Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

misilm da nanopool bez problema radi sa poloniex adresom

isprobano u proslosti sa etn , cia , zec, bas sa nano i nisam imao problema
 
prati uputstvo sa nanopoola, bitan ti je payment id za menjacnice ako se jos uvek tako kopa
 
Zavisi od menjačnice. Koliko se sećam za poloniex depozit treba samo adresa dok za bittrex treba i payment ID

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Poloniex je u pitanju. Zato i pitam, da li mora paimeint ID Ili samo Polo adresa.
Jos uvek nije otisla prva uplata, pa pre nego sto ode-da utvrdim to. Da mi ne ode u nepovrat. Kopa li neko monero direkt na Polo samo preko walleta, bez ID?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sad na nanopoolu iskocilo ovo
''You must update your XMR miners before block 1685555 (October 18th) or they will STOP working''
Inace kopam na Bittrex pomocu claymore monero
 
Poloniex je u pitanju. Zato i pitam, da li mora paimeint ID Ili samo Polo adresa.
Jos uvek nije otisla prva uplata, pa pre nego sto ode-da utvrdim to. Da mi ne ode u nepovrat. Kopa li neko monero direkt na Polo samo preko walleta, bez ID?


Sent from my iPhone using Tapatalk

za poloniex ti ne treba paiment ID , generisana xmr adresa je malo veca od normalne adrese i bez payment id


claymore miner nek radi dok radi.. za sada radi proverio sada :)
clay se nafatirao ,licno sumnjam da ce napraviti verziju koja ce raditi. dosta kartica ce u penziju .. ostali mineri , za starije karte nisu ni prici - na zalost.
videcemo da li ce ostati neki algo na pow7.
 
Poslednja izmena:
You must update your XMR miners before block 1685555 (October 18th) or they will STOP working

1685168 2018-10-18 01:30:59 4.05195881 unconfirmed

mislim d acemo mirno prespaviti noc
bicemo mirni do 12 sati popodne ,ovim tempom
 
@master.yoda

Da, moj prijatelj kopa na Poloniex i stiže mu bez problema. Na poloniex-u je trenutno XMR wallet under maintenance - deposit i withdrawal disabled

Monero hard fork countdown:
http://xmr.noctism.com
 
Poslednja izmena:
111 ...
 
1 :)

1,685,554 (2018-10-18 14:32:01)
 
Kolko izvlacite sa RX 550 2gb???
Ja za sada nisam uspeo preko 430h
Worksize 24
intensity 27
1170/2000
 
Hoce li biti promena za NVIDIE kad je rec o kopanju monera?
 
Promena je generalna, na monero mrezi, dakle vazi za sve, ne samo za amd.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
moze neki predlog za dobar pul gde se kopa graft ?
 
Ovaj xmr stak miner mi duplo manje hash daje od claymoreovog. Clay odvaljivao kako je radio. Koji jos miner koristite za starije karte osim srb i stak?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolko izvlacite sa RX 550 2gb???
Ja za sada nisam uspeo preko 430h
Worksize 24
intensity 27
1170/2000

Koji drajver koristis...meni pre davale na v7 470h a sad ni 250h koje god parametre stavio..pre za v7 mi bili blochchain drajveri a sad sam stavio ove nove ali za rx550 uopste nema podesavanje ono gaming compute
Jel to SRB miner ii neki drugi?

I ne znam dal je drajvera ili majnera ali sad mi malo malo pa zamrzne masina a do juce na starom majneru i starim drajverima radilo mesecima bez stajanja
 
Poslednja izmena:
Drajver je lepo napisao doktor da bude 18.6.1 i taj je kod mene na svim rigovima , sva ostala podesavanja su tu napisana a bios je onaj ruski jos iz decembra meseca kad se kopao ETN...
Jeste SRB by Doktor 1.6.8
 
Poslednja izmena:
Cryptonight v8 se ponaša sasvim drugačije. Veća potrošnja struje a manji hash. Juče sam se igrao sa 2 riga (rx570 i rx580) i uspeo da podesim da rade sa SRB Minerom bez kočenja i pucanja drajvera.

Na oba riga mi pucao drajver zbog karte koja baca sliku (nemam integrisane). Povećao sam voltažu i nema više problema.
Što se tiče zamrzavanja mašine smanjite intensity.

@dzonikg28
pogledaj da ti nije slučajno uključen crossfire. Meni se skoro desila takva situacija da se uključio corssfire i zbog toga nije dao opciju da se prebaci na compute mod.
 
Jel ima neko rig sa Sapphire PULSE RX 570 (hynix/elpida) a da mu taj rig dobro radi XMR, ja imam jedan sa 7X Pulse koji se ne opravlja da radi nikako, ETH kopa super ali XMR na moze da sastavi 2-3 sata da ne pukne...
Stavio bios sa doktorovim strapovima
1200/1900 klokovi i nista
Kad kopa ETH ne staje mesecima ali XMR nikako...
Razmisljam da probam jednu da isflesujem sa bios od Nitro+ pa sta joj Bog da... :(
 
Jeste V8 nizi hash i veca potrosnja.
Sa 15ooo H/s pao je na 12000. Daleko manja isplativost u odnosu na prethodnu verziju. Ali to je sve bilo na Clay-ovom mineru. Videcemo sta ce biti kad Clay izbaci novi miner


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko rig sa Sapphire PULSE RX 570 (hynix/elpida) a da mu taj rig dobro radi XMR, ja imam jedan sa 7X Pulse koji se ne opravlja da radi nikako, ETH kopa super ali XMR na moze da sastavi 2-3 sata da ne pukne...
Stavio bios sa doktorovim strapovima
1200/1900 klokovi i nista
Kad kopa ETH ne staje mesecima ali XMR nikako...
Razmisljam da probam jednu da isflesujem sa bios od Nitro+ pa sta joj Bog da... :(

Pulse mislim da nema dual bios switch tako da nemoj da je flashujes sa nitro+ nije pametno to da radis......
 
Jeste V8 nizi hash i veca potrosnja.
Sa 15ooo H/s pao je na 12000. Daleko manja isplativost u odnosu na prethodnu verziju. Ali to je sve bilo na Clay-ovom mineru. Videcemo sta ce biti kad Clay izbaci novi miner


Sent from my iPhone using Tapatalk

hash pada samo na nekim kartama, na vecini NE PADA, a potrosnja je veca u odnosu na V7 oko 5-7%
 
@goldi
znam da nema dual bios i znam da nije pametno ali ne znam kako da ih resim vise...

@phoenix
za pulse samo jedan bios ima, dal sredivao strapove polaris bios editorom ili srb polaris bios editiorom uvek isti rezultati, nece da radi i to ti je...
Ne znam sta vise da mu radim...
 
pa na tom su rigu 4 X Hynix i 3 X Elpida
Bios je jedan jedini i on podrzava i jednu i drugu memoriju... Bar ja taj jedino imam...
 
Nazad
Vrh Dno