Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Finalni ce izgledati lepse 100 puta od ovog, mada u poredjenju sa 5s (space gray) mislim da nece biti lepsi, mada je to vec subjektivno.
Ali ovako "plasticno" i nikakvo nece sigurno izgledati
 
Pa to vjerovatno i jest plastična maketa koja je odradjena pomoću 3d printera. Poslije toga je ofarbana metalik bojom i eto iPhone-a 6.
 
Poslednja izmena:
Prednja strana bi mogla biti sličnija ipad airu.....
 
ista prica svake godine,a onda kad izadje nastaje ono wooow,ludilo i svi brze bolje prodaju svoje prethodne modele da bi kupili najnoviji.
 
Uskoro će znači i korisnici Apple-a početi da secaju "televizore" :d
 
I izgubiti veliki argument protiv top android telefona. Odjednom ce "televizor" postati u redu.
 
ja ne znam sta je ovde lepo, lepsi mi je 5s
 
Sta se toliko lozite oko svakog novog ajfona i nagadjate vec 13 strana? To ovi iz epla vole, da se masa nalozi i da drhti dok oni ne izbace novi ajfon. Cekajte i videcete kakav je. Nisam protivnik epla, i sam koristim ajfon ;)
 
Pogledaj teme za ostale flagship-e (S5, M8, G3...), uostalom pogledaj bilo koji sajt koji se bavi mobilnim tehnologijama i videces da se svi bave time...
 
9to552.png
9to553.png


Super izgleda u ovoj boji. Mada meni se i ovo svidja:

sonny.jpg
 
Meni su ruzne te plasticne linije. Nekako su debele i nezgrapne...
 
Nije los crni taj odozgo, mada mi je 5s space gray izmišljen za ovo. Isto kao i 4s crni
 
Sada je vec skoro izvesno da ce ovo biti dizajn. Ti tregeri tj. linije izgleda ostaju...ebiga :(
 
Meni se svidja i ja jedva cekam da izadje i da ga pazarim
 
Zasto ljudi vole godinu dana ranije da krenu u mastanje, i to bez ikakvog razmishljanja i smisla lupetaju karakteristike...
 
Зато што ће оно што крене као гласина постати стварност, кхм скенер отиска..
 
Počinju ozbiljno dq smaraju news sajtovi sa beskonačnim ponavljanjem slika dummy telefona...
 
To ne poskupljuje cijenu proizvoda, iPhone je vec dovoljno skup tako da ce cijena ostati ista :D To je samo dodatak koji ce opravdati Apple pred kupcima koji to vide kao veliki napredak, a za njih u proizvodnji to i nije neki trosak.

Pravi trosak za kompaniju je izbor boljih materijala od kojeg ce hardver biti uradjen, zastita ekrana, softverska optimizacija. Ti senzorcici su boranija sto se tice cijene....
 
Po mom mišljenju, 32 giga interne memorije na osnovnom modelu umesto dosadašnjih 16 bi bilo od mnogo veće praktične koristi ( i ostavilo bi mnogo bolji utisak) od nekakvih senzora za vlažnost vazduha ili podataka o broju otkucaja srca.
Ciljna grupa proizvođača telefona nisu penzioneri, već mlađa populacija (15-34 godine) koja nema zdravstvenih problema i apsolutno je nezainteresovana za taj zdravstveni aspekt upotrebe telefona. To nije put kojim telefoni treba da se razvijaju.
 
Tesko je pricati o potrebama jer nemas informacije sa terena na svjetskom nivou. A upravo to velike firme placaju socijalnim mrezama :d da se sazna sta ljudi traze od telefona. Mozda na svjetskom nivou nije bas bajna zdravstvena situacija. Lako se da vidjeti da svi veci igraci pucaju na tu zdravstvenu brigu, nije to slucajno :-devil-:
 
od nekakvih senzora za vlažnost vazduha ili podataka o broju otkucaja srca.
Ciljna grupa proizvođača telefona nisu penzioneri, već mlađa populacija (15-34 godine) koja nema zdravstvenih problema i apsolutno je nezainteresovana za taj zdravstveni aspekt upotrebe telefona. To nije put kojim telefoni treba da se razvijaju.
Ma kako da ne, u Americi je trend i kultura vežbanja i slobodnih aktivnosti mnogo više izražena nego u Evropi i mnogima su ti senzori zanimljvi. Ciljna grupa su i sportisti, planinari, pomorci, osobe sa hendikepom kojih zajedno ima na desetine miliona (u USA imaš 8 miliona registrovanih trkača rekreativaca) pa ti vidi u kom pravcu treba da ide.
 
Poslednja izmena:
Moze se i tako definisati. Uglavnom, niko tu ne radi napamet. Sve je to fino isplanirano i ispitano unapred :-devil-:
 
Po mom mišljenju, 32 giga interne memorije na osnovnom modelu umesto dosadašnjih 16 bi bilo od mnogo veće praktične koristi ( i ostavilo bi mnogo bolji utisak) od nekakvih senzora za vlažnost vazduha ili podataka o broju otkucaja srca.
Ciljna grupa proizvođača telefona nisu penzioneri, već mlađa populacija (15-34 godine) koja nema zdravstvenih problema i apsolutno je nezainteresovana za taj zdravstveni aspekt upotrebe telefona. To nije put kojim telefoni treba da se razvijaju.

Kolicina GB apsolutno nema veze sa senzorima i ne treba da zavisi jedno od drugog. Jer treba i povecati memoriju a i senzori, da se ne koriste ne bi ih svi ugradjivali.
Za memoriju se slazem ali za senzore ne. Ako ih ja ili ti ne koristimo ne znaci da ih omladina i malo stariji pa i oni najstariji ne koriste. Ne mozes tako napamet da pricas.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno