Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Bice vrh..
Nadam se da ce u izradi biti staklo ili aluminijum,da vise lici na iphone nego sto je sada slucaj sa 5-com i 5S-om.Dobro oni sada izgledaju ali nekako mi nisu glamurozni kao kad je izasao iPhone 4 tj iPhone 4S
 
Imam i 5 i 4s, sve je stvar ukusa - po meni je 5-ica lepsa i elegantnija...
 
Definitivno se nadam da nece ovako izgledati pozadi:

screen-shot-2014-05-05-at-8-24-42-am.png


kao tregere da ima...
 
Ako bi to bio pouzdan info, onda je mock-up. Gde ne izgleda sve 100%. Kreni od blica pa dalje...
Šta se cimate kako može da izgledao? Kad se prestavi videćemo kako izgleda. Nikad me ne zanima kako može da izgleda, baš me briga, gledam finalni proizvod.
 
@ays: ako se ispostavi da je to pravi dizajn qq... Mada opet dok ne vidis uzivo i ne uzmes u ruke...
 
Svaki dan spamuju jedno te isto...
 
Zato sto niko, u stvari, nema ideju sta ce da predstave pa lupaju gluposti samo zarad nabijanja posete.
 
Očekivano u sepembru.
Samo da nastave jednom godišnje da izbacuju modele. Trend sa androidom na svakih 6 meseci nov model mi se ne sviđa.
 
Samo da konacno ture notification led...boze 2014 je!!
 
jos bolja ideja!! Jel ima negde peticija da glasam za ovo?!
 
Ima na ledinama :d
 
Videćemo kako će sve rešiti.
 
Нисам знао да оволико људи жели лед диоду на ајфону
 
Led obaveštenje ima i sad, ali, blic sija u toku poziva, kada prestane poziv ne sija da te obavesti o propuštenom pozivu. Mora da se aktivira, nije aktivirano automatski.
 
Ne znam ljudi, ali po meni LED notifikacija nije nista posebno. Nisam bas fan toga, a sto se tice veceg displeja na iPhone 6 okej, ali opet 4,7icnh-a mi je veliko, korisnik sam iPhona 4 i 3.5incha jeste mozda mali displej ali mene sluzi a sto se tice 5 i 5S displej od 4incha je skroz okej. Ako hoce da idu na veci displej mislim da 4,3 je pun pogodak. Po meni to je idealna velicina. Fan sam telefona sa manjim displejom.
Opet kazem po meni svako ima svoje misljenje.
 
Ja sam rekao 4.5 po meni idealno posto imam veliku saku, ali 4.7 ce mozda biti previse ako ne izmene iOS (iz istog razloga Android ima navigaciju na dnu telefona).
Sto se tice notification LED-a meni bi mnogo znacio jer sam navikao na njega - sa iPhone mi se desava da ga ostavim na radnom stolu, vratim se, nastavim da radim da ga ne upalim i ne vidim da mi je stigao mail ili da imam propusten poziv. Takodje ok sto poruke vise puta zvone ali nekad je iritantno kada nesto radis pa ne mozes do telefona a on ti svako malo zvoncka da te podseti. Zato je po meni bolji LED notif.
 
Meni je i 5 inca malo, 5.5 idealno (iako imam male ruke)
 
Ne znam ljudi ja sam presao sa gnex-a na iphone5 znaci sa 4,65 na 4 i mnogo mi vise prija velicina od 4 tj najvise mi odgovara to sto je telefon uzak pa mogu komotno jednom rukom da ga koristim. Najvise bih voleo da izbace jedan s 4 jedan sa 4,5 i 5,5 pa nek vozi svako sta mu najvise odgovara.
 
Ја тренутно на 2.55" па ми 4" неће бити проблем :d Користио сам једно време С2 и никако ми се није допао јер је широк и не стоји ми лепо у шаци, притом нису мале шаке у питању ,)
 
Meni je i 5 inca malo, 5.5 idealno (iako imam male ruke)

Meni je i 5.5" malo. Da se ne lazemo ne moze se komotno citati ni gledati video sadrzaj na tako malim ekranima. (znam da to ne treba da bude glavna namena telefona ali tako je)
Nazalost ne moze da zameni tablet.
 
Nazad
Vrh Dno