»RSS Benchmark sajt

Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 162223242526
      Prikazani rezultati od 376 do 381 od ukupno 381

Tema: Commodore 64 noviteti

Member
        Na forumu od
        Oct 2003
        Poruka
        1.311
        Citat Citiram korisnika: Rygar Pogledaj poruku
        cudna neka verzija
        Našao sam na par mesta, ali mislim da je jedna te ista verzija. Dok se ne pojavi neka bolja, iskreno se nadam da će ti raditi...
        Once Upon a Byte C64:
        1 a=rnd(-52028):fori=1to8:a=rnd(1):next:fori=1to5:?chr$( rnd(1)*26+65);:next

Member
        Na forumu od
        Apr 2010
        Poruka
        43
        Pitah i na forumu Sveta kompjutera, pa niko ne odgovara... šta bi sa Hrkljušom, jel' pronađen?

Member
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        121
        Citat Citiram korisnika: Rygar Pogledaj poruku
        Times of Lore...
        Pogledah sad na youtube... uff... koliko sam ja ovako nešto hteo da igram na svom C64, ali nisam imao pojma da postoji (a igrao sam stvarno milion igrica)
        Ovo mu dođe slično ko Ultima... verovatno ne baš toliko u RPG vodama... ali onda... pa ja bih mislio da je igra bezgrešna.
        Baš mi se sviđa ovako na prvi pogled.

A opet.... poznato mi je ime (ne, ne mislim na Lands of Lore... )...

Ovo treba da se proba.

Member
        Na forumu od
        Oct 2003
        Poruka
        1.311
        Citat Citiram korisnika: кипарис Pogledaj poruku
        Pitah i na forumu Sveta kompjutera, pa niko ne odgovara... šta bi sa Hrkljušom, jel' pronađen?
        Koliko znam, nije. Ja sam imao TNT na jednoj svojoj kaseti, pa sam to prebcio, ali se Hrkljuša nisam dokopao u ono doba. Valjda će isplivati, i Bez Milosti je na kraju pronađen...
        Once Upon a Byte C64:
        1 a=rnd(-52028):fori=1to8:a=rnd(1):next:fori=1to5:?chr$( rnd(1)*26+65);:next

Member
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        881
        Citat Citiram korisnika: d4rk3lf Pogledaj poruku
        Pogledah sad na youtube... uff... koliko sam ja ovako nešto hteo da igram na svom C64, ali nisam imao pojma da postoji (a igrao sam stvarno milion igrica)
        Ovo mu dođe slično ko Ultima... verovatno ne baš toliko u RPG vodama... ali onda... pa ja bih mislio da je igra bezgrešna.

Ovo treba da se proba.
        Definitivno.
        Chris Roberts, rani radovi dok je još uvek bio vrhunski programer, a ne prodavac magle...
        Mnogo sam voleo njegov Wing Commander serijal, zbog trojke sam kupio PS1 i nisam se pokajao.
        Stara dobra vremena.

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        19
        Citat Citiram korisnika: d4rk3lf Pogledaj poruku

Ovo treba da se proba.
        Meni je to najbolja igra za C64, ogromna mapa i sto je najvaznije imamo samo jedno ucitavanje i cepaj, gotovo neverovatno za Commodore u to vreme. Drugi moj omiljeni action RPG za C64 je bio Dragons of Flame, u to vreme je bilo WAUU ovo izgleda neverovatno dobro. I njegov prethodnik Heroes of Lance je bio dobar.

Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 162223242526

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •