Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imala je bas potencijala serija, a i lepo mi je legao serenity posle nje
 
Obavezno ću da pogledam i film kad završim seriju.
 
Vjerovatno je većina gledala, ali nikada nije viška da se podsjeti:
Boardwalk Empire 8,5/10.

Svaka preporuka.
 
Nema veze sa naslovom ali samo komentar da serije u zadnjih par godina pomjeraju dupe filmskom svijetu.
 
Sta mislite o Star Wars Rebels?
 
Ako neko zeli alternative comedy serije i gotivi bilo sta sa Amy Pohler (ili kako se vec pise :)) tipa Parks and Recreations, bilo kao glumica ili producent, moze da pogleda nesto od sledeceg:
- Welcome to Sweden
- Married
- You're the worst
Meni nekako ne ide taj humor uopste, ali verovatno ce se nekome bas dopasti.
 
Kad vec pomenu nju, setih se njenog bivseg muza, ko nije gledao arrested development nek obavezno odgleda, serija je smesna i 3ci put :)
 
Odgledao sam prvu epizodu Firefly, potpuno sam se navukao za sat ipo. Jedina primedba je otrcana špica. Sviđa mi se steam-punky space western.
Ih... posle par epizoda ćeš već da pevušiš melodiju dok ide špica :D
 
Arrow - Season 3 Extended Look



Od 02:35 najava Big bad villain za 3 sezonu....Konačno dolazi Ra's al Ghual,auuuu ala su "pokidali" sa njim....

Inače Arrow je uvršten i zvanično u WB,i dobio je svoju WB spicu sto se vidi na početku....A sa dovođenjem ovakvog negativca koji je bio samo deo Batman sveta,mnogo govori koliko je Arrow porastao,kad se desilo nezamislivo da drugi po vaznosti Batman-ov protivnik dođe u Arrow.....
Posle ovoga definitivno očekujem Harley Quinn kao deo Suicide squad....
 
Poslednja izmena:
Helix S01 - 3/10, Odlična ideja, čak i scenografija sasvim korektno izgleda, ali kako samo radnja naivno izgleda u nekim momentima, kao da su je deca pravila. Gluma katastrofalna, kako sezona odmiče sve lošija. Akter glavne muške uloge, izuzetno antipatičan - uglavnom šapuće dok priča, gledao sam ga i u "Killing", ni tamo se nije nešto proslavio. Sve u svemu, ne znam kako sam izdržao do kraja sezone.

The Big Bang Theory - 8.5/10 - meni je odlično legla, bukvalno sam progutao svih 7 sezona za par nedelja, prilično konstantan kvalitet, mada se primeti u 6 i 7-oj sezoni preterano forsiranje nekih fora, što mi i nije nešto preterano smetalo.
 
Poslednja izmena:
The Leftovers u ovoj petoj mi je bio sjajan. Chief je odličan. Nisam ni mogao pomisliti da ovaj Justin Aniston zna tako dobro da glumi.
 
Odgledao sam prve 3 epizode Boardwalk Empire i deluje zanimljivo za sad.
 
Orphan Black


Manje-vise klasicna prica o klonovima. Samo sto ovde svi imaju razlicite licnosti, sto je Tatiana odlicno prikazala.
Cool, napeta i brza radnja sa preokretima, cak i komicna ponekad (Alison :D). Nisam ocekivao da ce ovako da mi legne serija.
Odgovara ocena na imdb.
 
^^ Prva sezona Orphan Black je zaista dobra, dinamicna, dobra gluma. Probao sam drugu sezonu, ali, nisam mogao ni drugu epizodu, do kraja da odgledam ...steta, rasplinuli su se skroz
 
Meni su jednako dobre, druga nekako raznovrsnija.

Finale druge obecava odlicnu trecu.
 
Teen Wolf mi sve dosadniji, nekako su gluplje epizode.
 
Teen wolf je oduvek imao glupe episode, al ja volim da ga gledam, opusta me :)
 
Odgledao sam pola sezone Firefly, pošao sam sa predpostavkom da je previše hvaljena bezveze neka sci-fi... Sada na polovini sa 12 godina zakašnjenja ne mogu da verujem da tako dobra serija bude ukinuta. Bolja je od skoro svega što se sada emituje. I režija, i gluma, humor, snimana je na filmu koliko vidim, ima fenomenalan grain, povremeno previše izražen, namerno mislim.

Ray Donovan sam odgledao prvu epizodu nove sezone iz dosade. Ništa posebno i dalje. Fali joj nešto i povremeno izgleda jeftino.
 
Odgledao sam 24 i odusevljen sam, jer sam hteo da gledam neki film na taj fazon, ali se setih da nisam pogledao ovu novu 9 sezonu (cekao da izadje sve, pa da pogledam u cugu).

Jack Bauer odradio posao. Ja odusevljen.
 
Bilo je blaaagih naznaka na Comic Con-u da ce biti jos :) Jack Bauer is not dead :d
 
Bilo je blaaagih naznaka na Comic Con-u da ce biti jos :) Jack Bauer is not dead :d
Ova sezona je trebala da se zavrsi tako sto on umire ali su odlucili da ga ne koknu planirajuci nastavak, mada se on premislja, vrvtn oce jos kinte a satro prica da je mator.
24 nije gotov dok on ne umre, sto kontam da ce biti u sl sezoni ako je nadam se bude
 
Odgledao sam pola sezone Firefly, pošao sam sa predpostavkom da je previše hvaljena bezveze neka sci-fi... Sada na polovini sa 12 godina zakašnjenja ne mogu da verujem da tako dobra serija bude ukinuta. Bolja je od skoro svega što se sada emituje. I režija, i gluma, humor, snimana je na filmu koliko vidim, ima fenomenalan grain, povremeno previše izražen, namerno mislim.

Ray Donovan sam odgledao prvu epizodu nove sezone iz dosade. Ništa posebno i dalje. Fali joj nešto i povremeno izgleda jeftino.

Pazi, ja sam odlučio da rizikujem zimus i poručim BluRay Firefly-a (serije) iako sam pre toga gledao možda 10min. prve epizode i ništa više. Bila neka mala cena na Mega Monday akciji, i kako sam se samo oduševio kad sam odgledao sve epizode.
Tako malo epizoda, a nikad pre se nisam toliko vezao za likove. Sa drugim dobrim serijama mi je trebalo barem par sezona da izdvojim omiljenog lika. Sad vidim da je najavljen neki MMORPG ili tako nešto. Takođe, film Firefly mi je jedan od najboljih sci fi filmova uopšte. Koliko mi je samo bilo žao Wash-a na kraju, damn. Stvarno su je napravili kao da si sa njima na brodu, član tima.
 
Eh... Firefly... kada se setim kako me je navukao na Joss Whedon-a kada sam ga pogledao prvi put.
Posle sam odgledao i fenomenalne Buffy the Vampire Slayer i Angel-a, kao i sve ostalo što je on radio.
Definitivno njegov stil nije za svakoga, ali ako ti legne, možeš opasno da se vežeš za likove kao da su ti rod rođeni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno