Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeftinije im da snime scene seksa nego scene borbi....

Haha realno :D

Sto se scena borbi tice, ja pomislio da sam mozda pogledao neku cenzurisanu verziju, kad ono...

U 18-oj epizodi onolika rulja, da bi se fakticki prikazao samo bojni poklic? Onako velika i znacajna bitka - mogli su bar par scena da urade, ovako mi deluje kao da je iseceno, bukvalno. I onda posle bojnog poklica direktno na izvrsenje kazne :d Ali zato, sto rekose vec kolege, na scenama seha :D i ljubakanja se nije stedelo ,) Meni je serija ok, pratim je otkako je izasla, ali mi ova poslednja sezona onako...

Dobra je serija i dalje, samo sto je sad drugacija, ne boost-uje testosteron kao npr. u prve dve sezone. Kad odjednom odgledas 2 epizode iz tog serijala, na ivici si da razvalis komsiji vrata nogom i obljubis mu zenu na podu dnevne sobe :D Srecom po komsiju, nikad nisam gledao vise od 2 epizode u nizu :d
 
Haha realno :D



Dobra je serija i dalje, samo sto je sad drugacija, ne boost-uje testosteron kao npr. u prve dve sezone. Kad odjednom odgledas 2 epizode iz tog serijala, na ivici si da razvalis komsiji vrata nogom i obljubis mu zenu na podu dnevne sobe :D Srecom po komsiju, nikad nisam gledao vise od 2 epizode u nizu :d

Hahahahahaaha :d:D:eyebrows: znaci komsija je imao srece :p a i zena mu (doduse, to zavisi i od njene tacke gledista :d;) ). Tacno to, malo je drugaciji koncept. Ne kazem da je losa, gledam ja Vikinge i dalje redovno, ali mi je onaj prethodni koncept bio nekako prijemcljiviji - taman ako gledam nocu, da se razbudim i psihicki pripremim za pos`o :D

Vidim da ovde uglavnom hvale Taboo pa sam danas bas pogledao prvu epizodu - meni deluje ok i obecavajuce, videcemo kako ce to da se razvija.
 
Poslednja izmena:
Treća epizoda Taboo sta ja znam... previše ga razvlače i premalo desavanja. Imam osećaj kao da ce da razvuku na 10 sezona po ovom tempu. Nadam se da grešim.

Sent from my D6603
 
Poceo sam da gledam Sense8...za sada sam pozitivno odusevljen...

Beyond Genius Lies Insanity
 
Dugo nisam video gluplju seriju nego one ''Čizmaše'' i mislio sam da gluplje nema, kad ono stiže UMO ... :) Sad još i repriza :d
No, ukusi su različiti. Znam neke bliske mi, koji su to sa oduševljenjem dočekali :D
 
Ajde da pitam ovde mnogo ljudi gleda pa mozda neko zna.
Naime do sada nikada nisam gledao nista na androidu sem video zapisa na youtubu, i sada na poslu kad sam reko da skinem neku seriju da gledam usputno..
Skinem ja seriju nadjem prevod, instaliram VLC za android, radi super kako treba... Ubacim prevod, pocne trzanje i konstantno kockanje slike, a prevod radi.

E sada posto prvi put koristim VLC na androidu da li ima neko podesavanje da se nastima da ne kocka i ne trza kada se ubaci prevod, na desktopu nemam ovakvih problema.
 
^ ja sam imao slicnih problema koje nisam uspeo da resim. Kada sam presao na MX Player i problemi su nestali
 
Dugo nisam video gluplju seriju nego one ''Čizmaše'' i mislio sam da gluplje nema, kad ono stiže UMO ... :) Sad još i repriza :d
No, ukusi su različiti. Znam neke bliske mi, koji su to sa oduševljenjem dočekali :D
nemoj na prvu ostro.. svidja se nekome, i to se mora postivati, a da je vecini imbecilno, stoji i to

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
VLC je dzank... meni je najbolji BSplayer na Androidu, dobar je i MX Player.
 
Na cemu gledate? VLC koristim u slucajevima kada MX ne moze da pusti nesto(audio) ,ali nikad nisam imao problem sa vlc-om tada

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Cudno, mozda zbog starije verzije androida.
Realno ako pustim sw kodek, pusta i mx sve, ali onda srce bolesno bateriju, zato i koristim vlc u tim slucajevima ali nisam imao problema.Doduse neksus 7,al opet,i on je mator.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Treća epizoda Taboo sta ja znam... previše ga razvlače i premalo desavanja. Imam osećaj kao da ce da razvuku na 10 sezona po ovom tempu. Nadam se da grešim.

Sent from my D6603

Slazem se nesto mi je ova epizoda bila meh.
 
Stvarno dobar This is us, 9/10.
Ne gledam inace drame ali ovo mi je bas gledljivo.
 
Sherlock 4-ta sezona - prva epizoda tesko razocarenje, druga je licila na nesto (donekle, ali sta ce im onaj rtd) i naravno treca gde sam vise imao osecaj da sam gledao SAW.. Samo druga cak i lici na Sherlock-a, ali to onako potajno, izdaleka, a la "ne nemoj mi prici"... Ako ce ovako da rade nadam se da je to kraj.
 
Sherlock 4-ta sezona - prva epizoda tesko razocarenje, druga je licila na nesto (donekle, ali sta ce im onaj rtd) i naravno treca gde sam vise imao osecaj da sam gledao SAW.. Samo druga cak i lici na Sherlock-a, ali to onako potajno, izdaleka, a la "ne nemoj mi prici"... Ako ce ovako da rade nadam se da je to kraj.

Slažem se, opao kvalitet, nekako deluje sve na silu
 
Meni nekako slaba druga epizoda taboo-a ,padala mi glava par puta sto nisam verovao da ce da se desi kad sam odlucio da je pogledam u 01h,hmm ali ipak nastavljam...

Послато са L-EMENT501
 
Razočaran sam poslednjom epizodom vikinga. Ne volim tako kad se dize hajp spremaju se 3 epizode za bitku i na kraju bitku preskoce. Valjda ce sledeća biti bolja.
 
Taboo - Ne znam kako da ocenim ovo. Da nema misterije ovo bi bila klasicna drama o borbi za parce zemlje. Za sada je serija ok i mozda malo sporija ali polako se hvata zalet
 
Pokusao da odgledam 3-cu epizodu Sherlocka. Od sredine je radio FF, ali nije pomoglo, nisam ni tako mogao pogledati do kraja.
 
Neko ovde pomenu Rome (2005) pre neki dan - e to je serija - laganih 8.5/10 ako ne i 9. Topla preporuka ko nije gledao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno