Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Pa prodao je kao "original", imale su i jeftinije.. Gde imaju u Bgu baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Original samo u ovlašćenim servisima...
 
Konraltoraj clana mikenzi samo oni imaju originale (istyle)
 
Spremi oko 10000 ako ces da menjas bateriju u ovlascenom servisu + jos oko 2000 za dijagnostiku
 
Hvala. Inace, rekose mi da nisu uopste otvarali telefon vec samo sistem pokusali da flesuju, ali ko zna sta se desilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
za iPhone 6 je baterija 9290 i u slučaju da se menja dijagnostika se ne naplaćuje. Ako korisnik ne pristane na zamenu baterije naplaćuje se 2500 RSD za dijagnostiku.
 
I napomeni mu da ako su mu sj telefon u kvazi servisu da mu nema pomoci - vecina njih ako posumnja na neki chip proba odmah reflow i cesto i ne zastiti komponente pa spali nesto usput...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nositi Apple uredjaj u neovlasceni servis ne samo u Srbiji je jednako hara kiriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Odneo sam telefon u neki servis, momci ga otvorili, ocistili, zatvorili i telefon radi normalno. Ceh 600dinara. Ko zna sta se desilo sa telefonom...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno pitanje , kad me neko zove crn mi ekran i ne mogu da se javim ni da otkljucam nista, moram da prekidam poziv i da ja zovem? to se desava odkad sam update softver?
 
Ne znam gde bi drugo postavio pitanje pa cu ovde postaviti :) Nasao sam prelepu metalnu masku, ali je problem cena od $2000.

Zanima me da li je neko primetio metalnu masku slicnog izgleda, ali da je normalna cena.

Slit Squair for iPhone 6

squair-the-slit-iphone-6-dress-case-3.jpg
 
Mislim da sve te metalne i aluminijumske maske smanjuju jacinu signala pa cesto budes i nedostupan.
 
Onda bi valjalo da ima ovakva, a da je bar uradjena od neke kvalitetne plastike. Prelepa je maska!
 
Ne znam ali meni se mnogo svidela ona fora od dbranda Grip case..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
apple trenutno potpisuje stare verzije iosa.....koji najbolje radi na ip 6s 10.2 10.2.1 ili 10.3?
 
Odradio sam Saigon JB ali na par dana telefon se samo ugasi i reboot-uje u default non jb state... Ima li drugi nacin za JB a da nije Saigon (u pitanju je 10.2.1)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel znate neki dobar servis u NS pukao ekran na iphone 6?
Moze i na privatno ako je protiv pravila.
 
I oba klipa su bila par desetina puta [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Naravno i rekao je da je neisplativo sami da sklapamo jer je u opremu i ploce itd uklozio nekoliko hiljada evra :) unistio je desetinu 6s ploca itd
 
I previše cimanja da sve osposobiš..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da da strasan covek :D
Predpostavio sam da je bilo al reko za svaki slucaj.
 
Da li uzimati novi ip6?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Ne. Samo 6S pa naviše.
 
Nazad
Vrh Dno