Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow

epesy5e5.jpg
 
Kompletirao Californication 7. sezona.
6/10 možda bi bila i sedmica, ali posljednje dvije epizode su baš žešća patetika.
 
Zna li neko gde moze da se nadje dokumentarna serija Kriminal u Rusiji? Pustali su je na rts 2 pre 7-8 godina
 
Ehm..... koliko im Red Bull placa da to urade :D
 
Uf, ja sam odusevljen, ocaran Simpsons serijom DO 13 sezone.

Nakon toga, Downhill u kvalitetu kojim se ne moze pohvaliti nijedno drugo televizijsko i drustveno ostvarenje. Ako mozemo da kazemo da je Family Guy humor opao izmedju prvih 7 i preostalih 5 sezona za oko 30%, za Simpsons moze da se kaze da je humor fakticki odsutan u epizodama 2013 i 2014, dakle gubitak kvaliteta i komedije je 100%.

Razumite me, dan danas se savijam od smeha na epizode sa pocetka 2000, epizode iz poslednjih godina gledam sa nekom mukom, toliko da sam ovu zadnju prestao da gledam. Lejdi gaga epizoda je sahranila Simpsons tv show, simbolicno.
 
Hmmm, ne znam da li je do starenja, ili navike na stariji humor... ali se slazem sa tobom.
Mada za skoro sve komedije 2013/2014 ne mogu da kazem da sam zadovoljan :( Prosto, kao da im nesto fali!
 
Ja povremeno uhvatim na Fox-u neku stariju epizodu Simsonovih i slatko se nasmejem. Inace zadnje dve sezone sam batalio da pratim!
 
Ma ostarilo se, mnogo serija odgledano pa ti lako da ih "citas" unapred. Mozda ima i nostalgijea. Sad mi tesko da odgledam celu epizodu novih sitcoma :)
 
Zna li neko gde moze da se nadje dokumentarna serija Kriminal u Rusiji? Pustali su je na rts 2 pre 7-8 godina

Kriminal u Rusiji - Savremene Hronike, imas par epizoda na YT, trazio sam i ja, ali nema nigde da se down.
 
Suits kida i dalje... nije bas na nivou druge i trece sezone, ali blizu je. Iskreno se nadam da ce Harvey i Mike
ponovo raditi zajedno
Iskreno sumnjam u takav scenario...

PS. Skidam kapu likovima zaduzeni za izbor pesama/soundtrack.



Posle svake epizode na mobilni ubacim makar 2-3 pesme :).
 
Poslednja izmena:
The Escape Artist(mini series) - uzas zivi, ne treba gledati nikako - sem ako IQ<1
 
Dynamo Magician Impossible, pogledao sve tri sezone. Nije lose, mada sve mi fejk nekako.
Ibifa :D
 
Ajde sto je fejk, nego su svi oni oko njega (posmatraci) u stvari saradnici. Gledao sam par komada kako izvodi te trikove usporeno. Lepo se sve vidi.
 
Trailer za 5u sezonu TWDa deluje fenomenalno ali nazalost to je samo trailer. Nadam se da ce posle 2, 3 i 4 sezone ovo barem delovati kao prva jer je ona bila remek delo, sve od tada sapunica

Ovo deluje zanimljivo
http://youtu.be/dU_hJscvdXU
 
Poslednja izmena:
Trailer za Arrow season 3 "Pokidao" :D;):cool:

Izgleda exstra,od 01:00 počinje sa scenama iz 3 sezone....

Arrow - Season 3 First-Look: http://youtu.be/DfgthhsuUb8

Kontam da će "pokidao" da prebace na gag listu :D biće: Arrow opet *******! :D

OnTopic: Šta mi se desilo sa Felicity, vidim da joj je faca malo urnisana pred kraj, neka bomba, sudeći po Oliverovoj odeći.
 
Kontam da će "pokidao" da prebace na gag listu :D biće: Arrow opet *******! :D

OnTopic: Šta mi se desilo sa Felicity, vidim da joj je faca malo urnisana pred kraj, neka bomba, sudeći po Oliverovoj odeći.
To se dešava devojkama kad izađu na dejt sa Oliverom ;):D
 
Koji je najbolji Justice League ili Avangers animiran film/serija?
Ili uopsteno DC ili Marvel animirana serija gde se pojavljuje dosta likova a i mozete i za film da mi kazete?
 
imas Tozo bas dosta animiranih DC i Marvel i filmova i serija....
Avengers Asemble je dobra zavresena skoro prva sezona....
Justice League Doom,Justice League Flashpoint su ti odlični animirani filmovi.....
 
Odgledao sam prvu epizodu Firefly, potpuno sam se navukao za sat ipo. Jedina primedba je otrcana špica. Sviđa mi se steam-punky space western.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno