Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Meni nije nikako jasna ta oduševljenost sa novim Tome Raider om, počinjao sam igru već 2,3 puta i ne mogu da se nateram da igram ono koliko je linearno, pretrpano quick time event ovima, stenjanjem itd.
Šta loži vas kako izgleda u igri ili kako stenje? Moram sam slušalice da upalim sa ukućani ne pomisli da gledam švedski akcioni. :D Baš su preterali.
Ne kažem s ovim da Lara treba da bude kao zadnjih par igara, ali brate ovo mi se ne sviđa nikako, npr Uncharted 2 mi je 100x bolja igra. God of War da Ne pričam, ali to je već drugi žanr.
Čak mi je i ultra repetativni Shadow of mordor zanimljiva igra od Tomb Raider. Bar pruža neki osećaj slobode.
 
Poslednja izmena:
Onda ovo igra nije za tebe,prosto i jednostavno:d
 
Sta je pa lose uradjeno u TR... nemam nijednu zamerku a nastavak ce biti u tom duhu a bice i bolji.
 
Meni nije nikako jasna ta oduševljenost sa novim Tome Raider om, počinjao sam igru već 2,3 puta i ne mogu da se nateram da igram ono koliko je linearno, pretrpano quick time event ovima, stenjanjem itd.
Šta loži vas kako izgleda u igri ili kako stenje? Moram sam slušalice da upalim sa ukućani ne pomisli da gledam švedski akcioni. :D Baš su preterali.
Ne kažem s ovim da Lara treba da bude kao zadnjih par igara, ali brate ovo mi se ne sviđa nikako, npr Uncharted 2 mi je 100x bolja igra. God of War da Ne pričam, ali to je već drugi žanr.
Čak mi je i ultra repetativni Shadow of mordor zanimljiva igra od Tomb Raider. Bar pruža neki osećaj slobode.

Ovo je apsolutno tacno, sve ides jednom putanjom.
Al upravo je to uzeto od Uncharted-a, tako da ne vidim kako U2 moze biti bolji, kad pati od iste stvari.
 
Ovo je apsolutno tacno, sve ides jednom putanjom.
Al upravo je to uzeto od Uncharted-a, tako da ne vidim kako U2 moze biti bolji, kad pati od iste stvari.

DOvoljno sto ima totalno lude i nezaboravne akcione scene/misije.
Plus u to vreme je nekako bila nesto novo, malo drugacije.
Mada je RE4 postavio temelje za sve ovo novije igre.
 
najlepsa avantura ikad (sa nipon SoC-om verovatno i najlepsa igra ikad),sa dovoljno zanimljivim i raznovrsnim gejmplejem.secer je tu da upotpuni dozivljaj,ja bi igru obozavao da su stavili vendi sa sve trandzalajk dijalozima.ma sta lupam,igrao bi i FPS eksploraciju,prezivljavanje i lov,sami predeli su mi dovoljni.
 
Meni nije nikako jasna ta oduševljenost sa novim Tome Raider om, počinjao sam igru već 2,3 puta i ne mogu da se nateram da igram ono koliko je linearno, pretrpano quick time event ovima, stenjanjem itd.
Šta loži vas kako izgleda u igri ili kako stenje? Moram sam slušalice da upalim sa ukućani ne pomisli da gledam švedski akcioni. :D Baš su preterali.
Ne kažem s ovim da Lara treba da bude kao zadnjih par igara, ali brate ovo mi se ne sviđa nikako, npr Uncharted 2 mi je 100x bolja igra. God of War da Ne pričam, ali to je već drugi žanr.
Čak mi je i ultra repetativni Shadow of mordor zanimljiva igra od Tomb Raider. Bar pruža neki osećaj slobode.

Reakcije su joj više ženske i normalne za devojku koja je prvi put u životu izašla ispod staklenog zvona-i uspeva da preživi.
Normalnije mi je da reaguje na bol nego što nego da dobije deset metaka u meko tkivo pa viče "I am cool"-ili "Nice try-morons!".
A nije ni toliko linearno-uvek možeš sve pretražiti,imaš pećine sa strane i druge usputne lokacije.Inače-ako po bilo kojoj planini možeš da trčiš i kada je uspon 90 stepeni u RL -svaka ti čast :D
Inače ovo nikad nije bio Fallout fazon pa da može da bude nelinearno-ovo je možda čak i najnelinearniji TR ikada.
 
DOvoljno sto ima totalno lude i nezaboravne akcione scene/misije.
Plus u to vreme je nekako bila nesto novo, malo drugacije.
Mada je RE4 postavio temelje za sve ovo novije igre.

Ja sam pricao o delu kojI si ti komentarisao, linearnost i skucen prostor.
 
Kako se zove nova model po kome je rađena Lara?
 
Concept Art

Concept2.jpg


Concept3.jpg


Concept1.jpg
 
koristi bf4 filtere :d

battlefield4.jpg
 
Timed Xbox Exclusive. Na zadovoljstvo svih koji su podržali prethodnu igru i kupili je na PCju (ili PS-u).
 
Da li se racunamo i mi koji smo uzeli za par dolara na rasprodaji :) ?
Ja cu ovo sigurno uzeti day 1, iako mi se prethodni deo nije svideo.
 
Da, pomerili unapred pola godine.
Nisi cuo?? :d
 
Poslednja izmena:
Ee bog srecu da vidimo i to cudo.Zna li se koliko je timed exclusive?
 
Nisam video da je igde objavljeno koliko će tačno to trajati (samo postoje glasine o 6-9 meseci), ali ako su oni rešili da ostali korisnici i ne moraju baš da igraju igru neko vreme, i pošto spadam u grupu ostalih korisnika, rado ću ih podržati u tom nastojanju i podići taj vremenski interval ad infinitum.
 
Cenim da će sledeće godine u ovo vreme izaći i za PC. Portovanje sa Xbox-a na DX12 bi trebalo da ide relativno lako.


Nije ovde stvar u portovanju i vremenskom okviru, nego su potpisali ugovor sa Microsoftom da novi Tomb Raider bude timed exclusive za Xbox One konzolu. Nemaju oni nikakav problem sa portovanjem, DX12, vremenskim okvirom i slično, već su se ugovorom obavezali da pojavljivanje igre odlože za ostale platforme (PC, PS4).
 
Zbog ovoga naslova mnogi od nas su u slatkom iskušenju da pazare taj Xbox One.:)
 
Nazad
Vrh Dno