Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Ne znam zašto se žaliti da igre nisu realne.
Da su realne bile bi preteške i nebi bile zabavne, a igre su baš to "zabava".
Klinac bi iko sa ovog foruma prekucao TR da je realan. Ubio bi jednog ili dva real life pametna protivnika i tu bi bio kraj.
 
Prekucao... sta ucini nesretna Jugodato i Radosavljevicu Zarko.
 
Taj termin sam pokupio od borisložača :d, al eto, kako bi ti ispravno rekao, po vuku?
 
Bolje nego novi hrvatski, "otkutijavanje" za unboxing ili "nagradnjača" za nagradna igra, itd. imaju i oni bisera.
 
neznam da li je vec bilo reci u ovoj temi o gamepadu, a ima 103 strane, nema sanse da pregledam sve, naime, uzeo juce gamepad od druga, neki reddragon seymor2, ili nesto tako, izkalibrisao ga, u mortal kombat xl radi super, sve kako i treba, a u TR ga uopste ne vidi..... sinoc guglao, kazu da ima neki fajlovi koji se ubace u folder gde je rottr.exe i onda radi gamepadi - ali na tom sajtu vidim sve sem linka ka tim fajlovima, drugi kazu neki x360ce emulator, koji sam pokrenuo , ali iako sam ga podesio, gamepad i dalje ne radi....
zna li neko resenje za ovo?
 
Znam ja jedno resenje al ne znam dal ce ti se svideti.... Kupi xbox dzojstik, zicani ili wireless. Sa njim nema sta da se zezas oko podesavanja, samo udzekas i radi
 
Za wireless treba prijemnik.
 
Za kontrolere od xbox one s I novije dovoljan je bilo koji bluetooth i win 10, nije potreban njihov prijemnik.
 
Poslednja izmena:
neznam da li je vec bilo reci u ovoj temi o gamepadu, a ima 103 strane, nema sanse da pregledam sve, naime, uzeo juce gamepad od druga, neki reddragon seymor2, ili nesto tako, izkalibrisao ga, u mortal kombat xl radi super, sve kako i treba, a u TR ga uopste ne vidi..... sinoc guglao, kazu da ima neki fajlovi koji se ubace u folder gde je rottr.exe i onda radi gamepadi - ali na tom sajtu vidim sve sem linka ka tim fajlovima, drugi kazu neki x360ce emulator, koji sam pokrenuo , ali iako sam ga podesio, gamepad i dalje ne radi....
zna li neko resenje za ovo?

Ubaci igricu samo u steam library ( nema veze i ako nije steam igrica ) kalibrisi gamepad prvo u opcijama od steam-a, i onda u gamelist desni click na ikonicu i edit steam controller configuration ako ti komande nisu kako ti hoces. Ja tako koristim moj 15 godina star, radi bez problema ^^

Da bi ti controler radio, moras igricu startovati iz steam-a.
 
Poslednja izmena:
resio sam na drugi nacin, skinuo sam neki xbox360ec emulator, i tu ispodesavao, dodao exe fajl od rottr u taj emulator, snimio, i sad radi, i dobro radi

hvala svima u svakom slucaju :)
 
nalazim se trenutno u jednoj od skrivenih pecina u delu "soviet installation".

na slici se vidi gde sam, neznam kako da stignem do te cisterne, sta god da uradim, one dve letve za koje se zakacim, otpadnu u vodu, i ja sa njima..... jel nekom pri secanju mozda kako ovo resiti?

Rise of the Tomb Raider Screenshot 2019.11.22 - 20.25.59.68.jpg
 
nalazim se trenutno u jednoj od skrivenih pecina u delu "soviet installation".

na slici se vidi gde sam, neznam kako da stignem do te cisterne, sta god da uradim, one dve letve za koje se zakacim, otpadnu u vodu, i ja sa njima..... jel nekom pri secanju mozda kako ovo resiti?

Pogledajte prilog 277555

Umesto cekanja na forumu, brze ces pronaci resenje kada:

1) odes na youtube.com
2a) ukucas u pretragu "rise of the tomb raider soviet installation"
2b) ukucas u pretragu "rise of the tomb raider ancient cistern"


:d
 
Poslednja izmena:
nalazim se trenutno u jednoj od skrivenih pecina u delu "soviet installation".

na slici se vidi gde sam, neznam kako da stignem do te cisterne, sta god da uradim, one dve letve za koje se zakacim, otpadnu u vodu, i ja sa njima..... jel nekom pri secanju mozda kako ovo resiti?

Pogledajte prilog 277555

Ako se dobro secam, tu moras da poplavis prostoriju iz vise izvora da bi se podigao nivo vode. Gledaj gde su moguci otvori za vodu i kako mozes da ih dignes u vazduh.
 
Umesto cekanja na forumu, brze ces pronaci resenje kada:

1) odes na youtube.com
2a) ukucas u pretragu "rise of the tomb raider soviet installation"
2b) ukucas u pretragu "rise of the tomb raider ancient cistern"


:d

ma ja to samo zbog toga, da vidite da i ja igram neki SP :D :D :D

salim se, fala za odgovore :)
 
do danas sam povremeno igrao narodnu verziju ove igre, danas instalirao oridjidji..... definitivno nemam pojma gde je narodnjak snimio pozicije, a oridjidji ih ne vidi...... kad ucitam narodnjak, pozicije su i dalje tu?

ima li ko ideju gd ebi to mogao naci i prebaciti, da ne prelazim sve ispocetka?

hvala
 
ili sam retard ili ja ovo stvarno nemogu da nadjem nigde....
 
Verovatno zavisi od verzije narodnjaka koju si skinuo... za CPY varijantu je, kao sto gorgilije rece, u My Documents, pa u njihovom "CPY_SAVES" folderu imas podfolder "391220" gde se nalaze svi .dat fajlovi.
 
Nazad
Vrh Dno