Šta je novo?

Problem s mrezom posle vracanja na fabricka podesavanja

Erto

Poštovan
Učlanjen(a)
13.05.2014
Poruke
11
Poena
54
Posle vracanja na fabricka podesavanja android uredjaja, tel ne moze da pronadje mrezu, molim za pomoc, hvala.
 
Probaj na routeru promijeniti enkripciju, ako je WEP, promijeni u WPA ili WPA2, ili obrnuto...
 
Pogledaj u podesavanjima za wcdma vs. gsm i da li rucno ili automatski trazi mrezu. Uradi rucno trazenje i vidi da li nalazi nts mrezu i/ili druge mreze.
 
Ne, nisam mislio na internet, telefon nema mts mrezu tj. nema signal. radi se o androidu sa dve kartice, malo sam guglao i izgleda da je problem u nekom IMEI ali ja ne znam ni sta je to ni kako da resim taj problem, ako neko ima resenje ili link za neki tutorijal na srpskom kako to da resim molim da to ovde napisete ili postavite link, hvala
 
si bekapovao efs folder ? cim ti se izbrisao imei imaces ogromnih problema. probaj opet da flesnes sve stock,ne znam sta bi drugo mogao da uradis
 
kineska kopija i phonea sa androidom , model A611
 
Poslednja izmena:
mislim da ti nema pomoci.. jedino da probas opet da flesujes stock ,ali sta je uopste stock kod tog modela i gde da ga nadjes ?
 
Hvala na odgovoru, sta znaci ''nema ti pomoci'', ne postoji nacin da se to popravi ili sta? Laik sam za ovo pa ne znam ni sta je stock...hvala jos jednom.
 
Razumem, hvala vam puno na odgovorima...
 
Hvala puno za odgovor i linkove, u ovim linkovima se verovatno nalazi resenje za moj problem s tim sto se u prva dva linka govori o flesovanju, root folderima i sl. a ja sam apsolutno neupucen u to a i engleski mi nije jaca strana, tako da od prva dva linka nista. U trecem linku se nalazi tutorijal koji je prilicno jednostavan, samo treba pratiti uputstva i ukucati kod za ulazak u "engineer mode" i do tog koraka je sve ok, ali sledeci korak bi bio da odem u "CDS information" a kod mene toga uopste nema i tu se prica zavrsava, pretrazio sam sve, ali to "CDS information" jednostavno ne postoji...ako imas jos neku sugestiju gde i kako to da nadjem, bicu ti zahvalan, ako ne zahvaljujem ti se i na dosadasnjem trudu, na svim odgovorima i linkovima.
 
Nazad
Vrh Dno