Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znaci da nisu imali viziju za "the big picture", ali puna je i manjih ideja i nekih sitnih stvari, kao ono za "Rimljane", koje stvarno izgledaju kao da su tu samo da bi ostatak price imao kontinuitet.
 
Ček ček ček ček... 52 godine iskustva? Ti si čim si se rodio počeo da gledaš serije ili? Ako nisi imaš koliko, možda cirka 65-70?

Ako imaš toliko godina i znaš da koristiš komp, svaka čast deko :)

Pa da, do svoje 37. nisam imao struju, tako da samo poslednje 52 godine gledam tv.

Nego... bacio sam se na Twin Peaks, pošto ga nikada nisam odgledao ljudski, sve nešto na preskok. Pa lepo, osveženje naspram ovih današnjih gluposti.
 
Poslednja izmena:
Da Vinci's Demons

Nisam gledao trailere pa nisam znao ni sta da ocekujem. Nakon par epizoda sam se prijatno iznenadio. U pozadini je veoma zanimljiva prica o njegovoj majci.
Serija je zapravo odlicna ako se zanemare neke gluposti oko toga kako je Leonardo predstavljen kao genije.
I sto je najjace, mnogo "poznatih" likova - fali samo Ezio Auditore. :d
 
Da, bilo bi lepo kada bi bio tu Ezio :)

Meni se isto svidja serija.
 
Isti utisak sam imao o toj seriji :) Kvalitetna.
 
Meni samo smeta kako sve ono sto on u trenutku smisli, par ljudi mu sagradi za cas posla. Ali ajde, progutao sam to i super mi serija. :D
 
Taj deo mislim da nije toliko nerealan, ako se uzme u obzir da je to mehanicko doba, a ne elektronsko... tako da je svako mogao sve da napravi, a ko ima iskustva, po skicama ce i dobro uraditi.
Ali po seriji ispada da je Leo jedini sve na svetu smislio, pronasao, napravio :D Cak i heliocentricni sistem - mnooogo bre :D
 
Završio sam Californication danas, druga polovina 5. i cela 6. sezona su malo smarale ali su se izvukli sa 7. sezonom koja je bila super. Odlična serija, lagana, preporuka od mene. Ocena npr. 8/10
 
Meni se svidja kako prikazuju Da Vincijev lik. Genije sa smislom sa humor.
 
Zavrsi se Californication.. u fazonu sam da se posvadjam od sad sa svakim ko izgovori "to je muski seks i grad". Hvala celoj ekipi na sjajnoj zabavi..
 
To je muski seks i grad... :d

Community - gledam prvu sezonu, sve bolje kako napreduje...
 
Californication je bio dobar dok je bilo zabavno, cokey smurf i ostalo. Posle ona njegova emo cerka i zena ubise totalno. Plus taman su hteli 35 put da se pomire ali eto kao i svaki put on zezne nesto bas u tom trenutku. Lame
 
Poslednja izmena:
S obzirom da su se posvađali sa kreatorom serije i izbacili ga...
Čovek prešao na Rick and Morty.
 
Satisfaction - mislim da ce se serija svidjati parovima bez dece ali blizu, ili porodicnim parovima. Ovo je jedna od onih stvari koje casual parovi cak nece gotiviti verovatno. Dramica o bracnom zivotu, tezak posao muza do ponoci, zena usamljena, bla truc :) Ali mislim da ce se svideti eto. Kvalitet nije los.

Tyrant - svidja mi se, mnoge stvari su prilicno kvalitetno uradjene. Osim onog glavnog, koliko je "Mr. President" smotan, i radi kako mu ko god kaze :) Samo cekam neku epizodu gde posizi i bukvalno pocne da **** sve po spisku, kako je i poceo :D
 
Firefly sam stvarno mislio da je preveliki hype, i da network serija ne može da bude toliko dobra. U stvari ladno je na nivou kablovskih. Ima neke mane. Ali je svaka epizoda zabavna. Humor je odličan. Ko nije gledao preporučujem, ako je ljubitelj akcije/drame/komedije, čak i ako nije neki sci-fi fan. Takođe mislim da svakome kome se sviđa western, bi trebalo da se sviđa. Šteta stvarno što su je tako ukinuli. Ali je dobro, jer nije stigla do toga da joj padne kvalitet. Ostalo mi je da odgledam film Serenity, da zaokružim. I već mi je žao što sam završio seriju.
 
Tyrant - ljudi, ajde sto jedan ubija masovno, to je cool za seriju :D Ali neki ovde ubijaju kao najgore (u smisle glupe i neupucene :D) ubice, i dete PI bi ih naslo :D
Ali opet serija ima neku dubinu...
 
The strain po preporuci sa foruma ozbiljna serija o vampirima. Cini mi se da je bolja produkcija od helix-a (poredim jer CDC igra bitnu ulogu u obe)
 
Kakve veze ima The Strain sa vampirima?
 
Kakve veze ima The Strain sa vampirima?

A sta su oni sto sisaju krv nego vampiri ? Inace radjeno po knjizi koja je "vampirski horor". U prve tri epizode je prikazano sve zivo sto moze da ti padne na pamet vezano za vampire.
 
Poslednja izmena:
Community - odgledao prvih 5 sezona, realno samo polovina prve i druga valjaju i smesne su, treca omaz drugim serijama a 4 i 5 su po meni cist promasaj... Ne verujem da cu dalje gledati...
 
Juce sam zavrsio trecu sezonu Homeland-a. Ta serija od pocetka prve sezone do kraja trece nema nijednu slabu/dosadnu epizodu.
Fenomenalna prica i dijalozi. Pratim dosta serija tokom godine i Homeland mi je #1.

The Strain deluje dosta niskobudzetno sa slabom glumom. Moralo je to bolje.
Under the Dome bas slaba cela druga sezona. Nadam se da nece biti trece.
Extant lazem sebe da ce se sve na kraju isplatiti gledanje :d
 
Poslednja izmena:
Meni se ova treca sezona Homelanda malo smucila zbog one Brodijeve cerke. Previse su joj vremena dodelili u ovoj trecoj sezoni, a klinka je potpuno neinteresantna.
 
The Strain i Extant izgledaju kao serije koje ne vredi gledati, ali kao one standardne ******štine koje dožive bar 5 sezona, dok neke mnogo bolje budu otkazane. Primer slične serije - Falling Skies.
 
The Strain je za sada sasvim OK serija, konacno neki vampirskiji vampiri. :)

Extant vec... kao neka misterija, kao nesto se desava samo nikako da se desi.
 
Mislim da bi Extant bio zanimljiv film od sat ipo-dva al ne ide kao serija od 13 epizoda po 40 minuta.
Takodje 99% sam siguran da nece biti druge sezone jer ne verujem da bi se Halle Berry obavezala na tako dug rok. Ipak bi radije snimala filmove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno