Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Evo iste te, ali duboki model.
Kupljene prošle godine i nošene prvi put juče(posto je padao sneg i to dosta mokar sneg. Nisu propustile, a nisu bas ni šampion udobnosti(verovatno sto su duboke, a nisu jos ni razgažene).

9ba25f97bd2c06f2f3d6b676b522c7b2.jpg
a8411e5beb370fb3bf197b8132ef5ed5.jpg
5da821d282f77fbd65324ba301b287d2.jpg
0cd4bc3a9da1c655cd519f32db2f1217.jpg


Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Kakva su iskustva sa the spot firmom, planiram da uzmem patike kod njih, posto u buzz-u nema broj? Valjda imaju neke veze sa djak-om.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ne da imaju veze nego ista firma. The spot je za djak što je buzz za sportvision. :D
 
Mhm dobro, hvala brate. [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Da li se Nike Air Force može naći samo u Buzzu, Spotu i sličnim radnjama koje drže samo premijum modele, ili ih ima i ovako još negde?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ima ih i u Najku u Uscu i ponekad u Najk autletu u Indjiji. A cini mi se da ima i u N-Sportu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. Videh ih na sajtu N Selection, odnosno N sport. Sačekaću neki popust tokom zime ako ga bude bilo.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Jel nosis jos nesto sem vapormax, gaseru? :D

Znam da imas i neke fluorescentne.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Uopste nisam fan tih modela (osim Huarache), od Najka (da ne kazem Najki-a - mrzim kad neko kaze Najki) najvise volim Air Max 1, ali postujem sve ljude koje prave kakvu god kolekciju :)
 
Poslednja izmena:
Ja ih preferiram jer su meni licno najudobnija sportska obuća a probao sam veruj mi sve. Sa druge strane, oduševljen sam dostavom kada kupujes direktno sa nike.com

Sto se tice izgovora, kazem Najki jer cisto tako svi govore ovde.. kapiram da dok sam ziveo u Srbiji, ne bi izgovorao tako. :)
 
Ma naravno, nosis ono sto ti se svidja i sto ti je udobno. :) Probaj Adidas Ultraboost 20 ili Nike Epic React ili Pegasus Turbo/Pegasus 37, ako vec nisi.

Najki se pravilno i kaze, nego to kod nas deluje nekako izvestaceno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imam 4 para iz serije React, jedne Epic, dvoje element 55 i jedne 270 React, zaista preudobno.

Tagodje za pohvalu i Pegasus Trail 2, strasan grip imaju, a i preudobne (djon takodje od react pene)

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ma naravno, nosis ono sto ti se svidja i sto ti je udobno. :) Probaj Adidas Ultraboost 20 ili Nike Epic React ili Pegasus Turbo/Pegasus 37, ako vec nisi.

Najki se pravilno i kaze, nego to kod nas deluje nekako izvestaceno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Pegasus je trajniji od Epic React, malo tvrdji, ali i dalje veoma udoban. Koristim Pegasus patike vec godinama, obicne leti, Shield verziju zimi.
 
Uff, slažem se - gel nimbus izuzetno udobne.

Dodajem na spisak udobnih sve novije UA modele, ja lično nosim ove HOVR Machina i Phantom modele.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Jesu, imam taj model crne i sive - verovatno su najudobnije od svih koje imam, šetao celo leto njima na Zlatiboru. Jedina mana - teže se nazuvaju, moraju sa kašikom (makar kod mene).

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Kod mene bez problema, nemam baš nesto široko stopalo.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Gde uzeti Adidas tike? :D I sta je ovo novo, adidas srbija, sto mi izbacuje kao neki nas store sto prodaje? Kao originali, ali cisto sumnjam...
 
Adidas shop u Uscu, Delti, Knezu, Promenadi, Galeriji i Novom Pazaru.

To su monobrend shopovi, sve je original.
 
Zaista nisam zadrt da kupujem samo jedan brend, saram i uzimam sve zivo, ali zaista mi najbolje leze i navise prijaju Asics patike, kao da su krojene za moju nogu. Solidno i traju, prilicno su izdrzljive.
Par modela sam nosio tokom prethodnih godina i sve pohvale.

Mana je sto su to uglavnom iskljucivo sportske patike, sarenih boja, i samim tim upotrebljive za bleju, svakodnevne aktivnosti, izlazak do prodavnice i treninge.
Ako vam trebaju neke patike da prosetate gradom, odete kod nekoga itd.. onda definitivno Asics ima vrlo slab izbor :)
 
Ja imam gel lyte 5 par godina ( nisam ih nosio 5 puta stoje u kutiju) skroz su bež, i sasvim lepo stoje na npr lanene ili bilo koje pantalone te boje, pa se može i košulja obuci za malo elegantniju varijantu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Meni je Lyte 3 prelepa patika, ali nazalost kalup apsolutno nije za moju nogu, nema uposte veze sa ostalim asics modelima, 44,5 mi je taman za ostatak, Lyte 3 moram 45, a i tada jezik ne moze da se sastavi se vezu pertle. Kakva je petica sto se kalupa tice?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Njih nosim 43, i rekao bi da su uzane. Mada mislim da je potrebno da se proba da bi se osetilo. U odnosu na najke gde mogu i 42.5 da nosim

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno