Šta je novo?

Otvaranje PS3-PS4 igraonice u 2014?

Samo fudbal, teško da će iko dolaziti zbog kinekta, jedino manja deca jer je njima interesantno nešto takvo.
 
Kod mene na PS3 se igra PES (50%) i NBA 2K14 i Mortal Kombat. Ostale igre nisu potrebne:)
 
E da, zaboravih jaaaaako bitnu stvar: niposto ne ubacuj GTA, skupljaju se cigani na to ne bi verovao.
 
E da, zaboravih jaaaaako bitnu stvar: niposto ne ubacuj GTA, skupljaju se cigani na to ne bi verovao.


Joooj kad se setim :) Ja sam drzao igraonicu 2004/5/6. 6 kompova i 2 ps. Lepe su to pare bile, msm mogao sam lepo da zivim. Secam se da sam za 6 meseci vratio pare sto sam ulozio, oko 3500 €. A to za cigane je tacno, kao muve su se lepili na GTA. Eke dade dake, cak sam malo i romskog naucio uz njih :)
 
Sta fali ciganima ?

:d
 
Osim mirisljave aure, lepljivih prstiju i neophodnog pevanja dok igraju igrice - apsolutno nista.
 
Sta fali ciganima ?

:d


Buraz, ne znam kakvi su ti vasi, ali ja sam zimi imao pec bubnjaru, na lozenje, pa kada stanu i otkrave se pored nje, e moj brate. Msm, nemam ja nista protiv njih, daleko od toga. I sada kada neke vidim javimo se jedno drugom, ali ima ih bas dosta sto ne paze na higijenu, ali ih ima i sto mirom mirisi, a tek lepih cigancica. :)
 
Hahaha, ne kapiram zašto bi Cigani igrali GTA?
Kad mogu i ovako..
 
Zbog
0_0.jpg


:d
 
Nevervatno, ali je istina. Ja i dan danas na svim kompovima imam GTA San Andreas zbog dotične populacije i klinaca. Meni je još neverovatnije da neko igra bilo koju GTA igru bez namere da ispunjava misije i obrne igru već samo da se iživljava sa automobilima, motorima i da ubija na sve strane. A to radi 90% ljudi koji kod mene igraju GTA. Malih 10% jedva čeka svaki sledeći nastavak kako bi ga obrnuo. To naravno uradi u par dolazaka i više ih ne vidim dok prvih 90% visi kod mene po ceo dan.
 
Nevervatno, ali je istina. Ja i dan danas na svim kompovima imam GTA San Andreas zbog dotične populacije i klinaca. Meni je još neverovatnije da neko igra bilo koju GTA igru bez namere da ispunjava misije i obrne igru već samo da se iživljava sa automobilima, motorima i da ubija na sve strane. A to radi 90% ljudi koji kod mene igraju GTA. Malih 10% jedva čeka svaki sledeći nastavak kako bi ga obrnuo. To naravno uradi u par dolazaka i više ih ne vidim dok prvih 90% visi kod mene po ceo dan.
Mozda je to moja greska ja nikada nisam stavljao single player igrice jer sam kontao zasto bi to neko igrao u igraonici.. Da dodam jos nesto prosle godine jun jul mesec 90% vremena odnosno 3200sati se igrao minecraft ;)
 
A, pa Minecraft je najnovija zaraza kod mene u igraonici. Svake godine se pojavi kod mene neka nova "manija". Kada sam otvorio igraonicu - svi su igraliDotA i CS. Pošto nisam imao Windows (već Linux), po uvođenju Windows-a svi su masovno počeli da koriste MS Messenger. Zatim Facebook itd. itd. Evo spisak zaraza (ne bas tačnim redom pojavljivanja)


- CS (ponekad se igra, mahom CS 1.6)
- DOTA 1&2 (sad se igra dvojka)
- MS Messenger
- Facebook
- Travian
- WOW (dosta se igra)
- Plants Vs Zombies (zgodno je bilo jer si mogao da imas vise profila u igri)
- poker na fejsu (jedno vreme 90% igralo poker samo)
- igre na fejsu (razne, promenljive popularnosti, skoro je bila glavna slagalica)
- Combat Arms (niko vise ne igra)
- Left 4 Dead 1&2 (jos uvek se igra ponekad)
- LOL (dosta se igra)
- GTA SA (igra se svakodnevno)

Ako se setim još neke dodaću. Ovo je za PC inače.
 
A, pa Minecraft je najnovija zaraza kod mene u igraonici. Svake godine se pojavi kod mene neka nova "manija". Kada sam otvorio igraonicu - svi su igraliDotA i CS. Pošto nisam imao Windows (već Linux), po uvođenju Windows-a svi su masovno počeli da koriste MS Messenger. Zatim Facebook itd. itd. Evo spisak zaraza (ne bas tačnim redom pojavljivanja)


- CS (ponekad se igra, mahom CS 1.6)
- DOTA 1&2 (sad se igra dvojka)
- MS Messenger
- Facebook
- Travian
- WOW (dosta se igra)
- Plants Vs Zombies (zgodno je bilo jer si mogao da imas vise profila u igri)
- poker na fejsu (jedno vreme 90% igralo poker samo)
- igre na fejsu (razne, promenljive popularnosti, skoro je bila glavna slagalica)
- Combat Arms (niko vise ne igra)
- Left 4 Dead 1&2 (jos uvek se igra ponekad)
- LOL (dosta se igra)
- GTA SA (igra se svakodnevno)

Ako se setim još neke dodaću. Ovo je za PC inače.
Mozda ja opet dignem konpove ;)
 
Ili kompove :D
 
To sam i kazo djoleni ;p
 
GTA u LAN se povezati, tako smo mi dok smo isli nakon što je četvorka izašla, pobijemo se zamalo.
 
Kod mene je hit bio karting, u multiju. 6 nas u mrezi, to je bio haos. Msm da se zvao karting Mihajl Sumaher tako nesta, jedva 200MB :)
 
Kod mene je jedno vreme bio hit Flatout 2 posto je mogao da se igra i u lanu i preko neta. Mnostvo modova. Imam ga od otvaranja igraonice, ali su ove godine ukinuli online mod. Nastavke nisam hteo da kupujem jer je i dvojka vrsila posao.
 
Kod mene je jedno vreme bio hit Flatout 2 posto je mogao da se igra i u lanu i preko neta. Mnostvo modova. Imam ga od otvaranja igraonice, ali su ove godine ukinuli online mod. Nastavke nisam hteo da kupujem jer je i dvojka vrsila posao.
Au da i kod mene se igrao fo2 a bogami picili su i crashday.. to je isto islo onlline ko ludo.
 
Vreme je da prinovim računare. Odlučio sam da zamenim 4 računara. Uzeo bih nešto zasnovana na AMD Athlon 750K procesoru. Da li je ovaj cpu dovoljan za nove igre uparen sa 8GB mem i, za sada, starim grafama ATI 6770?
 
Ma 6770 su slabe karte ja sam ih imao prosle godine to je samo za prvu pomoc.. bar 6870 gledaj da uzmes.
 
A cpu?
 
Ja iskreno ne gotivim fm2 sto ne znaci da je lose, najbolje da sacekas nekoga ko malo bolje prati fm2 ja sam odustao od istog.
 
FM2 i FM2+ ploče najbolje iskorišćavaju brze DDR3 memorije. Po tom pitanju još nema boljih ploča od tih. Svi se ograničavaju na 1333MHz max, dok ove ploče bez problema koriste 1866MHz, neki jači modeli imaju native podršku i za 2133MHz.
 
FM2 i FM2+ ploče najbolje iskorišćavaju brze DDR3 memorije. Po tom pitanju još nema boljih ploča od tih. Svi se ograničavaju na 1333MHz max, dok ove ploče bez problema koriste 1866MHz, neki jači modeli imaju native podršku i za 2133MHz.
I dalje mi sve to nekako nabudzeno deluje... Drzim se ja am3+ i 9900fx plocice ;)
 
Jedno pitanje u vezi Counter Strike: GO da li bi trebalo da se kupi nekoliko kodova za igru, primer za 6 kompa i da se ubaci svaki akaunt posebno ili?
 
Mora za svaki komp posebno.
 
sta bi na kraju ?
 
Nazad
Vrh Dno