Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Da ali ne bih da kopam direkt na menjačnicu jer nije dozvoljeno, zato mi treba wallet. Skinuo sam neki desktop gui wallet ali ga nisam još isprobao.
Nabavka Legdera je svakako planirana. Zašto kažeš čim ga dodaju? Ja ne znam kako to ide, zar na starije modele neće moći uz neki noviji firmver?
 
Valja li, jel bezbedan my.monero online wallet? Koristi li neko to? Šta koristiti, neki desktop wallet, koji je dobar?

Kod desktop walleta je problem sto moras da skines ceo blockchain dal 35GB ako hoces local node da otvoris.
Vecina ljudi koristi taj monero online.
Mene ovaj desktop nervira, prvo sam morao da stavim remote node (smanjena bezbednost), pa sad vec sati su prosli kako sam poslao nesto na Bittrex i jos nije leglo.
Ako budem kopao opet Monero ili Nano ili taj online.

Ledger ce dodati kroz novi firmware uskoro Monero, svi su modeli isti koliko je bar meni poznato.
 
Ako imas opciju povecas iznos koji saljes na menjacnicu recimo ne saljes 0.1 XMR nego 0.5 XMR ili 1 XMR koliko se secam Nanopool i Suprnova imaju te opcije...

Pa vidi cim ga dodaju a nadam se da ce to biti najdalje kroz mesec-dva automatski mozes onda da drzis XMR na svakom Ledger Nano S nebitno koji firmware ima koliko sam shvatio na ovom zadnjem firmware 1.4.1 su uradjene neke sigurnosne zakrpe samo.

Ustvari ima paper wallet za Monero samo je zesce komplikovan https://www.youtube.com/watch?v=OsuZGy59zo8

Meni je i dalje sigurniji Ledger Nano S.
 
Poslednja izmena:
Ništa za sad onda online wallet i menjačnica pa će biti kasnije ledger ako bude dužeg čuvanja veće količine.
Koliko traju transakcije? Slao sam danas prvi put sa online walleta na bittrex i ne pojavljuje se već nekoliko sati
 
Sta da se radi kako se kome zalomi nekima prolazi transakcija u roku od pola sata sad procitah malopre da je neko cekao 3 dana da mu prodje transakcija...
 
Ma nije problem da ja čekam i tri dana ali da to legne a ne da ispari, mislim to je nedopustivo. I neko tamo cimanje i dopisivanje s nekim. Ako sam poslao nema ja šta dalje da razmišljam.
Važno da je odmah uredno skinuto sa walleta...
 
ja sam moj btc cekao od 17. decembra do 17. januara poslat kad je bio blizu 20k, stigao kad je bio blizu 10k :D
 
Koliko hasha dobijate na 480/580 8gb i sa kojim minerom?
Zanima me za obican monero. Nanopool mi i dalje prikazuje 20% manje u odnosu na whattomine...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni 1030 580, koristim srbminer

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa dobro i 580 dodje ko pola vege, sto opet nije tako lose.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Moje 570 4gb daju 950 (asus strix) i 930 (msi gaming)
 
Meni su rx470 na eth klokovima 1050/1850 davale 800

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moje 570ice sada daju 890h/s a 580ice 935h/s i zadovoljan sam... (SRBminer u pitanju) a kolokovi su 1140/1990.
 
Ima li neko na Cryptonight Heavy? Koliko vam tu daju hesa 570/580?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Meni i 570 i 580 ne prelaze 700 doduse sve su 4gb


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Jel bolje ručno taj intensity? Koliko okvirno treba za rx470?
Nisam se nikad zezao, držim na auto, imam prečih zezalica i samo mi još fali da mi zakucava rig zbog intensity :)
 
Kod meni, svi, bilo 8gb, bilo 4gb daje 840-900 h/s a imam i par rx 570 4gb nitro + koji daju 940 h/s


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene nema RX karte da baca ispod 1000 h/s za monero i sve ostale coine na CN algoritmu samo su vam bitni memorijski tajminzi (popularno zvano strapovi).
 
Nema tog strapa sa kojim će ove majnerske 470ke davati 1000+, a da ne mora gpu da ide na 1300. Ali daju vrlo blizu 1000h/s sa 1250/1970.

Koji majner je u pitanju, koji se najbolje pokazao? Ja koristim srbminer
 
Nema tog strapa sa kojim će ove majnerske 470ke davati 1000+, a da ne mora gpu da ide na 1300. Ali daju vrlo blizu 1000h/s sa 1250/1970.

Koji majner je u pitanju, koji se najbolje pokazao? Ja koristim srbminer
Koja ti je voltqza na 1250 ?


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno