Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Sad je jasno... Samo što ja nemam generisanu xmr adresu i kljuc pre forka... Kako resiti taj problem? [emoji23]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Opusteno ljudi samo pratite Github nece niko pre vas da rudari svi pocinjemo da rudarimo u isto vreme :).
 
Sad je jasno... Samo što ja nemam generisanu xmr adresu i kljuc pre forka... Kako resiti taj problem?

Nikako, vreme ne ide unazad.

Čekaš XMV wallet i njemu izgenerišeš svoj ključ i adresu. Baš kao i svi, kao i pool-ovi.
 
Pocelo kopanje....za sada samo wallet za LINUX....damn you!!!!
 
Koliko vidim nije jos pocelo kopanje... Mainet tek najavljuju za veceras da ce biti pusten u funkciju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo izbacili wallet... Bolje i da nisu, maltretiranje dok napravis exe fajl...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jedno pitanje...obzirom da nisam imao Monero...i isao da postavim wallet...i sad kao sinhronizuje itd...jel on sinhronizuje sve i sa starog Monera??
Nesto pise jos 1,5 mil blokova...nesto je sinhronizovano ali na samom pocetku sam.Koliko ce to zauzeti mesta i sta se desava ako dobijem neki MoneroV,da li ce biti vidljiv i moci ce da se koristi pre kompletne sinhronizacije ili ne?

Sta da radim ako ne budem imao dovoljno mesta a verovatno necu jer imam samo 30 GB :-0
 
Nznm stvarno. I meni skida. Valjda nece puno zauzeti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ma brate....sa mojih 3.7 kH jednog riga ispada kao 1.2 MNV-a dnevno e sad...na poolu prikazuje oko 2 kH a u mineru 3.7...mnogo je velika razlika ali skoro pa x2 manje po poolu...dzabe mi miner kad neko lapa i laze :-D
Po meni...mozda se vec u narednih 15min vratim na stare i poznate coine :) koje cuvam za peMziju :D
 
Monero classic i Monero original oba vrede po 10 dolara cena MoneroV bi nekom logikom trebala da bude najmanje 10 dolara valja nakopati neku kolicinu i rizikovati...
 
Samo sto ima jedan pool koji se raspada... I balans je stalno 0.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Onda treba sacekati bolje pool-ove...Trebali su makar 3 pool-a da naprave za njega onda sigurno ne bio taj raspad.
 
Tvoji coin-i, su tvoji sve dok imaš wallet.bin ili kako si ga već nazvao.

Ako si siguran da nećeš imati mesta za blockchain, onda u daemon-u kucaj "exit" kako bi sačuvao blockchain. Potom ga možeš prebaciti negde ili na drugi računar i nastaviti.
 
Za recovery ovog gui xmv walleta treba samo password ili trebaju i ti fajlovi? Gde se nalaze pvt keys?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nasao sam sve... Ima i u samom gui walletu.
Inace wallet im ne radi kako treba ne stizu coini, iskopao sam nekih 2 komada ne pojavljuj se iako su uredno poslati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
kopa se xmv a nema ga jos na menjacnicama?
sta bolje kopa ovaj algo?koji hash je na 1060kama?
 
Pa saljes iskopano u wallet sta ce ti menjacnica za kopanje?

Polaris i Vega...Nijedna Nvidija ne valja za kopanje XMV na primer gtx 1070 manje vadi nego rx 580.Gtx 1060 hash oko 400 h/s duplo manje od rx 580.
 
Nestvarno dobre temperature...koji modeli vega su u pitanju, liquid edition ili?
 
Nestvarno dobre temperature...koji modeli vega su u pitanju, liquid edition ili?

Referentne XFX ,malo podesavanja sa OverdriverNTool i lepota
Ovde vuce sistem iz zida 350w za 3.6KH/s,napon 0.950w
4.2KH/s vuce 400w i napon 0.1000w
Sve je na SS,jos malo cu se pozabaviti ovim da vidim sta moze,da li moze jos nize :)
Moj Super Flower Leadex II od kv moze ladno da siba 5 komada po ovom a mozda i 6 :D
 
Poslednja izmena:
sta se desava sa nama koji smo poceli da kopamo Monero, stim da nisam imao do sad ni jedan kupljen. Samo unesemo wallet adresu u miner kao i svaki koin do sad i cepaj ili mi treba offline wallet i bla bla?
Juce sam pustio Claymores miner da kopa na adresu sa menjacnice, ali vidim sa se pominju neki offline waleti i sinhronizacije



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno