Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakva je druga epizoda ove sezone TWD? Ide li u kom pravcu da ne krecem ako je smor?
 
Kakva je druga epizoda ove sezone TWD? Ide li u kom pravcu da ne krecem ako je smor?

Ja sam sinoć vratio na SBB-u da je pogledam. Nakon završene epizode nisam mogao da verujem da mogu ono da snime.

Valter, Prle, Tihi, ..., i svi ostali partizanski filmovi su remek delo za ovu produkciju.
 
Mene sad kopka kako se to blamiraju[emoji23] prestao sam twd da gledam davno ali zbog ove komparacije sa Otpisanima bih pogledao.

Kako su stvari krenule ima TWDda postsne veći treš od Z Nation serije koja je krenula kao treš pa se posle uozbiljili

Beyond Genius Lies Insanity
 
Ja sam sinoć vratio na SBB-u da je pogledam. Nakon završene epizode nisam mogao da verujem da mogu ono da snime.

Valter, Prle, Tihi, ..., i svi ostali partizanski filmovi su remek delo za ovu produkciju.
Meni su prve sezone bile dobre, ove poslednje dve samo premotao. Videćemo za novu.
 
Pogledao novi Strike Back. Prosečno mi deluje.
Mnogo se trude da imitiraju Stonebridga i Scotta plus ovo nasilno ubacivanje ženskih likova ničemu ne vodi
 
Šteta, prvo su rekli da će završiti 6-tu sezonu a posle su i tu prekinuli... steta. Baš se zakuvalo na kraju pete sezone.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Koliko me je u prvoj sezoni nervirala Winona Ryder toliko mi je u ovoj drugoj sezoni onaj mali Will iritantan.

Beyond Genius Lies Insanity
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Jel prati neko drugu sezonu Shannare? Malo je prica vise naklonjena nekoj tinejdz publici, ali ja prosto uzivam dok gledam koliko lepo izgleda serija. A tek kad vidim Eritreu :)
6b01ad288deda7b7d31171e8585f04fa.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Jel prati neko drugu sezonu Shannare? Malo je prica vise naklonjena nekoj tinejdz publici, ali ja prosto uzivam dok gledam koliko lepo izgleda serija. A tek kad vidim Eritreu :)
Slazem se ;) I prva je bila bas tinejdzerima namenjena, kao i skoro sve sto se danas pravi (13+, pravi se sledeca generacija "TV debeljka" :))
Ali stvarno je nekako uzitak da se gleda Shannara. Nista posebno pametno, posebno, thought provoking, prosto - just noice.

Ogroman odmor od gomile "trend followera" serija danas.
 
Šta znam, nekako sam čitajući knjige potpuno drugačije zamišljao sve to, a definitivno ne u ovakvom teen maniru mada je opet serija sasvim OK da se pusti mozak na otavu...

Mada, sa druge strane moram da priznam da su Alanona u potpunosti uboli onako kako sam ga zamišljao i ovako iz prve teško mi je da nađem nekog ko bi više odgovarao za tu ulogu.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
The Deuce

Sta znam nije losa mada koliko sam slusao o njoj mislio sam da ce da pokida. Pogledao prvu sezonu nekako mi je spora.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Michael Emerson (aka mr Finch), pojavljuje se kao zloća u Arrow-u :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Jel prati neko drugu sezonu Shannare? Malo je prica vise naklonjena nekoj tinejdz publici, ali ja prosto uzivam dok gledam koliko lepo izgleda serija. A tek kad vidim Eritreu :) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171102/6b01ad288deda7b7d31171e8585f04fa.jpg

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Gledao je prvu epizodu, reko dal moguce da sam ja odgledao prvu sezonu. :D

Zavrsio sam Stranger Things S2, odlicna, dobar posao su opet napravili. Preporuka za one koji nisu pogledali do sada.
 
The Walking Dead S08E01:

Doslovno svake sezone sve ispočetka, sudeći po tome isto ćemo komentarisati i kad bude S∞E01.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Poslednja epizoda Shannare scena GoT u brvnari. Brutalno i nemilosrdno.
Wtf...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
A da, odgledao sam i Narcos s3, takodje odlicna, mozda je za nijansu opao kvalitet ali nije strasno.
TWD sam odgledao samo prvu epizodu s8, nisam stigao od Stranger Things s2, veceras je na redu. :)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Dynasty 4 epizode pogledane otkud znam ja ne volim tu vrstu serija ali za zene nije losa!


Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Stranger Things S2 dobra ali ipak 1 sezona bolja. Malo izvrtese nas u krug, 3 sezona ce morati da bude nesto drugacije.
 
Imali ova serija na ovoj aplikaciji HBO GO?


Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Krenuh gledam Shameless 5ep odgledah. Jel ovo njihovo ludilo kasnije eskalira ili se smiruje posto je vec sad malo usiljeno i isforsirano ?
 
Orville dobar, dobra sprdnja :)

Charlize Theron guest star, Liam Neeson (cameo). Lepo lepo :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Krenuh gledam Shameless 5ep odgledah. Jel ovo njihovo ludilo kasnije eskalira ili se smiruje posto je vec sad malo usiljeno i isforsirano ?

Ja sam pogledao svih 7 do sad snimljenih sezona i onako. Eskalira pa onda odjednom počnu epizode koje malo dave pa onda opet naiđu ludačke i tako u krug.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno