Šta je novo?

Otvaranje PS3-PS4 igraonice u 2014?

Kriza je najbolji period da se (pametno) investira ;)
 
Ja to kalkulisem ovako>
Recimo da imas 10k eura u kesu. Mozes da ih polako trosis i za par godina ce se ta kolicina para smanjiti i na kraju verovatno ce ostati jedna velika masna 0 s obzirom da taj stek nije magican :)
A kad ulozis u neki posao imas rizik da puknes u nekom kracem periodu sve ili da povratis investiciju i dodatno zaradis neke parice. Ima dosta iskusnih ljudi u svim poslovima, samo su neki uspesni, a neki nisu ;)

Generalno, dobro ti je razmišljanje, samo što ti govoriš o ulaganju u zabavu za decu, a roditelji će u krizi pre trošiti deficitaran novac da nahrane i obuku tu decu... ;)


Kriza je najbolji period da se (pametno) investira ;)

Ali po principu dok jednom ne smrkne, drugom ne svane.

mr-burns-endorses-mitt-romney.gif
 
I ja čekam PES 2015 pa da nabavljam PS4:)
 
Generalno, dobro ti je razmišljanje, samo što ti govoriš o ulaganju u zabavu za decu, a roditelji će u krizi pre trošiti deficitaran novac da nahrane i obuku tu decu... ;)

Tu je negde 50-50% jer ja znam iz vise primera roditelja koji daju poslednji dinar na zabavu za decu nego na stvari koje su im potrebnije.
 
Ne postoji siguran posao. Da postoji SVI bi to radili. Ko ne rizikuje ne dobija, ali i ne gubi.....Sa odlaganjem necjesh nishta uraditi samo cjesh pocheti da "topish novac" pitanje je samo da li da investirash u igraonicu ili neshto drugo, ali da li treba u neshto da investirash...OBAVEZNO I TO STO PRE
 
Tako i ja isto razmisljam. Zato i ne planiram da novac polako trosim kad mi zatreba nego da ga investiram u nesto sto ce taj novac vremenom vratiti i doneti neku dodatnu zaradu.
Verujem da vreme igraonica nije proslo jer zivimo u vremenu gde je sve postalo suvise virtuelno i ljudi polako pocinju da se vracaju druzenju pa makar igrali igrice u drustvu. Mnogo je interesantnije igrati igre u drustvu nego solo jer je neprocenjiv osecaj kad pobedite, a vidite drugara kako se pusi :) :) :)
 
Ne znam za vas, ali koliko citam po netu I raznim sportskim portalima, sve vise ljudi prelazi na Fifu ili planira da predje, svi se odusevljavaju sa Fifom 15, tako da mislim ako vec nabavljas next gen, uzimaj obavezno I Fifu, sve vise se igra (ovo je za Srbiju naravno, u normalnom svetu se odavno igra samo Fifa...) poslednji PES koji sam imao instaliran bio je 11, poslednji koji sam igrao 13, I iskreno nista ne moze da primirise Fifi, od 12-ce, Fifa ih je sahranila... Jedini koji sam gotivio je 6-ca, ovo ostalo boze me oprosti...
 
Znam za Fifu i mene je odusevila.
Naravno da ce u ponudi biti i Fifa ako se obistini ova prica :)
 
Sve dok ne probaju jednom da igraju ;)
Ja drugare zarazio sa Fifa Street, nece vise PES da igraju :)
 
Ta rec "probati" je glavna, jer kad neko ne zeli da proba, njemu ce Pes uvek biti bolji od Fife, I to je problem, bas jer ljudi ne zele da probaju nesto drugo, bolje, kao sto I onaj sto igra LoL, Dotu, CS nikad nece probati da igra nesto drugo, I to je mozda najveci problem kod nasih gejmera...
 
Ljudi jedva predju na novu verziju PES-a a kamoli na FIFU:)
 
Ko god je probao fifu ostao je na njoj, na pocetku godine jedini ja kuvao fifu i svi mi se smijali, sad je citav klub igra, cak je i turnir bio.
 
Ta rec "probati" je glavna, jer kad neko ne zeli da proba, njemu ce Pes uvek biti bolji od Fife, I to je problem, bas jer ljudi ne zele da probaju nesto drugo, bolje, kao sto I onaj sto igra LoL, Dotu, CS nikad nece probati da igra nesto drugo, I to je mozda najveci problem kod nasih gejmera...
Znam i ja sam takav, trebalo mi je dosta da probam bilo sta drugo osim CS 1,6. Ali zato se organizuje neko vece za dz gde ljudi mogu da probaju..
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze u vezi instaliranja linuksa u igraonici? Hteo bih da izbegnem kupovinu legalnog windowsa a linuks je dzabe pa me interesuje kako funkcionise to i dal moze da bude problema oko umrezavanja i to? Hvala.
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze u vezi instaliranja linuksa u igraonici? Hteo bih da izbegnem kupovinu legalnog windowsa a linuks je dzabe pa me interesuje kako funkcionise to i dal moze da bude problema oko umrezavanja i to? Hvala.
Malo koja igra postoji za linuks. Da je tako lako, niko win ne bi kupovao za igraonicu.
 
http://steamdb.info/linux/ Evo spisak igara preko stima koje se mogu igrati na linuksu, u ostalom postoji emulator i zanima me kako to radi i sto nije tako lako? moze neko detaljnije objasnjenje. hvala.
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze u vezi instaliranja linuksa u igraonici? Hteo bih da izbegnem kupovinu legalnog windowsa a linuks je dzabe pa me interesuje kako funkcionise to i dal moze da bude problema oko umrezavanja i to? Hvala.
Xp home je dzabe ;)))))
 
http://steamdb.info/linux/ Evo spisak igara preko stima koje se mogu igrati na linuksu, u ostalom postoji emulator i zanima me kako to radi i sto nije tako lako? moze neko detaljnije objasnjenje. hvala.
Pa jos uvek nije to dovljno forsirano na linuxsu... stvarno imas jako malo igrica koje lepo rade na linuxu.. drugo nije bas jednostavno koristiti wine kao sto si ti zamislio.. pogotovo sto nzm kako bi ga namestio u igraonicu.. koji program bi koristio za merenje vremena i td. A da ti jos sam pali igre preko winea a jed8no da meris na ceger a da odriz svakome kurs kako da koristi emulator ;)
 
Odakle si izvukao taj zaključak?
 
Zar niko ne moze da mi da li je Windows XP besplatan za upotrebu i da li bi imao problem, kada bih ga instalirao na 10 kompjutera u igraonici, od strane insekcije?
 
Aman otkud ideja da je XP besplatan za upotrebu?
 
Jer je windows ukinuo podrsku za windows XP zato pitam, a i nema ga u prodaji.
 
Nazad
Vrh Dno