Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel imate jos neki sajt za prevode serija za koji ne znam, pored prijevoda, podnapisa i divx titlova? Mogu i engleski. Trazim za Dereka S02E01..
 
addic7ed.com za engleske titlove.
 
opensubtitles.org - uz gore dva navedena... bolje nemaš.
 
Vrh, fala puno.. Nadjoh.
 
Preporuka za neku dobru fantaziju ili scifi?
 
- battlestar galactica
- fringe
- farscape
- defiance (tu i tamo)
- firefly (vrh ali ima samo jedna sezona)

Inace ovo su sve sci-fi serije.

Defiance preskoči u širokom luku ja goru SiFi seriju odavno nisam gledao....
A priča nešto za Arrow a Defiance je tu i tamo :eek::confused::cool:
 
Poslednja izmena:
Defiance jeste tu i tamo zato sto ima dobre elemente ali je malo dosadan pa se i to nekome svidja. A ti sto se palis na Arrow ocigledno se razumes u fiziku i mehaniku ko marica u kriv ku... Kakvih sam se nebuloza nagledao u tom Arrow-u svaki put dozivim mindfuck.

Najjace mi je kad preti nekome lukom i strelom na 20cm od glave...

Kapiram ja da je on neki strip junak i sve to pa razumem sto niko ne moze da ga prepozna sa maskarom kao sto niko ne moze da prepozna onu plavusu koju je vodio na brod pa se kao udavila i vratila kao superheroj ali bilo bi lepo da se koristi malo mozak.
 
Poslednja izmena:
Stargate universe ( 2 sezone cancelovana posle ali nije losa ) i sve ostalo sto je Djolenzi naveo. Farscape je odlican, kao i firefly. Ako nisi odgledao Serenity (film ) i to ti preporucujem.
 
@djolenzi

Tražiš logiku u strip junaku. Alal ti ćufta. :D
 
A iskreno i Breaking Bad je...
 
Upravo zavrsio prvu sezonu Sherlock-a.
Izuzetna serija, mada za nijansu slabija od Luther-a.
 
Arrow jeste smešna serija. Ja sam se natero da odgledam prvu sezonu, ali ovu drugu jedino da me neko veže za fotelju, toliko je postala glupava.
 
Dobro dobro u 180 984 postova si rekao da je trash. I da sve sto se tebi ne svidja po automatizmu je sranjce kinematografije. Give it a rest.

Sve sami reditelji i scenariste koji bi sve to 1000 puta bolje napravili.

P.s. da se podseti
"bez ikakve siroke diskusije o seriji, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se zavrsi na tome, sve ostalo se brise ili eventualno kaznjava od strane moderatora;"
 
Poslednja izmena:
Real Time with Bill Maher, ume da bude malo previše iritantan. Moj tip čoveka uglavnom. Osim gde preteruje, greši, ili onaj finalni polu skeč deo koji je *****an, i nije smešan. Političke je prirode i odnosi se na USA (očigledno) Ali je jedini talk-show da mi se stvarno sviđa. HBO produkcija, ide uživo i nema cenzure (najbitnije).

Ja sam rekao u onoliko postova u koliko su nabili da kida. Prvo kakva je pa to definicija?
 
Odgledao sam četvrtu sezonu Shameless, dobra ali čini mi se za nijansu slabija od predhodnih.
 
Shameless je otkad su se resili Dzimija prso totalno. Vidi se da nemaju ideja, smorili su sa Fionom i da svaki put us..e totalno.
 
Gresis. Serija nije po tvom ukusu jednostavno. Nisi objektivan.

Niko nije objektivan. Zato je najbolje kad bi mogao da se edituje post i da svako dodaje iskustva u isti post za sve serije. Nakon nekoliko ocena vec svako moze da proceni da li se slaze sa necijim ukusima i sta da ocekuje od daljih "recenzija".
Kad vidim da neko gleda engleske serije recimo (osim Luthera!), nemam dalje sta da trazim :) Po meni je manjak boja dovoljan da me ubiju u pojam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno