Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa probaj ti, možda izdržiš duže[emoji6]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Patricia je odradila sjajno ulogu, prilicno je sporo sve, ali vredi pogledati
 
Undoing ja sam zadovoljan krajem..odlicna gluma Hju Granta

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Delim utiske za finale Undoing-a. Presmešno. Upropašćeno sve što je građeno u prethodnih pet epizoda...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Serija je zapravo svoj zenit imala u prvoj i drugoj epizodi. Kasnije je usledio strmoglav pad, postupci likova postajali su nelogični i bilo je teško postavku radnje prihvatiti kao moguću. Po meni, veliko razočarenje u celini.
 
Ja privodim kraju Silicon valley, nije losa, mada na momente zna sa me iznervira. Ako imate preporuku za nesto slicno, pišite...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
To sam gledao pre par godina, hvala u svakom slučaju

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Keva odgledala Momon ceska HBO, kaze vrlo solidna..6 epizoda, nema vise sezona..Ja sam zadovoljan sa Dolinom suza

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
The Sinner s01
Odlična.
Ne znam kakve su 2. i 3. ali sezona 1 me baš oduševila.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Smanji očekivanja. :)

Slažem se za prvu sezonu da je odlična. Druga je onako. Treću sam jedva odgledao do kraja.
 
I druga je čak vrlo dobra u odnosu na treću koja mi je bila baš nikakva...
 
Ja privodim kraju Silicon valley, nije losa, mada na momente zna sa me iznervira. Ako imate preporuku za nesto slicno, pišite...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Možda Halt and Catch Fire, meni jedna od najboljih serija, moraću da je ponovim.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Odlična serija ali "sličnost" sa Silicon Valley je samo tematika programiranja a žanrovi ne mogu biti dalje jedan od drugog (komedija vs drama).
 
Da, to nisam napisao, nije komedija, ali je tematika donekle slična. Po meni je vredi pogledati.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Halt je fenomenalna serija ima jednu od najboljih epizoda ikada snimnjenih Who needs a guy. S04E07 predivna epizoda a ipak...
 
@emaremare: A za malo da je ukinu posle druge sezone... totalno potcenjena serija od strane US publike u vreme emitovanja.
 
Halt and catch fire?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja reko baciću se na Vikinge, stao sam kod treće sezone.
Odustao od ideje nakon što sam video da sezona 4 i 5 imaju po 20 epizoda. :S:
 
Drugi dio 6 sezone počinje 30.12. Odgledaću samo što sam i sve do sad pa, eto, da je šteikiram. Inače, što se kvaliteta tiče, ne bih slobodno

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
The Queen's Gambit

U prvoj epizodi Isla Johnston odglumila je za desetku (sa Bill Camp-om) i trebali su da sačekaju par godina sa snimanjem da dete poraste i odglumi kako treba ili da pronađu odgovarajuću glumicu. Nakon prve sledi pad jer glavnu ulogu preuzima Anya koja se jednostavno nije snašla ili ne zna da glumi. Super su dočarali život tih godina... ali nekako više to nije bilo to.
 
Undoing izbidndzov'o!
9/10

tezak spojler ahaed:
NPD se nikada ne ubijaju, tj. ni ne pokusavaju, zato 9...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno