Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Koji program?
 
Šta mogu da očekujemo od ovog uredjaja,kupio sam nov kod operatera povoljno na rate. Koji manje eur-o od 300.
Imao sam Iphone SE i ovo je sporije, pa me interesuje, podrška koliko će realno trajati i koliko vremena će telefon biti upotrebljiv pošto ovo nije baš baš, super baš fluidno kao što je SE bio kad je bio nov.

Razlog zašto sam uzeo je što mi je odobreno na 24 rate bez kamate i što sam hteo zvanično nov, ne bih da riskiram sa malim radnjama.
I drugi razlog je što su novi budžet iphone telefoni preskupi. SE sam kupio na izlasku i koštao me oko 390e u USA.

Govorim o iphone 6 sa 32gb.
 
Nije mi jasno zašto si to uradio. Da je 6S pa u redu ali ovo je star telefon i jako je spor, SE je babaroga za 6. Podršku ne znamo, baš i ne verujem da će da podržava iOS 13 jer je spor i star uredjaj. Možda, ne znamo. To smo mislili i za 5S za 12 ali eto. Taj odgovor ne možeš da dobiješ 100% sa sigurnošću. Btw za 300€ si mogao da kupiš 6S nov


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bacene pare ako si za 6 dao 300eur...
 
Ljudim imam jedno pitanje pa da ne pokrecem novu temu pitacu vas ovde. Drugarici se pojavila neka aplikacija na homescreenu koja se zove BW a ikonica izgleda kao na slici bw.jpg. Pokusala je da izbrise al se opet vratila. Ona ne zna dal je virus il neka sistemska posto nije nista instalirala. A ni ja ne znam nista o iosu pa da pitam vas :D
 
Ljudim imam jedno pitanje pa da ne pokrecem novu temu pitacu vas ovde. Drugarici se pojavila neka aplikacija na homescreenu koja se zove BW a ikonica izgleda kao na slici Pogledajte prilog 269418. Pokusala je da izbrise al se opet vratila. Ona ne zna dal je virus il neka sistemska posto nije nista instalirala. A ni ja ne znam nista o iosu pa da pitam vas :D

Na novom uredjaju? Na polovnom koji je skoro kupila? BW mi upada kao apikacija za mobilno bankarstvo BW banke u Nemackoj, ili neke druge informacije iz Baden-Württemberg-a. Ako je prethodni vlasnik nesto pogresno brisao pa ostala neupotrebljiva aplikacija... Moze biti svasta, ne mora da znaci.
 
Zamenjena baterija, s ponudom od 4800 za orginal, kako da proverim koja je ugradjena u telefon, kopiju su nudili za 3000, malo mi je sumnjivo jer u produzetku zdravlja baterije stoji servis ??
 
Za te pare si je mogao zameniti u ovlascenom servisu pa ne bi morao brinuti. Ne znam kako da proveris da li je original.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad i na kopijama pise health... Cak ne pise ni to service.
 
Znači kopija je ako pise service?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa da i na originalima koji imaju preko 1000 ciklusa... ali ovde pise i helath sto mi je izuzetno cudno.. ovo nisam vidjao , neka proba restore mozda skine service.
 
Ako si bio u servisu koji nije ovlašćen, baterija je kopija 99%.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Svratio sam danas u iStyle u Promenadi, pa sam pokazao telefon i radniku se čini da je stavljena org baterija ali mu je čudno što piše service, i pretpostavlja da nije dobro stavljena
 
Kako moze da mu se cini? Ja sam kopije u 6 stavljao gde ne pise service i gde je proizvodjac isti koji pravi original baterije :) ali nije :) i veruj mnogo je jeftinija
 

Prilozi

  • 63075A69-9D1B-4C3D-B7FB-ABFB3DCE3648.jpg
    63075A69-9D1B-4C3D-B7FB-ABFB3DCE3648.jpg
    866 KB · Pregleda: 103
  • 9C4E8718-DCEE-49F9-8929-CE6298D18C58.jpg
    9C4E8718-DCEE-49F9-8929-CE6298D18C58.jpg
    1 MB · Pregleda: 104
Poslednja izmena:
Uradi restore i ako i dalje stoji onda je do baterije. Ja kad sam menjao bateriju na 6 stajalo mi je service i crtita dva dana dok nisam uradio restore


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pozdrav ljudi,6s+ mi radi samo za telenor mrezu,da li postoji mogucnost da se otkljuca za sve mreze uz pomoc nekog alata u kucnoj radinosti ?
 
Meni je zadnjih par dana haos sa baterijom isprazni se posle 6-7 sati i to malte ne stand by režima. Ima neka aplikacija da se prati šta crpi bateriju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa imaš naravno ovo u settings, ne treba ti više
b774ac5bacf62cb5ac6ce439e34671ef.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Može da gura još malo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moj savet iStyle. Makar ćeš imati ljudski bateriju, original i nećemo morati da se pegledaš da je ugradjuješ itd. Neku drastičnu razliku nemoj da očekuješ svakako, biće bolja ali ne savršena


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moj savet iStyle. Makar ćeš imati ljudski bateriju, original i nećemo morati da se pegledaš da je ugradjuješ itd. Neku drastičnu razliku nemoj da očekuješ svakako, biće bolja ali ne savršena


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Mozes li mi otprilike reci koliko traje nova baterija ukoliko je zamenim u istyle-u ? Trenutni SOT mi je oko 2.5h maksimalno.
Da znam da li da menjam uopste, jer ako je razlika 10% da ne bacam 5.000 din.
 
Poslednja izmena:
Hmm ja sam imao iPhone 6 do pre 5 meseci i battery health mi je bio 100% i ono gurao je oko 4h SOT. Ako uključim low power mode išao je i preko 5h
Sad sam prokopao galeriju, imao sam dosta skrinšotova od SOT iz settingsa ali sam ih skoro izbrisao. Našao sam samo ovaj, koji je promakao. 23 minuta korišćenja i i dalje 100%. Sećam se da sam mogao otprilike da koristim telefon 50 minuta i tek onda bi došo na 89/90%
122963b6d87a2d583b2cc689e023fea0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Usage i sot nije isto...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno