Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce je pocela serija Salem. Il pogledo neko? Vredi li?
 
Gledao ja i pisao u pogresnoj temi - meni licno ne odgovara, previse stereotipna i nezanimljiva.
 
Ova epizoda GoT je bila takva smaračina dve trećine epizode, da sam je zamalo ugasio. Nisam imao takve trenutke dosade sa BB.
 
Ova epizoda GoT je bila takva smaračina dve trećine epizode, da sam je zamalo ugasio. Nisam imao takve trenutke dosade sa BB.

Da da, te 2/3 su do sad najdosadnije u GoTu od pocetka. Onih 7 minuta s Deneris su bili bas zanimljivi :D nikako da se naviknem na novog Daria.
 
Da da, te 2/3 su do sad najdosadnije u GoTu od pocetka. Onih 7 minuta s Deneris su bili bas zanimljivi :D nikako da se naviknem na novog Daria.

To sam i ja pomislio. Ne sećam se da je bila dosadnija epizoda od ove. Drugo mrzim kad krenu u patetiku povremeno. Mrzim patetiku.
 
Ajd da kazem i ja po koju. Zavrsio gledanje Breaking Bad jos krajem prosle godine, sta reci osim da je serija izvanredna i jako vredna gledanja, cela prva sezona je uvod u pricu i posle se ne zna sta je bolje.

Game of Thrones sam odavno pogledao prve dve sezone i stao, ne znam zasto mi se nije gledalo dalje i u poslednje dve nedelje sam odgledao trecu i ovo malo cetvrte sto je izaslo na inicijativu nekih drugara i nisam se pokajao nikako, takodje jako dobra serija.

True Detective sam skoro u cugu pogledao 8 epizoda za 2 dana i odusevio se pricom i naravno onom dvojicom vrhunskih glumaca. Mnogo mi se svidja i prica i tok i sve ali se razocarah sad kad sam procitao da je par vas napisalo da ih menjaju, pokvarice seriju, to je sigurno, ako je potpuno ne uniste, ne znam.

Arrow pratim od pocetka i nesto ga muljaju u poslednje vreme iako mi se do pojave Sare bas svidjao, ne znam, smorilo malo iskreno...

Walking Dead su krenuli da razvlace kolko sam skapirao, pratio sam pomno dok se nisu pobili sa onim "gradom", trenutno me i to smara.

Entourage sad gledam u slobodno vreme, fina serijica, ne preterano duboka i lagana za gledanje, eto preporuka za ubijanje vremena.

Spartacus odlican, preporuka!

I da, umalo da zaboravim.
House of Cards, sta reci, Svemirko je vrhunski glumac, iznenadih se onim iz pretposlednje ep (ako se ne varam). Ko je gledao, mislim da ce znati. Druga sezona bolja od prve, cini mi se.

Verovatno sam zaboravio neku seriju ali ne znam, ne mogu sad da se setim bas...
 
Blic spoiluje svaku epizodu gota, uvek stave fotografiju spoilera i onda napisu da se ne ulazi ako se nije gledalo :D
 
Odgledao prvu sezonu Bates Motel. Neverovatno koliko su likovi antipaticni, i koliko su svi psihopate. Jedino su ove dve male simpaticne :) takodje podjednako iritantan glumac kao i Kralj Jofrey je Richard Harmon, ovde ga nema puno u seriji ali u Continuum i The 100 me je dovoljno izritirao :D
Gledljiva je serija koliko toliko ali preevise su posvetili paznje odnosu majka i sin.

Takodje, u kom filmu(ocigledno ovom) se neko doseli u pm i odma ga spopadnu sve dobre ribe :D
 
Poslednja izmena:
Lost room

Lost room, 8/10. Serijski film koji bi trebalo da se dopadne svima koji vole čak i malo do umereno sf. Podseća me malo na Fringe, koji mi je takođe cool. Ima šest epizoda.
Interesantno da mi je najlošija prva epizoda.

Da je ovaj serijski film igrica bio bi opisan kao sf avantura mozgalica.
 
Salem - na osnovu prve epizode ne ostavlja neki jak utisak.5/10
 
Odgledao prvu sezonu Bates Motel. Neverovatno koliko su likovi antipaticni, i koliko su svi psihopate. Jedino su ove dve male simpaticne :) takodje podjednako iritantan glumac kao i Kralj Jofrey je Richard Harmon, ovde ga nema puno u seriji ali u Continuum i The 100 me je dovoljno izritirao :D
Gledljiva je serija koliko toliko ali preevise su posvetili paznje odnosu majka i sin.

Takodje, u kom filmu(ocigledno ovom) se neko doseli u pm i odma ga spopadnu sve dobre ribe :D

Za 1 dan si odgledao celu prvu sezonu (10 epizoda)? Au bre ti si lood ko struja Tozimire :d Mnogo je to. Aj jedna, dve, tri epizode al 10.......

Salem - na osnovu prve epizode ne ostavlja neki jak utisak.5/10

Utisci po netu su uglavnom pomesani. Necu je uvrstiti u repertoar. Previse mi je pun tanjir serija i ovako.
 
Poslednja izmena:
Salem je, po meni, 18+Hari Poter, samo nema čarobnih štapica, ali su tu čarobni dildojčići :D... a nisu loše glumice... Čekao sam trojku sa onom glavnom, mulatkinjom i riđokosom puritankom, ali ništa od toga u ovoj epizodi.
 
Poslednja izmena:
Person of interest s3e20... meh, sto se vise zakuvava sve mi je manje zanimljiva :)
 
Fargo druga epizoda. Nije loša serija. Gledam samo zbog Thorthon-a. Njegov lik je kranje upečatljiv i čudan. Odlično ga igra.
 
Agenti S.H.I.E.L.D. -a, bice zanimljiv kraj sezone.
 
Auuu kakva epizoda Arrow,mnogo toga se izdešavalo.Jedna od najboljih epizoda....
 
Za svaku epizodu Arrow to kažete. Ispada da je jedina serija sa konsantnim, neometenim rastom kvaliteta.
 
Uvek ih "pokida" :S:
 

Verovatno ce biti lose, ali moze biti zanimljivo :D
 
Arrow je sve crnji, mozda prestanem da ga gledam ili sacekam par epizoda pa da ih ogledam na preskok... radnja fabule je postala toliko detinjasta i tipicna da je to strasno.... heroji se izgleda stancuju i...
izgleda da svi moraju da budu sirocici... tuga jbt...
 
Auuu kakav kraj... didn't see that coming...

9utagagy.jpg
 
Sinovi ja sam takav kraj predvideo jos od kad se doticni ponovo pojavio u arrow-u i vecina je na internetu spekulisala isto :D
 
Sinovi ja sam takav kraj predvideo jos od kad se doticni ponovo pojavio u arrow-u i vecina je na internetu spekulisala isto :D

krastavac ne vrtim se po internetu, samo skidam i gledam. Ocekivao sam nesto tako ali ne tako rano.

Ko li ce sada sve da krene na Slade-a? :D
 
Sinovi ja sam takav kraj predvideo jos od kad se doticni ponovo pojavio u arrow-u i vecina je na internetu spekulisala isto :D

Da mnogi su predviđali da će Slade naterati Olivera da ponovo bira,ali svi su predviđali da će to biti Loreal,Sara ili Felisiti.Niko nije ni spomenuo ovakav odabir.....

@Korisnij2007a tako je po stripu,i u stripu Oliver ostaje bez oca i majke,tako da je on siroče već nekih 40-50 godina otkad izlaze stripovi o Green Arrow
 
Poslednja izmena:
Da mnogi su predviđali da će Slade naterati Olivera da ponovo bira,ali svi su predviđali da će to biti Loreal,Sara ili Felisiti.Niko nije ni spomenuo ovakav odabir.....

@Korisnij2007a tako je po stripu,i u stripu Oliver ostaje bez oca i majke,tako da je on siroče već nekih 40-50 godina otkad izlaze stripovi o Green Arrow
Jel Spoiler da se ne cita dok se ne pogleda epizoda ? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno