Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Messiah, jedna sezona.
Počeh neko veče, za sad drži pažnju, ubace li i ovde poklonike zastave boje duge, prekidam!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Bukvalno sam isto po tome počeo da biram da li gledam seriju ili ne. Konkretno How to get away from a murder sam hteo da gledam i kako sam premotavao scene samo na to sam nailazio i obrisem sve sezone. Smučilo mi se više. Aj kad ide uz priču nekad pa da razumem ali ovo više na silu bas smeta.
Kapiram da neću vise da se nagledam novih serija ali sta da mu radim.
Inače krenuo da gledam Undoing na HBO GO, meni je ovo ooodlično. Baš nemam nekih zamerki, priča dobra, gluma odlična, kamera super. Za sad mi je vrh.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
U toku sam gledanja serije "Gangs of London", preporuka, slazem sa sa imdb ocenom 8.1/10. :D
 
The Undoing, jako čudna kamera, čudan i ton... ali ne da drži... samo da bude ovakva do kraja.
Nikol ko Džoker, nije baš kvalitetno omatorila.
Ko insistira na "BHS" prevodu (E03) bolje neka sačeka HS. B sa merhaba umesto svakog hi totalno skreće pažnju. Inače, to i babo, jedina razlika u odnosu na H.

Meni se takođe serija dopada. Glumačka ekipa mi je gotivna.

Ali...

Ima nelogičnosti u scenariju.
Kako je to Hju mesecima zamazivao oči ženi i detetu da uredno radi, a u stvari je bio nezaposlen?
Tast pozajmio zetu, koga inače ne gotivi, pola miliona dolara. To smo saznali dok je zet bio u bekstvu. Ok, zet se pojavio. Hoće li ga neko pitati gde su bre pare koje si uzeo?
Otac priznaje ćerki, u nekom sasvim svakodnevnom ćaskanju, da je zapravo bio đubre od čoveka i u momentu joj ruši idiličnu sliku o sebi koja traje decenijama. Realno?
I tako, ima toga... Ali, sin sasvim sigurno zna više o svemu što se dogodilo.
 
Šta ti tu nije logično? Pogledaj ponovo ove 4 epizode

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
^ Nema potrebe, stvarno... Kada si već tako pronicljiv, mogao si da odgovoriš u spojleru ;)
 
Odgledao The Queen's Gambit. Video hvalospeve o seriji. Dobija od mene prelaznu ocenu zbog odlične fotografije i prelepo prikazanih retro 60ih.

Scenario šupalj na dosta mesta, dramaturgija nedorečena. Glumci izvukli maksimum koji je mogao da se izvuče iz ovakvog teksta. Kao zaslađena limunada. Na granici sa Hallmark produkcijom ali ipak za nijansu manje ispeglano i manje lišeno suštine.

Od reci do reci se slazem..uz naglasenost na dramaturgiju koja je uz malo napora mogla da bude bas to sto nedostaje seriji. Steta.
 
Ma dobra je serija za jedan dan bindzovanja :).
Valley of Tears - odlicna izraelska serija. Da ne spojlujem ali scena gde se srecu izraelski i sirijski vojnik pokazuje besmislenost ratovanja. Od mene 9/10
 
To the lake

Odgledao 4 epizode i mislim da neću nastavljati dalje... nije loše ali jednostavno me ne vuče da nastavim da gledam. Bas se sporo radnja odvija i neke nelogičnosti prosto kvare celokupni utisak.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Uh i ja sam jedva dočekao kraj...

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
To the lake je meni bas bio fino legao. Malo promene od "zapadnjackih" koje su sve dosadnije i na isti kalup. A i u 8ep se desilo vise toga nego u 5 sezona TWD i slicnim.
 
Supernatural
Zadnja epizoda je bila visak.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Opa, to se koooooonačno završilo? :D
Ja sam batalio na S14E05... i šta kažeš ima li poente gledati to do kraja?
 
Ako si vec odgledao 14 sezona, dovrsi seriju do kraja.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jesam ogledao ali sam hteo da je prekinem još od tipa 8 sezone... 14 je konačno dostigla nivo kad sam rekao "no more"... Znači, mučno je bilo to "gledati" i dok jedem kad više slušam nego što gledam... za tu namernu delegiram đ*bre tipa Supernatural i The Blackilist.... i tako jeeedva ogledam epizodu iz 2 dela / 2 obroka :D
 
Da ne procitah ovde na forumu da se zavrsio Supernatural ne bih ni znao - gledao "aktivno" tu negde do 10. sezone, na preskok do 15. a 15. nisam ni gledao, sem zadnje dve epizode... Sto bi reko Don Korleone... Sta odgledah ja - bolje da nisu zavrsili seriju ako su ovako planirali. Sezone 1-5: 8/10, sezone 6-14: 6/10, zadnja epizoda - 1/10.
 
Sami sebi su zakomplikovali zivot na kraju.
Sam koncept borbe protiv Boga je besmislen. Ko moze u punoj meri docarati moci jednog Boga i nacin kojim se treba boriti protiv njega? Ne znam da li ijedno ljudsko bice ima dovoljno jaku mastu da osmisli kvalitetnu pricu sa tematikom Covek vs Bog?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
spoiler zvuci zanimljivo, ja se ni ne secam gde sam batlio mozda 2 sezona
 
Ma dobra je serija za jedan dan bindzovanja :).
Valley of Tears - odlicna izraelska serija. Da ne spojlujem ali scena gde se srecu izraelski i sirijski vojnik pokazuje besmislenost ratovanja. Od mene 9/10
Odlična mi je serija, iako je jeftinija produkcija. Samo, ako su ovakvi bili, mislim na IDF, kao raspuštena banda naoružanih hipika, kakvi se tek ovo okolo Indijanci bili kad ih nisu dobili!?
 
Još malo pa će biti kompletna, pa da se pogleda.
Jel ima još nešto da je skoro gotovo, Fargo s04?
 
Odlična mi je serija, iako je jeftinija produkcija. Samo, ako su ovakvi bili, mislim na IDF, kao raspuštena banda naoružanih hipika, kakvi se tek ovo okolo Indijanci bili kad ih nisu dobili!?

Nesto slicno sam i ja hteo da napisem vezano za vojske. Pogotovu za arape. Pogledaj u Libiji onomad, vojska na dzipovima porazi,, cuvenu,, Gadafijevu gardu. Tako bi i u Siriji bilo da se nisu rusi umesali.
 
I Know This Much Is True

Auf. Odgledao sam prve dve epizode i pokušavam da se setim kada sam poslednji put gledao nešto ovako dobro, a toliko životno mračno. Rufalo je fenomenalan, a serija je teška i crna kao tuč. Prema onome što sam čuo, cela je sjajna, tako da mirne duše preporučujem.
 
Poslednja izmena:
Broadchurch sezona 1. Dobra, mada mi finale nije leglo najbolje. Generalno, dobra serija. Vredi li gledati dalje?
 
Broadchurch sezona 1. Dobra, mada mi finale nije leglo najbolje. Generalno, dobra serija. Vredi li gledati dalje?

Ooooooo DA.
Sve 3 sezone treba odgledati, ne bacati pterhodne jer ces pozeleti ponovo pogledati sta je bilo onomad kad je sad ovako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno