Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Što se mene tiče nek izbace prvo za xKutije :d, ali posle da pošteno to srede za PC a ne da ispadne neka volovina kao ovo sa AC:Unity da moraš bubreg da prodaš za hardver i još izbagovano.

Nixxes zna svoj posao da radi veoma dobro. Ocekujem dobar PC port, ali nazalost ima da okasni dosta jer MS voli da kupuje igre da bi pojacali svoj ogranicen katalog ekskluziva.
 
skver eniks dominira sa dizajnom zadnje vreme,pa i na ovom polju,obe nove lare su mnogo zenstvenije i realnije od pikselizovane crne pamele sa bed najntiz sminkom i dve utoke.ko se lozi na taj zonfa,eto mu cece srBske maike,psx emulatori rade odlicno,i svi srecni. :d
Ta prva Lara je gadna, komentarisao sam da ova sada nema veze sa ovim do sada što su radili. Koja je poenta menjati izgled glavnog lika, ako misliš da praviš franšizu. Predhodni model je bio odličan, jer su uspeli da izvuku crte iz starog modela i podmladili je, i naravno učinili je "modernijiom"
 
sta da ti kazem,moze im se. :d verovatno da naprave otklon od kulta licnosti,da ne moraju ni tome da robuju.
 
xDEnniY.jpg


mANrcth.jpg


gOk3IW0.jpg


CFdWp30.jpg


UKv0aKf.jpg


dAEiRqm.jpg


Ostatak:

http://www.pcgames.de/Rise-of-the-Tomb-Raider-XboxOne-258873/News/Studio-Besuch-bei-Crystal-Dynamics-Darum-wagt-sich-Lara-nach-Russland-1150628/galerie/2330630/
 
Return Of The Tombs: The Puzzles Of Rise Of The Tomb Raider

Ukratko za one koji ne mogu da otvore:
-Tombs are back in a variety of difficulty some large areas and some small. Most Ancient and some Modern and also Physic Puzzles will return.
-They also referenced how classic tombs made you go from point A to Point B to get something to go somewhere else in the Tomb would return.

-"We catch glimpses of catacombs sprawling over multiple floors. A waterlogged shrine with lakes of shimmering green murk that will no doubt test Lara’s diving ability"
-"We use the term ‘nested puzzles’, and part of that means having more than a single thing in a room, so as we make these rooms bigger you create this situation of, ‘Oh, I need to get up there to do that thing and then I need to get over here"
 
Poslednja izmena:
Ima ni neki info o release date na Xbone a i ostalim platformama kasnije?
 
Da ne dizem temu iz mrtvih o prvoj Tomb Raider igri, da li se u toku igre smanjuje kolicina QTE i sinematika? Nisam puno odmakao ali me je dosta iznerviralo to sto me igra stalno prekida.
 
nemerem virovat da cu ovo da napisem,ali bolje da se ceka i toliko,nego da se mlatim s' poluzavrsenim portom.
 
Sve je ovo lepo, ali meni nedostaje ono staro TR 1-2-3-4 izvodjenje - kada je Lara "teska", a ne arkadna i kada je akcenat na resavanju zagonetki, a ne na akciji.
 
Ocigledno niste skoro igrali TR 1-2-3-4. Kontrole su katastrofa.
 
Skoro sam igrao TR1 i mogu reci koliko god sam se onda divio toj igri i za današnje standarde ima atmosferu samo takvu ali to je sve. Upravljanje je sacuvaj boze, pravo mučenje.
 
Tomb Raider III pocetak u Indiji i prvi skok procenit i doci do sacmare, to su bila vremena lutanja i trazenja..
 
Skoro sam igrao TR1 i mogu reci koliko god sam se onda divio toj igri i za današnje standarde ima atmosferu samo takvu ali to je sve. Upravljanje je sacuvaj boze, pravo mučenje.
Ne bih se slozio da je mucenje, samo je stvar navike. Naravno da ne treba da se vracamo u to vreme (u smislu kontrola), uz iskljucivo budzenje grafike i nicega vise, ali to izvodjenje - sporije uz akcenat na zagonetkama... to je TR, a ne arkadizacija do besvesti i nazad.
 
TR je prestao sustinski da bude to kad je poceo da lici na Uncharted ;).
 
Prethodni TR su usrali QTEs najvise pa onda nedostatak zagonetki, sve ostalo je bilo manje-vise dobro...
 
Sporedni likovi, voice acting (oko ovoga se verovatno necemo sloziti :)), previse Michael Bay momenata...
 
Ne znam na koga mislis, ali meni je Camila kao Lara bila skroz OK.
Stavise ono njeno astmaticarsko dahtanje stvarno mi je stvaralo dojam da se Lara umara ili da je uplasena itd, a i TressFx mi je isto nekako ucinio zivahnom.
Ove druge likove i ne pamtim, premda sam ja toliko penio i psovao zbog QTEs da nema sanse da se setim bilo cijeg imena iz igre osim, jelte, Larinog...
 
Prošli TR je,po meni,bio pun pogodak.
Ok-nije bilo mnogo zagonetki,ali priča je odvela u tom smeru.
Razlikuje se skroz -ranije su bila istraživanja grobnica-ovo je bio čist survival rata protiv sekte.
Ne bi me čudilo da uskoro dođe neki kvalitetni remake ranijih delova-i smatram da ovaj model Lare podiže igru na novi nivo.
Nikad realnija-i nikad-iskreno -lepša.
 
Meni je Tomb Raider(2013)jedna od najboljih igara,ako ne i najbolja sto sam odigrao prosle godine.Da kasnio sam malo :)
 
Nazad
Vrh Dno