Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Valley of threats od istine ima samo da je bio Jomkipusrski rat, da je, između ostalog, napadnuta baza na Hermonu i da su vođene ozbiljne tenkovske borbe... Sve ostalo pa i likovi je fikcija.
Pa to sam i rekao, istinit događaj, ne da su svi likovi autentični...
 
The Sinner s02
Meni legla sasvim ok.
Počeo s03, da nije Pulmana ne bi me držao entuzijazam.
Alienist s02 sam čekirao za NGpraznike.

Počeo The Wire posle odgledanog Bosch.
Vrhunsko i jedno i drugo.
Bosch mi ipak malo bolji zbog Titusa i njegove harizme.
Mada žica ima drugačiju priču.

Ovo ludilo s koronom je s jedne strane ubilo bioskope i blokbastere ali s druge strane dalo takav spid striming servisima da to nije normalno.
Čak je i prosečnom Srbinu, čitaj "meni i većini ovde" postalo jasno da za dve bioskopske karte može da plati čak i par striminga mesečno, tipa Netflix Amazon... i dobije HD ili 4K sadržaj na izvolte.

Eto bar neka vajda od ovog sr@nja sa kovidom.




Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Meni Ozark tesko sr.nje, ali zaista,.dosadno, sporo..odustao nakon 1.sezone

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Meni Ozark tesko sr.nje, ali zaista,.dosadno, sporo..odustao nakon 1.sezone

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Meni odgovaraju spore serije. Uspava me lepo [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Plus ima ona iritantna devojka, uzas..hahaha.super fora za uspavljivanje

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Americans, medju najboljim serijama koje sam odgledao bez problema.

tenor.gif


Najupečeatljiviji su mi motivi ljudi da izdaju svoju zemlju ili ideali za koje se zalažu. Neverovatno kako su uspeli da prikažu da ti ljudi nisu mislili da izdaju svoju zemlju već su radili to za veće dobro. Hvala bogu pa je takvih i bilo. Naravno ne mislim da je bilo baš kao u seriji ali nekako jeste bilo i uvek će biti.

Gluma maestralna.

BTW Iritantna devojka iz Ozarka se i u Amerikancima pojavljuje.

Ozark iako spor nije serija za preskakanje.
 
Americans, medju najboljim serijama koje sam odgledao bez problema.

tenor.gif


Najupečeatljiviji su mi motivi ljudi da izdaju svoju zemlju ili ideali za koje se zalažu. Neverovatno kako su uspeli da prikažu da ti ljudi nisu mislili da izdaju svoju zemlju već su radili to za veće dobro. Hvala bogu pa je takvih i bilo. Naravno ne mislim da je bilo baš kao u seriji ali nekako jeste bilo i uvek će biti.

Gluma maestralna.

BTW Iritantna devojka iz Ozarka se i u Amerikancima pojavljuje.

Ozark iako spor nije serija za preskakanje.
Ostade mi još 18 epizoda do kraja.
 
"Iritantna devojka" (= beli maslačak :D ) je odlična u obe serije. Tako da se tim komentarom kao bonus na tvrdnju da je Ozark sr*nje se samo dodatno zakopao i ide na listu ljudi čije preporuke idu na "do not watch" listu a ono što im je kao dosadno ćemo odmah da gledamo.
Ozark svakako nije remek-delo nivo serije ali je i više nego gledljiva i zabavna (pa makar to bila i jeftina zabava) za razliku od većinu đ*breta koje se snima, gleda i ovde na temi preporučuje...
 
Poslednja izmena:
"Iritantna devojka" (= beli maslačak :D ) je odlična u obe serije. Tako da se tim komentarom kao bonus na tvrdnju da je Ozark sr*nje se samo dodatno zakopao i ide na listu ljudi čije preporuke idu na "do not watch" listu a ono što im je kao dosadno ćemo odmah da gledamo.
Ozark svakako nije remek-delo nivo serije ali je i više nego gledljiva i zabavna (pa makar to bila i jeftina zabava) za razliku od većinu đ*breta koje se snima, gleda i ovde na temi preporučuje...
Najbolje pisati ovde posle gledanja serije, nikako u sred..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pa lepo piše "odgledane...."
 
Odbindžovao danas “Damin gambit” na Netflixu.
Nije loša serija.
 
Odgledao rusku to the lake, uprkos 1080p snimku. Nije lose ali brzo se zaboravi.

Mandalorian ako nastavi ovim tempom s02e08 ce biti 10/10. Mada ce tesko nadmasiti sedmu epizodu.

Po imdb ocenama deluje da je slaba gledanost. Ista prica kao Firefly, vrhunska sci fi serija koju ne gleda dovoljno ljudi.
 
Poslednja izmena:
Undoing
The Undoing...
Težak spojler!!! ...s druge strane. Već negde oko treće ili četvrte epizode bio sam ubeđen da je tu postojala i Džonatanova trojka Elena, Grejs i fakin Silvija koja mi je ujedno bila prvi pik i sumnivica za razbijanje Elenine lobanje nakon što sam eliminisao uvek sumnjivu Grejs.
Da i meni je Sylvia bila prvi pik posle 3 ili 4 epizode kad je priznao da je imao jos jednu nebitnu ljubavnicu a i znamo da ga je branila u sporu oko posla...Drugi pik mi je bio da se cela prica vrti oko caletovih para... Ali ok i ovo je logican kraj kad se usporedi sa knjigom iz koje je potekla serija.
 
Fauda odlicna..keva izbindzovala ja sam na 3.ep ,malo cudno trajanje ep po 32-33 min

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Undoing

Da i meni je Sylvia bila prvi pik posle 3 ili 4 epizode kad je priznao da je imao jos jednu nebitnu ljubavnicu a i znamo da ga je branila u sporu oko posla...Drugi pik mi je bio da se cela prica vrti oko caletovih para... Ali ok i ovo je logican kraj kad se usporedi sa knjigom iz koje je potekla serija.
Još oni pogledi u sudu... :)
 
Jel gledao neko The Rookie?

Odgledao Firefly, vrh serija, bas greota sto nema vise sezona... Tako je nekako odmerena serija na neki opicen nacin, prodje epizoda ko nista...

Uglavnom, bacio sam pogled sta je jos radio Nathan Fillion, a The Rookie je noviji, ima dobru ocenu i nema milion sezona, doduse ima vec 40 epizoda.
 
Jel gledao neko The Rookie?

Odgledao Firefly, vrh serija, bas greota sto nema vise sezona... Tako je nekako odmerena serija na neki opicen nacin, prodje epizoda ko nista...

Uglavnom, bacio sam pogled sta je jos radio Nathan Fillion, a The Rookie je noviji, ima dobru ocenu i nema milion sezona, doduse ima vec 40 epizoda.
Nathan je verovatno najveći komercijalan uspeh postigao saserijom Castle sa Stanom Katić.

Rookie je najnovije i onako nešto osrednje a prekid serije Firefly je jedna od najvećih grešaka u TV produkciji.
Sreća pa su bar snimili film Serenity da zaokruže priču, ali opet i šteta jer su sa tim filmom pobili par ljudi bez kojih nastavak serije ne bi bio moguć.

Nadam se da će Nathan uspeti da se vrati u neki SF projekat pogotovo sada kad je sazreo kao glumac.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Pogledao sam drugu sezonu Državnog službenika za dva dana, meni je odličan. Nego, da li samo ja imam problem da nekad razaznam šta pričaju, čak i uz vraćanje scene?
 
Nisi jedini... :(
K'o da srpski ne razumemo. :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno