Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Само сам се питао када ће урадити тако нешто, морају по сваку цену да се разликују :mad:
 
Која је логика иза тога да ти слушалице имају Lightning конектор?
Шта ако хоћеш да слушаш музику док ти се телефон пуни? Такође, која је поента таквих слушалица ако не могу да их користим са Меком?

Много логичније би ми било да направе бежичне слушалице.
 
Slazem se da je apsolutno glupo.
 
Samo neka ostave 3,5mm ulaz.
 
Nece ga ostaviti. Verovatno ce postajati adapter lighting to 3.5 ali definitivno su rešili da ga izbace.
 
Poslednja izmena:
najbolje wireless. najvise mrzim kabl od slusalica
 
Znacim kupim Bang&Olufsen sluske od 200 i kusur evra koje ce mi na iPhone 6 biti neupotrebljive, zaista ih ne razumem.
 
Ma sta vam je, bice neki adapter za 3,5mm. Pa nisu ludi.
 
I to ce da lici na sta?! Da su ljudi pametni pa da niko ne kupi tel dok ne naprave neke stvari kako valja!!
 
Napisao sam da se vest ne odnosi na iPhone 6. Navodno je 3.5mm headphone jack između ostalog prepreka u daljem smanjenju debljine uređaja...
Ma gluposti, pa tanji uređaj povlači lošu ergonomiju, ne treba nam ogledalce... Bolje da pojačavaju bateriju a debljinu ne diraju.

Inače, imam BT stereo slušalice i BTLE merač otkucaja srca, probao sam jednom da trčim (slušam muziku sa uključenim meračem uz korišćenje neke od aplikacije sa GPS snimanjem) i za 4 časa, iP5 potroši nešto više od pola baterije, 53-55%!!! To je nenormalno! Zamisli da ne krenem od kuće, nego da odem u neki drugi grad, baterija ne bi izdražala do kraja trke! Zato samo slušalice sa žicom!!!
 
Znacim kupim Bang&Olufsen sluske od 200 i kusur evra koje ce mi na iPhone 6 biti neupotrebljive, zaista ih ne razumem.

I sad ćeš lepo da kupiš Beats sluške za 300 i kusur evra, savršena poslovna logika, šta tu ima da se ne razume?
 
Poslednja izmena:
Ne razumem zasto prepravljati nesto sto Svi uredjaji imaju i nesto sto savrseno funkcionise?
 
Jer im se može? Krenuli su sa svojim usb povezivanjem sad će i sa ovim. Jednostavno žele da se razlikuju i da ugrabe još više i više para ako ti crkne kabl ili (u skorije vreme) sluske.
 
Ja ne bi izletao pred rudu dok ne bude zvanicno... ;)
 
brutalan,kao i ipad!

Pojavile su se i slike zadnjeg dela,koji se poklapa sa zadnjim delom na ovom snimku.
 
U opste ne izgleda lose, ali taman sam se navikao na ostre ivice, a oni ih opet zaoblili :)
 
ja cu zameniti ip4 za ip5 samo zbog ios8 :(
 
ja cu zameniti ip4 za ip5 samo zbog ios8 :(

Ја бих ти предложио, ако можеш, да узмеш 5Ѕ јер се, осетно, види разлика када се користе упоредо оба телефона. Говорим из искуства власника 5це...
 
skupo
 
Знам да јесте... али ти је барем најсвежије што се хардвера тиче и заиста ће моћи да ”преживи” ову ругобу од 6це (за мене до 7це).
 
Неки Тајванац је наватао да ли прототип или макету...

jimmy_lin_iphone_6_3.jpg


Гледам и колико ми се чини, оквири око екрана (са стране) су мањи а и ови делови изнад и испод су ужи... ко зна, можда и не буде комплетан ужас да се држи у руци. (и даље су леђа ружна са оним тракама за антене... па телефон изгледа као ружна верзија М8).

http://www.macrumors.com/2014/06/11/jimmy-lin-iphone-6-mockup/
 
Надам се да позадина није коначна, изгледа као препеглани хтц :sceptic:
 
Kao htc umotan u foliju koji je izgoreo na ringli :d
Dok zvanično ne objave, ne treba mnogo obraćati pažnju.
 
Nazad
Vrh Dno