Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I Know This Much Is True

Auf. Odgledao sam prve dve epizode i pokušavam da se setim kada sam poslednji put gledao nešto ovako dobro, a toliko životno mračno. Rufalo je fenomenalan, a serija je teška i crna kao tuč. Prema onome što sam čuo, cela je sjajna, tako da mirne duše preporučujem.
ja sam do sada dok nisam pogledao cast mislio da Ruffalo glumi oba lika. Na posteru deluje kao da je on oba lika
 
Pa glumi. Dominik i Tomas.
a580bc6841045a12b2aac11a072c275e.jpg
 
I Know This Much Is True

Auf. Odgledao sam prve dve epizode i pokušavam da se setim kada sam poslednji put gledao nešto ovako dobro, a toliko životno mračno. Rufalo je fenomenalan, a serija je teška i crna kao tuč. Prema onome što sam čuo, cela je sjajna, tako da mirne duše preporučujem.

Odgledao sve u cugu,znaci toliko mocna serija.Svaka cast za Marka,pokidao je sa ulogom.10+ E ovo je umetnost a ne neki hodajuci mrtvaci,zombi,vampirski dnevnici i slicno.
 
Novo pravilo - ko pomene da se negde "forsira lgbt" ide na odmor.

Strašno me podseća to napominjanje oko lgbt na "on je ok ali je crnac, srbin, šiptar, hrvat, amerikanac, rus" i to nećemo tolerisati.
 
Poslednja izmena:
Odgledao danas mini seriju: The minions of midas. Meni zanimljiva, taman da se odgleda za jedan dan.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pre par godina stao na trećoj sezoni The Americans i The Affair.

Mislim da je vreme da taj propust ispravim. :)
 
Poslednja izmena:
Amerikanci kidalica. Tek sam sad skontao da su oni zapravo muž i žena.
 
ja sam gledao 1 ep pa sam. procitao negde druga sezona onako a treća kanal pa sam odustao odmah
 
I Know This Much Is True

Auf. Odgledao sam prve dve epizode i pokušavam da se setim kada sam poslednji put gledao nešto ovako dobro, a toliko životno mračno. Rufalo je fenomenalan, a serija je teška i crna kao tuč. Prema onome što sam čuo, cela je sjajna, tako da mirne duše preporučujem.
Vidim da je serija otkazana. Jel kompletna sezona od 6 epizoda tj ima kraj?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kad da očekujem pad? Na prvoj sezoni sam tek... Mislim, neće mi mnogo trebati da prekinem, ali eto.

Davno beše kad je to išlo premijerno a ja gledao pa su mi detalji odavno izmuljani.

Ali i dalje se držim mojih ranijih komentara na tu temu:

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?325940-Poslednje-odgledane-serije&p=5938197&highlight=affair#post5938197

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?325940-Poslednje-odgledane-serije&p=5900784&highlight=affair#post5900784


Dakle moje mišljenje je da nakon prve 2 sezone može komotno da se batali. Zato sam na komentar @Blaham kad je napisao da je stao sa gledanjem kod season 3 napisao dalje ne mora ni da gleda... naročito kad je još i reč o nastavljanju nakon duže pauze.

To naravno ne znači da The Affair u tih prvih 2 sezone nije solidna i simpatična serijica. Prosto ako imaš išta kvalitetnije da gledaš bolje vreme potrošiti na to nego na drugu polovinu The Affair. Uostalom nemoj nikome da veruješ na reč već gledaj sve dok tebi bude ok. Ukusi su različiti, krijetijumi šta je još uvek dovoljno dobro takođe.
 
Ma meni je The Affair koliko se secam bila skroz ok cela. To je mozda jedina čista drama da sam gledao u zivotu, kao seriju, tako da da mi je mozda zbog toga i legla. Odlična gluma, secam se da sam se bas vezao za likove.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
The Undoing, E05 au kakva epizoda. Muka mi je pripala. Svaka čast, svaka epizoda je odlično završena ali ova je perfektno.
Ko će izdržati nedelju dana...
 
The Undoing, E05 au kakva epizoda. Muka mi je pripala. Svaka čast, svaka epizoda je odlično završena ali ova je perfektno.
Ko će izdržati nedelju dana...
Шта недељу дана?
Гледам са супругом, а она је ове седмице прва смена а ја друга. Треба прегурати до викенда. А серија је стварно супер.

Послато са Nova 5T
 
Pa valjda ide ponedeljkom, juče sam napisao nedelju dana... zadnja epizoda
 
Samo poslednjih 30 sekundi je "izvuklo" epizodu. Inače, ništa novo saznali nismo.
Ali, ostade nam samo još jedna epizoda.
 
U nedostatku dobrih serija ponovo sam krenuo da gledam Breaking Bad. Kada se gleda drugi put mnogo više nelogičnosti i propusta se uviđa ali serija je i dalje brutalna :)
Nadam se samo da neću prekinuti ponovo gledanje posle kraja treće sezone kao prvi put kada sam je gledao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno