Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Screenshot_2021-11-19-13-50-53-245_com.android.chrome.jpg
p
Ja sam isto probao da peoverim preko imeia pisalo je valjda da nije zakljucan ali nisam bio siguran cudan sajt bio. A printskrin je sa oficijelnog eplovog sajta tu sam kucao serial tu nista ne pokaze bitno.
Sta znaci pakovan tel
 
To ti nista ne znaci :) samo ako si dao imei sa ploce ( settigs/general/-about ili *#06#) onda nema fmi ukljucen
 
Izvini a jel taj fmy isto sto i termin "zakljucan na icloud"? Imei sa kucao prvo sa poledjine ali cini mi se da je kraci i nije mi nista na imei chekeru izbacilo tj izbacilo je da je nepostojeci imei. Ovaj sto sam postavio ovde je onaj iz telefona tj iz general settings-about.
 
Pretpostavljam da to pakovanje ima veze sa mutnim radnjama. Nemam pojma ja bi voleo da znam a prodacu ga svakako nije neka lova pa da necu moci da spavam. Mozda je menjan poklopac nemam pojma :D
 
Ja ne znam nista nego da postavim sliku
Ukratko da li ce traziti nesto od podataka pre reseta i ako se resetuje da li ce nakon reseta moci normalno da se koristi i nece biti zakljucan u bilo kom smislu. Eto to me zanima posto tu ima nekih slika i ulogovana je na fb tako da to sve pre prodaje svakako moram kompletno izbrisati. Ako ne trazi neke sifre ja cu ga resetovati i to je to, ako trazi onda sta da radim sat vremena viber cedjenja sa tetkom pa valjda dodjemo do passworda u narednim danima
 

Prilozi

  • IMG_20211119_142043.jpg
    IMG_20211119_142043.jpg
    114.8 KB · Pregleda: 52
Ja ne znam nista nego da postavim sliku
Ukratko da li ce traziti nesto od podataka pre reseta i ako se resetuje da li ce nakon reseta moci normalno da se koristi i nece biti zakljucan u bilo kom smislu. Eto to me zanima posto tu ima nekih slika i ulogovana je na fb tako da to sve pre prodaje svakako moram kompletno izbrisati. Ako ne trazi neke sifre ja cu ga resetovati i to je to, ako trazi onda sta da radim sat vremena viber cedjenja sa tetkom pa valjda dodjemo do passworda u narednim danima
Iskljucen ti Find my,Mozes da uradis hard reset slobodno
 
Drugar dao ćerkici iPhone 6, jel realno da na njega ne može da instalira Viber, jer je ostao na ios12 valjda, a za instalaciju Vibera treba bar 14 ?

Ima li rešenja ili joj ?
 
Loguj se na App Store sa nekim Apple ID nalogom preko koga je već skidan i možda ti ponudi da skineš poslednju kompatibilnu verziju.
 
Nazad
Vrh Dno