Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma meni je sve to fantazija ;) tako ga krstim.
 
Ahaha pa skoro ;) , ma i ovde samo cekam kad ce se pojaviti neki ludi naucnik koji tera ove mrtve sa severa ;)
 
Charmed - matora serija, solidna ko voli scifi da kazemo vrv su svi pogledali bar jednu epizodu posto je isla bar 4 puta na nasim domacim kanalima 7/10
Ovo ne gledajte ako vas neuroticna osoba ne natera da joj pravite drustvo...
Prvi serijali su deciji kolaz, posle toga su toliko zamrsili, da je nesto izmedju buckurisa serije Herkules (sa Kevin Sorboom), i sapunice.

Usput, ko nije gledao Herculesa... prve sezone su deciji kolaz, uglavnom prilicno dobro vezan za grcke mitove. Vrlo brzo pocinje
mesanje sa previse mitologija, ukljucujuci hriscanstvo, budizam, neke kultove drugih dimenzija i sta ti ja znam.... toliko zamrsene glupost, da su jedine OK epizode neke interlude, koje samo koriste likove, a nemaju inace nikakve veze sa serijom ...
U slucaja obe serije - vrlo brzo ulaze u glup mix. raznih mitologija i gluposti.


Tommorow people - sta znam , nova prica nije lose odradjeno glumci solidni opet malo previse kich ali moze da se gleda 7.5/10
Extreman kic, i lose odradjen :) Ali nije na odmet da se pogleda kad se nema sta drugo.

Tera nova - hmm onako nije losa prica vredi probati gledati 6/10
Samo da podsetim da se ne nastavlja, inace je bila solidna serija za razonodu, bez da zatupljuje mozak (kao neke..)
 
Epska fantastika vs. naucna fantastika. Ajmo i to sada u ovoj temi. :)
 
Scifi ti je samo kao naucna cuda, tipa putovanja kroz vreme pucanje iz teslinog topa, plazma gun i tako te stvari ;) a kao zmajevi i cudovista to je fantazy ;)
 
yesterday superstitions - scientific facts of today

superstitions of today - scientific facts of tomorrow
 
Poslednja izmena:
I svaka dovoljno napredna tehnologija je nerazbirljiva od magije.
We can do this all day.
 
Ahaha pocepao si ;) ajmo dalje neka preporuka koju seriju da gledam ? Znaci neke magije scifi?
 
Arrow, poslednje 3 epizode bice odlicne sigurno. Ovo je trebalo seriji :D
Moira je bila takva dosada, i nervirala me je, jos samo Roy-a i Laurel da smaknu i bicu srecan :D
Vidim da za 3u sezonu ostaje Liga senki.
 
Najbolja glumica u seriji, možda i jedina koja se dostojanstveno nosi s naj*****skijim tekstovima.
 
Jel' ovo neki Marvel comic (low sci-fi) ili je sapunica? Proleteo sam kroz zadnju epizodu i iskreno vise mi lici na sapunicu! :) Nije valjda da sam bas dobro uboo scene da tako izgleda :)
 
Recima ne mogu da opisem koliko se Agents of S.H.I.E.L.D. popravio. + sada s pojavljivanjem Marie i Furya u nadolazecim epizodama ce jos vise popraviti dozivljaj. Od serije koju sam na silu gledao i preklinjao sebe sto sam poceo da je gledam, je postala serija koju zeljno iscekujem.

Lepo osvezenje seriji je i Root i njen odnos sa Kolsonom :)
 
Poslednja izmena:
Arrow, poslednje 3 epizode bice odlicne sigurno. Ovo je trebalo seriji :D
Moira je bila takva dosada, i nervirala me je, jos samo Roy-a i Laurel da smaknu i bicu srecan :D
Vidim da za 3u sezonu ostaje Liga senki.

Vraća se i Dark Archer(Malcolm Merlyn) u zadnje dve epizode
ebypavem.jpg
 
Terry Chen je bas resio da se pojavio u svakoj seriji :D U poslednjih godinu dana sam ga video u cak 6 serija :p
The 100
Hawaii Five-0
Continuum
House of Cards
Bates Motel
Arrow
 
Person of interest, imam osecaj da ce sl. epizoda pokidati.
 
Vikings, mislim da je 1. sezona bila malo bolja, ali ajd`, može da se gleda, ima neku hijerarhiju, neko trajanje...
 
Na kraju epizode Amerikanaca, sam video reklamu za Fargo i zainteresovala me. Jel poceo da prati neko?
 
Fargo je? Koji zanr?
 
Ja sam lepo napisao za obe epizode, neka neko prelista. Dobra je serija, crni humor. Valjda ste gledali film?!
 
Vratio sam se unazad i videh da si je komentarisao mracni carobnjaku. :D Dacu joj sansu. Btw krimi drama je u pitanju.
 
Crna komedija, sa krimi elementima da popuni vreme.
 
Samo sam čuo za nju i da su je obnovili valjda za drugu sezonu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno