Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Mozete da opustite sfinktere. Timed exclusiva after all
 
Svejedno.. igra godinu dana stare je godinu dana stara. Nije to mali period.

I onda razbijajau glavu zasto toliko piraterije a pišaju po fanovima od kojih žive.
 
A da igra izlazi na vreme niko je ne bi ukrao sa neta :) ?
 
Svejedno.. igra godinu dana stare je godinu dana stara. Nije to mali period.

I onda razbijajau glavu zasto toliko piraterije a pišaju po fanovima od kojih žive.

Ne bih to nazvao pisanjem po fanovima nego biznisom. MS je debelo platio da TR bude exclusiva a Square Enix ce svejedno dobiti pare koje bi dobili da je izaslo odjednom za sve platforme jer ce ionako ko je hteo da kupi da je kupi i posle tih godinu dana.
 
Nije stvar u tome. Govorim o fanovima koji kupuju igre, kupuju box verzije. Kladim se da ce veci broj njih odustati uopste od kupovine.. i da ce je samo svuci sa neta i probati kada izadje. Iz inata se nece platiti. Godina dana je meni veliki period za neku igru a ovdje se ne zna ni koliko ce kasniti na PC.

Sa druge strane se slazem sa kritikama kako su odabrali najgoru platformu, odnsono, najslabiju. Ali MS ocito povlaci ocajnicke poteze da spasi proizvod.

John Cena - Naravno da je biznis ali biznis koji ne ide u prilog fanovima. Ne govorim samo o PC igracima, gsje su PS igraci. Niko od njih nece vidjeti igre dok ne bude outdated. Naravno da ih MS grudva parama ali kakve to veze ima sa igracima. Mogao je neko platiti da igra izadje sam ona Wii U pa da je "nikko" ne odigra.
 
Poslednja izmena:
Ponudjeni deal je sigrno bio dobar, tako da racunica je jednostavna, i mislim da bi svak normalan na mjestu Square Enixa uradio isto.
Ms ima love, a SE je ovaj ponudjeni deal dosao kao "kec na desetku" obzirom u kakvoj su situaciji trenutno.

Pre cesto se zaboravlja da ni jedan studio ne radi igre iz ljubavi, vec zbog love.
I Ms da hoce, moze vecinu multiplatform igara otkupiti al bukvalno.
Moze svima nam da hebe kevu i da moramo kupiti xbone.
Da su pametni pa da poguraju novcano Capcom i jeftino dobiu jos koju Exlusivu iz bogatog Capcom asortimana, uh.
Al ovaj puta pravu, al ne timed.
 
Mislim da je ovo odlicna vest za TR.
 
I sta bi na kraju,jel dolazi ovo i na pc/ps4 ili samo na xbone ili samo na pocetku ce biti za x pa posle na sve ostalo?
 
tombraider.jpg

1503_rottrbg_v01.jpg

2015-02-0318_09_18-uac7i.png


"Lara can now scale trees, hide in small bushes, and swim underwater."
 
Poslednja izmena:
Lepo..
Ali puzzles, kam' su puzzles?
 
- At least two different locations across the globe.
- Jonah is back from the first game
- Environment itself as the main antagonist.
- Cloth and herb to heal wounds.
- More than one of each weapon type.
- Variety of bows with different attributes.
- Weather system that animals and human enemies react to.
- Not sure if they confirmed a day night cycle or not, they mentioned "animals reacting to" time of day.
- Hub areas are two to three times bigger than previous game.
- Lara can climb trees, hide in bushes, swim.
- Pushing for pre planning aspect to engaging in combat, though sneaking past everyone isnt the goal.
- Tools for distracting enemies and luring them where you want them.
- You can lose the enemies after engaging them.
- Game informer says combat reminds them of the Last of Us.
- CD talks about doing more with tombs and puzzles this time around.
 

- CD talks about doing more with tombs and puzzles this time around.
Eve ih.:D

Inače, već počela kuknjava oko grafike na prvom screenshotu koji su izbacili. I, igra ipak izlazi i za Xbox 360 (bizarna odluka, nadam se da igra neće trpeti zbog ograničenja jedne matore konzole).
 
Ovo mi necemo poigrat ni za god-dvije. Sta ce moraju izbaciti i za 11god star hardver, da se samo prodaje na xone konzoli nebi sigurno imali nikakve zarade :d
 
Odlicno, znaci upgrade moze i da saceka...
 
From the puzzle part of the article.

- Want greater emphasis on puzzles this time.
- Talk of 'nested puzzles' returning from past Tomb Raider games; multi-stage puzzles.
- CD wants to integrate combat and traversal challenges into the puzzles.
- Still aiming to have the puzzles make sense in a realistic setting.


Nixxes rade 360 port dok CD radi na next-gen verziji, ne razmisljajuci o old-gen verziji.
 
Poslednja izmena:
Ako su te sličice stvarno iz igre onda grafika izgleda bolesno dobro.

Ima li vesti o PC verziji??
 
Ako su te sličice stvarno iz igre onda grafika izgleda bolesno dobro.
Ima li vesti o PC verziji??

Ove godine igra izlazi samo sa Xbone i X360, a kada ce ostale verzije... cak i Eidos tvrdi da ne znaju [sto je bullshit naravno].

Inace, mislim da je ovo 5. put da su joj promenili facu. :D
 
Nazad
Vrh Dno