptir

a sto se tice Boost modela, ako ne planiras da das 20.000+ za Adidas Ultra Boost u Spotu (djakova radnja), od pristupacnijih boost mozes isprobati
Adidas Solar Drive 19 M
mislim da su trenutno i na snizenju u Djaku, nisam probao kakve su.
 
Proveri na sajtu SportVision-a i Buzz-a povremeno, budu neki modeli iz stare kolekcije sa velikim popustima. Ja sam skoro uzeo neke NMD za 5500 a bile su 18500 čini mi se i prezadovoljan sam...
Od Adidas-a gledaj sa boost i cloudfoam, od Nike-a Zoom i Renew modele. Takodje vidi ima dosta udobnih modela i od UnderArmour-a, i na akcijama ima po super cenama da se nadju (ja sam takodjer našao jedan model na sniženje u SV pre par meseci sa 18500 na 7700).
 
Poslednja izmena:
Stigla mi je poruka na viber za popust u Djak sportu, pa razmisljam da uzmem neki par patika, izabrao bih nesto od adidas ili reebok, mozda bih i uzeo dva para.. ali jedne bih vise koristio za duze setnje, proseka 10tak km dnevno, koje biste vi patike preporucili - ako je zabranjeno linkovanje moze predlog u PP - u pitanju je radnja "Djak sport".
Da, ne bih uzimao nesto preko 8k RSD.
Hvala
Ako si iz BG idi u autlet u Indjiji, ima dosta Boost modela sa velikim popustom. NMD su oko 6500, Ultraboost 3.0 su digli na 15k iako su mogle da se nadju za 7 isto kod njih. Ja bio prekjuce pa sam video.
 
Danas nesto blejao po radnjama i udjem cisto da neobavezno gledam patike i probam u Planeti ove
Adidas Duramo SL
i neplanirano uzeo. :p Kome treba ono bas jeftina, veona lagana, a udobna obicna letnja patika ili za gym, extra cena na akciji trenutno 30% popusta na istaknutu cenu, izadju samo 4619 din!
Ne znam dokle im traje taj popust. Ima skroz crne sa crnim djonom i crne sa belim linijama i belim djonom, mozda u drugim radnjama ima i jos nekih boja, cak ni ne izgledaju lose. Pa da se i raspadnu do sledece godine.
 
^Evo sad gledam na njihovom sajtu, pise da kostaju 5.213,99din., akcijska cena.
 
Ja sam juce u radnji platio ~4620 (a redovna cena je 6599) rece mi da je na sve nove modele popust 30%, zato sam i uzeo. Mozda je taj popust bio samo za vikend.


Inace, uopsteno cene kod mnogih se bas cesto razlikuju od web shopa i u prodavnici. Tipa u Intesrportu gledam nesto na netu, odem u njihovu prodavnicu da probam, a tamo skuplje nego na internetu, kaze narucite online, dok sam u ExtraSportu prosli put video neke tike na sajtu na dobrom popustu i opet odem u radnju da isporbam i vidim uzivo, kad tamo dobio jos dodatnih 20% popusta od vec snizene cene na webu. Tako da se nikad ne zna. Meni je shopping moll sa svim sportskim radnjama blizu pa uvek proverim u radnji u odnosu na web, pa kupim tamo gde je jeftinije.
 
Poslednja izmena:
Sad sam ih nazvao i kazu da je ta akcija od 30% bila smo za vikend, takodje su mi rekli da ce mozda biti jos neka za uskrsnje praznike...
 
Nazad
Vrh Dno